Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 04:16:53
EUR 34.8238 04:16:53
USD 32.3379 04:16:53
ALTIN ONS $2301.8900 04:16:53

Grafiği gönderen: ekonomi_kamu

⭐⭐ekonomi_kamu ()
Ons

Aralık ayı beklentim kısa vade yorum yapmayı sevmem ama yinede paylaşayım istedim sonuçta %50 olasılığı var. Gün gün olabilirliğini paylaşacağım.ytd

Yorumlar (27)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Emr3548 ()

Ne yonde beklentiniz artis yonundemi hocam

ekonomi_kamu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ekonomi_kamu ()

Kardeşim sıkıntı yok nasıl 1 günde düştü ise yine bir günde cıkar bir habere bakar
Bu ay yıl sonu etf lerden cıkışlar fiziki teslim sorunları nedeniyle cıkışlar sürüyor diye düşünüyorum.
Aşı haberlerini düşüş için kullandılar ama 15 inden sonra ons ve 24 ünden sonrada gram için beklentim devam ediyor. ytd

Konyalimm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KRAL_63_gundi ()

Geldim kardeşim de ons sanki beni teyit ediyor. bende anlamadım:))

Konyalimm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Kardeşim hoşgeldin. bubins sen gittin gideli aşağıda:)

KRAL_63_gundi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KRAL_63_gundi ()

Doğrudur hocam kısıtlı olmuş bizde vergi yüksel çi nde ise yanlış. bilgi edinmemişsem 300 gram üzeri bi ay boyunca al sat yapamıyorsun.
Ve onlar. uyanik başka ülke şahıs hesabını para aktarıp altın transfer yapıyorlar.
Yakında yine başlarlar. Teşekürler

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Ekonomi hocam 510/520den mal aldık 100tl düştü resmen.

3BeğenmedimŞikayet

ekonomi_kamu ()

kardeşim ben kısa vade yorum yapan birisi değilim ama a şı haberlerinde geri cekilmeler normal benim için trendin dönmesi önemli olan onun içinde zaman gelmedi diye düşünüyorum.
benim için düşecek satın demek trendin dönmesi demektir o zaman içinde fed in f aiz artırımını bekliyorum. ytd

Sinister03 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sinister03 ()

Bir kere düşecek dediğinizi duymadım 1 kere..

0BeğenmedimŞikayet

mbulutburdur ()

Valla hadi dedigin gibi olur insallh... nedense sana guvenmek geliyo icimden.. yil sonu bida goruselim insalllh bak gordun mu mehmet kardesim de:))

1BeğenmedimŞikayet

ekonomi_kamu ()

Kardeşim 8 tl psikolojik sınır üzerine atarsa önünde 8.50 var.
24 ünde mb toplantısı var bakalım ne karar cıkacak
Ons için de 10unda aşılama başlayacak umudu var neler olacak
Bu arada çıkacak k rizlerden ve fed ve ecb toplantılarından söz etmekte fayda var son hafta tek bir fon 35 ton etf lerden cıkış yapmış bu satışların alışı daha sert olabilir. ytd

Terapist3531 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

Kesinlikle hocam ama tekrar o zirveleri kısa zamanda görmesi mümkün gözükmüyor ... Umarım ben yanılırım ... Nerdeyse herkes ONS ve dolarda daha da düşüş bekliyor ... 540'ları görmesi için neler gerekiyor ? @ekonomi_kamu

1BeğenmedimŞikayet

ekonomi_kamu ()

Elhamdülillah kardeşim sende iyisindir inşaallah şu anda sağlam direnç 1814 olacak galiba hayırlısı bakalım.
Ayrıca ç inde yeni altın hesabı açma yasağı başladı. temmuzda o yüzden sabahları oyle sert yukarı hareketler görmüyoruz. ytd

KRAL_63_gundi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KRAL_63_gundi ()

Hocam nasılsınız.
Gemi kalkıyor. Sanırım
Yakıt yetersizliğinden
Yeni limana yaklaşıyor
1814 saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Abi sendeki satmadin 530larfan:)

1BeğenmedimŞikayet

ekonomi_kamu ()

Kardeşim yılsonu na 1 ay var 10 gün önce altın 548 tl idi
Şunu belirteyim hem dolar tl tarafında hem de ons tarafında büyük kar ı kaçırdık nasip ama tekrar o seviyeleri bekliyorum çünkü şartlar değişmedi hatta daha kötüleşti. ytd

mbulutburdur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mbulutburdur ()

Aha yil sonu geldi sonuc 447 altin .. :((( demekki sende yaniliyor mussun.. yazik oldu cogu insana zarar cok buyuk:(((

1BeğenmedimŞikayet

ekonomi_kamu ()

kardeşim 540 dan bile alan var ben mb sının rezervlerindeki bu eksilme ve yabancıların verdiği desteğin fazla süreceğini sanmıyorum.
ayrıca ons da geri ckilmelerin tek nedeni a şı bu iyimserliğin fazla süreceğni de düşünmüyorum.
önce 1o ecb sonra da 15inde fed en sonda 24 ünde mb sının altında yükselişi getireceğini düşünüyorum. ytd

Bursa_Kartalı_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bursa_Kartalı_ ()

Gr. altin devam ediyorum. Hatta 471 ortalama ile ekleme yaptım.
Durumlar nasıl değerlendiriyorsunuz.

0BeğenmedimŞikayet

tufan7474 ()

merkez bankası altını neden sattı çünkü karşılıksız para bastı insanlardan ucuza altın satın aldı ve piyasaya sürdü ben artık buradan altın 1 tl bile olsa satmam 77 gramcık altınım var 500 tl görmeden satmam allah sonumuzu hayır etsin zaten karlı ortalamam ile 475 olması lazım çünkü ben 3500 doları 28000 den alıp merkez faizinden önce 27000 tl ye satttım kar da gitti o yüzden asla ve katiyen 500 altında satmayacam bakalım neler olacak saygılar sunuyorum.

1BeğenmedimŞikayet

ekonomi_kamu ()

Kardeşim gramda mb hamle yaptı ama d olarisazyonu artırdı. Olan rezervlere oldu bu yıl dünyanın en fazla altın alan ülkesi iken bu ay en fazla satan ülkesi olduk.
D olar tekrar 8 tl üzerine geldi ons da 1900 üzerine gelirse tekrar gramda zirveleri görebiliriz gibi geliyor yılsonu. ytd

tufan7474 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ekonomi_kamu ()

Kardeşim seviyeli olduktan sonra kimseyle bir sorunum yok benim bitirme tezimdi b orsanın teknik analizi o yüzden birazcık anlarım cizgilerin dilinden ama benim için işin kolayı grafiklerden fal bakmaktır trend ve makroekonomik koşullar önemlidir. ytd

Aziz7117 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

tufan7474 ()

hayırlısı olsun sence altının dibi bu dolar kuru ile 450 mi yoksa 430 lar gelir mi ? sayın kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

ekonomi_kamu ()

Evet kardeşim yıl sonu beklentim eft lerden çıkış ne kadar çok sa yıl sonu hedge amaçlı girişin o kadar çok olacağını ve düşüş orantılı bir çıkış bekliyorum.

tufan7474 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

yemın edıyoeum hıç guleceğim yoktu.. ekonomı kamu... )) sadece laflıyoruz. asla terbıyesizce düşüncelerim yok. ama bir analiz değil di senın ki... kusura bakma..

0BeğenmedimŞikayet

tufan7474 ()

kısacası kardeşim 1900 ler yakın mı önce 1850 gerçi?

4BeğenmedimŞikayet

ekonomi_kamu ()

Kardeşim eğer f orex şirketi görevlisi isen benden uzak dur yolun açık olsun fiziki alıp satan için düşüş almak için fırsattır. Yinede seviyeli yazacaksan cevap vereyim

Aziz7117 için cevaplandı (yorumu göster)

-2BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

grfaık atamıyorum işte atsam sana öyle kafadan çizgiler ile değil gerçek fıbonacci merdıvenlerini ve rakamları gösterırdım. ons 1818-1790 arası gezebilir belki bir kaç gun ama ılk destegımiz 0,38 desteği 1732 dir hızlıca geçerse 1675-80 rakamlarında duracaktır.. öyle saga sola çizilen bir çizgiyle verfiğin istikametler doğru degıldır..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum