Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 11:00:59
EUR 34.7748 11:00:59
USD 32.4684 11:00:59
ALTIN ONS $2337.9850 11:00:59

Konu: Dolar fincan kulp olabilir mi

⭐⭐Layaline ()
Dolar

Değerli dostlar sizce bu mümkünmüdür dolar kuru 7 üzerine attığından beri izliyorum fikirlerinizi almak isterim

Ytd

Yorumlar (27)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

@Burcu_Canpolat Neden düştügünü merak ediyorsanız.

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kuralsızz ()

Bunu bende cizmistim aylar önce 9 du hedefi sonra baktım gidiyor artık çizmeyi bıraktım doları. simdi formasyonlar fincan vs bazen tutmayabiliyor ben borsada çok çizdim ama endeks düşüşü yada tahtacı eli bozabiliyor dolardada MB işi bozdu

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

bize sır derinlere aşikar bilenlerin vardır bildiği beklediği
ALLAH Rahmet Nazarı ile Tecelli ediyor Ümmede gelen gün Türk ün lakin meşakkati var biraz @sadettiin88

Layaline için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

Allah korusun yüksek kur ve faiz belalarından işimiz gerçekten zor

sadettiin88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sadettiin88 ()

2018 gibi %25 faizmi istiyorlar sizce

0BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

Kesin bir menfaatleri vardır zaten güvenmiyoruz ki onlara

sadettiin88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sadettiin88 ()

Hocam o zaman yabancılar 2021 sonu nasıl 7.5 tahmini veriyor buna kafam basmıyor

0BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

Eywallah hocam aynen öyle hatırlıyorum

Ademistos için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ademistos ()

Alt yorum düzeltme iki ay önceki grafik yani milletin öldü bitti dediği zamanlar:)

1BeğenmedimŞikayet

Ademistos ()

Hocam aslında iki hafta önce bi grafik paylaşmıştım en geç Aralık sonu gibi yüksek bi tepe olacak fimrindeydik ikimiz de
Ve gümüş TL 7.18 seviyesi gördü aslında
Ama bizim taraftaki istifalara üst üste gelen aşı haberleri yükselişin önüne geçti ve hem dolar hem ons tarafında düşüşlere sebep oldu
Ben aslında Aralık ayında ufaktan yükselişin başlayıp iki üç aylık zaman diliminde yeni zirveleri görür diye düşünüyorum

1BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

Eywallah hocam Saygılar

Gümüş içinde 5-10 aralık tarihinde tepe olabilir mi diye merak ediyorum gram ve gümüş grafiğinde de örtüşen rakamlar var bakalım olabilir mi ve sebeb ne olacak

Ytd

Ademistos için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ademistos ()

Emeklerine sağlık hocam güzel çalışma çalışması yüksek olasılık

0BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

Teşekkür ederim hocam Saygılar

7 tl den beri bu beklentideyim 8.50 de gidiyoruz sandım bakalım doların çıkışı olmasada haksız çıksak keşke :(

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

maalesef öyle. sadece forumda degil hayatin içi de...

0BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

O seçenek hep aktif dostum farklı görüşlere karşı olan üyeler biraz garip oluyor

Neyse hayırlısı

Volkanata için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

sadece takipte olduklarinizi görecek sekilde ayarlama yapabilirsiniz. "ykrum ayarlari" sekmesinden

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Evet mumkun olabilir.Sayımla uyumlu.

0BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

Yorumunuz için teşekkürler herkes böyle yorum yapsa keşke

İzleyelim dostum bakalım kesin gelecek diye bir durum yok olabilir mi merak ediyorum açıkçası

Ytd

sorumsuz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sorumsuz ()

Fincan kulp iki farklı hedefi vardır. Birçok formasyon gibi ama genellikle grafikçiler en fazla yükselişin olduğu hedefi baz alır. İlk hedef geldi. (dikmeyi kulpun dip noktasından başlatın) Düşüşten sonra ise formasyon sonlanmış.

0BeğenmedimŞikayet

sbars ()

Mra ustada 5,6x bekliyordu enson

FinansTr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

FinansTr ()

Burada bir şey yok üzgünüm ama siz hayaliniz ile çiziyorsunuz.

1BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

@Ademistos @super_conqueror alt yorum grafik size idi bakmanızı rica ederim

Ytd

Sitenin sadece şu üyeler yorum yapsın seçeneği olsa ne iyi olurdu zira herkes içindeki tüm hıncı çıkartmaya çalışıyor :(

0BeğenmedimŞikayet

Selaminko ()

Bu fincanı geçer tava sapı olur şaka tabii o hedef rakkama elbet gider. Ama fincan kulp pek olası değil

0BeğenmedimŞikayet

Myparadise ()

7.10 kirarsa formasyon bozulur..8.45 te zaten gap var.. grafige gore 9.10 9.20 hedef

0BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

Fincan kulp formasyon diye aratın size extra bilgi sağlar

bberat00 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmetkhrmn ()

Kim neye göre uydurmuş bunu bende çizeyim 10 a doğru büyük fincan olsun

0BeğenmedimŞikayet

bberat00 ()

Yorumlarmısın grafiği?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum