Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0683 18:35:59
EUR 34.8387 18:35:59
USD 32.5877 18:35:59
ALTIN ONS $2391.5450 18:35:59

Grafiği gönderen: Layaline

⭐⭐Layaline ()
Gümüş
Bu mesaj herşeyin özeti

Tarz aynı öngörü! Aynı :)

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

Yazılarına baksak inan normal hiçbirşey yok

Bir kişi düşüş bekleyebilir çok kişi bekliyor ama bunu günde 100 defa yazmaz ki kendini alıntılıyor kendine cevap veriyor kendi kendine dost diyor :))

Neyse kendi bilir

Buciğer için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Buciğer ()

Önceden aramız iyiydi
Ben bir mesaj yazmış tım
Gümüşe 3.36 fazla vermem diye
O zaman gümüş 3.55 'di
3.30 dan alıp 3.40 dan çıkmıştım
Beni engelledi gümüş 3.36 ya düşmez diye
Kendisi 3.70 den sattı birdaha alamadı
Bizde 4 den geri aldık
Anlıcan beni gümüş 3.55 den 3.36 ya düşmez
Düşmez diye engelledi
Şimdi kendisi o rakamları bekliyor ilginç degilmi

Layaline için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

@Buciğer dostum ketayı çözmüşsün

Allah şifa versin durumu iyi değil )

0BeğenmedimŞikayet

celo_57 ()

çok doğru hocam aynen aralıkta da mart ayında da böyle düşüşler oluyor galiba. Bende sizin gibi düşünüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

Aleykum selam aynen öyle dostum

Hacıabi47 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

Hocam benim vadem de o kdr ve inan dert etmiyorum

Örneğin bir arsa almış olsanız fiyata bakarmısınız inanın umursamazsınız vaktinde bu örneği kavrayamıyordum kabullenemiyordum neden al sat yapayım vs vs diye ama bu gümüş yılda max 4 işlem yapmak lazım şimdi aldık 8 üzeri günlükte tepelerde olmadan satmak hata olur acelemiz yok

Ytd

celo_57 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celo_57 ()

Valla hocam doğru söylüyorsun sabrır taşı olmak lazım hakketten. Ama beklicem.2021 ağustosa kadar. Hakkımızda hepimiz için hayırlısı.

1BeğenmedimŞikayet

Hacıabi47 ()

İnşallah, kısmetimizde ne varda odur hocam, selametle

2BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

Ve aleykum selam hayırlı akşamlar isabetli olsun inş

İnş sebat ediniz bir müddet sabrımızı zorlayabilir çıkışında dövizden fazla kazandırdığına şahit olacaksınız

Ytd

Hacıabi47 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hacıabi47 ()

Selamün aleyküm, hayırlı akşamlar olsun. 2 gündür sizi takip ediyorum, yazdıklarınız mantıklı geldi. Bir de başkaları korkunca aç gözlü olun alıntısı görünce bugün dövizleri gümüşe çevirdim. Hakkımızda hayırlısı olsun, takipteyim. Selamlar tekrar

1BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

:))) perişan oldum :))

Ben bu tarz kişiliklerin azmini görebilmek için özellikle bekledim ( ki beni engellesin pek bileyde demedim ) bir insan hata üzerine bilgisizce ne kadar kararlı olabilir bunun örneği aslında

Ademistos için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ademistos ()

Engellemiş Senin de ona çok ihtiyacın vardı ya üzüldüm bak :))
Şimdi ne yapacaksın:))
O arkadaşı ben ilk yorumunu gördüğümde engellemiştim:)

0BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

En iyi yaptığı şeyi yaptı engelledi beni :)

homongolos1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

Adamların tümden gelim ve tüme varımını yazmışsın Eywallah dostum :)

Adam grafik atıyor sitedeki grafiği atıyor 2 li tepe diyor Allahım ya Rabbim anca bugüne kadar sabredebildim :)

GümüşTüccarı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

Aynen öyle dostum aradaki yeni garibanlara yanarım

29_Şubat için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

29_Şubat ()

Gümüşün özeti al bekle sat bekle bu şahsın özeti boş bekle enteresan olan takip edilmesi danışılması

3BeğenmedimŞikayet

GümüşTüccarı ()

Ustadim bunlar 3,60'larda gumus sattilar. Burda beraberdik. Sonra 2'ye dusecek diye beklediler:) Onlar 2'ye dusecek dediler biz 4,02 hedefini koyduk. Derken ha dusecek ha dusecek.. 4'e cikti gumus. Bunlar hala 2 hayalini kuruyordular. Derken gumus hizlica 5'e cikti, sinra bunlar gumusten umudunu kesip platine mi dovize mi ne gittiler. Sonra gümüş 6 oldu derken 7 oldu:) Simdi hedefi yukseltmisler. Once 2'den 3'e cikardilar alim hedefini baktilar ki 3 de kurtarmiyor, 4'e cikarmislar su an sanirim:)) Daha cok beklerler. Simdi de yeni isleri gumus dustugunde gelip burdaki yenilerin kafasini bulandiriyorlar. Yeniler de bunlari bekleye bekleye treni kaciracaklar. Biz eskiler bunların cigerini biliriz; ))

0BeğenmedimŞikayet

homongolos1 ()

susmaz, beklemeyin, konfor tuşu var :)

1BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

Muhtemelen

gümüşün çıkışını terste olduğumdan 6 civarından dolayı değil artık şu vatandaş sussun diye istiyorum inan

Ytd

Yusuf_B_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

:)) öyle valla adres çubuğuna önce 70 yazdım son rakamına 1 hafta öncesi çıktı sonra 300 yazdım 6 ay öncesi çıktı muhtemelen 9 bin mesaj demek

:))

Goktugbatin için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yusuf_B_ ()

Hocam 3 tlde yken düşüş beklediğine göre 6ay sonra 7 tl oldu bi 6ay daha beklese 11 olur heralde:)

1BeğenmedimŞikayet

Goktugbatin ()

Usenmiyorda yazmaya

1BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

Bir kişi tl olabilir dşüş bekleyebilir ama bunu gümde 30 defa yazmaz haya eder

Görseldeki sayfaya 300. Sayfada ulaştım düşün artık ne kadar gerkesiz olduğunu :)

Yusuf_B_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yenigold ()

Umarım bunu etaya hocam diyenlerde görür hazirandan bu yana hep aynı şeyleri söylüyor sanırım mart düşüşünde çok cani yandı

1BeğenmedimŞikayet

Yusuf_B_ ()

O zamandan beri tl de heralde:)

1BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

6 ay evvel ortalam gümüş fiyatı 3.90 cüvarındaymış

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum