Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0717 19:11:50
EUR 34.7197 19:11:50
USD 32.3737 19:11:50
ALTIN ONS $2300.4150 19:11:50

Grafiği gönderen: tarbaz5101

⭐⭐⭐tarbaz5101 ()
Gram Altın

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Teşekkürler sayin hocam

tarbaz5101 için cevaplandı (yorumu göster)

7BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Dolar en son 7,51 den döndü.
490-480 ve 449 civarı alınan 482 ortalamalı gramım var, acil ihtiyaçlar için yada beklenti dışı düşüşler için bir miktarda TL var.
Şu anda bile gram alanın durumu benden iyi olur, gümüş alanın durumu benden iyi olur.
Gümüş destek 5,9250 direnç 6,00
Gram destek 463,70-456,66
Direnç 468,76-471,70

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Gbpusd paritesi bollinger üst bandı civarında seyrediyor, 2,11 lerden gelen düşüş trend çizgisi aylık direnci 1,3385 dir.
1,3385 üstü aylık kapanış halinde yükseliş devam edebilir, 1,3485 civarında ikili tepe yada 1,3485 üstünde günlük kapanış halinde fincan kulp formasyonu gereği 1,46 hedef oluşabilir. YTD7

Gün_olur__ömre_bedel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Hocam ters bayrak formasyonu 8.61 dolar için mı yazdınız, TL ile son duruma göre ne alınır. Karar vermek zor. Dolarda alt destek kaç oldu

0BeğenmedimŞikayet

blggkhan ()

Fiyatları yakındır o yüzden oran aynidir. Bu dediğiniz paralar kolay kolay değer kaybetmez oynak olan TL dir.

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Ama ayni oranda oldugu için dikkatimi çekti

blggkhan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Pek rastlamadım.

1BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Dogru... gözümüz hep dolarda oldugu icin algi hep o yönde

blggkhan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

blggkhan ()

Arkadaşım sterlin dolarla inip çıkmıyor. O inip çıkan TL olduğu için sana ole geliyor

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Bir de sayin hocam bu sterlin dolarla inip dolarla yükseliyor doalrdan bagimsiz sterlinin gidisatini belirleyebilecekmiz farkli bir yöntem varmi örnegin parite gibi

0BeğenmedimŞikayet

Fosfosil ()

Tarbaz hocam gümüş dolarlamı yükseliyor iniyor altınonslamı

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Sagolun yeni bir sey öğrendim niğdeli hocam peki ayni sey bayrak formayonu icin de geçerli mi yani normalde yukselis formasyonudur tersi olabilir mi

1BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Evet öyle düşüş formasyonu, ancak bazen yükselişte geliyor.
En son gümüş 2,35 lere kadar düştüğünde , 2,59X üstünde günlük kapanış yaparak ters bayrak formasyonu yukarı yönlü kırıldığında 3,65 hedef vermiştim.

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Mavi cizgiye yani uste 8.73 e kadar deyer

1BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Bu sevyeden zarara satış önermem, ikinci kez terste kalmak zararı artırır, zaman sorunu yoksa sabırla bekleyin.

İlyas_usta için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Ters bayrak genelde düşüş formasyonudur sizden yeni bir sey öğrendim

1BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Ters bayrak formasyonu 8,61 hedefliyor, Ons hedeflerimizin dışına çıksada dolar gramı dengede tutuyor.

Kranih için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kranih ()

Üstad 7.20 veya 7 lerin dolarda gelme ihtimali varmı sizce ve o kanalda dolar ilerlemeyip teyit mumlarinida açarak yükselişe geçmiş yani hâlâ oralara gelme ihtimali varmı sizce

0BeğenmedimŞikayet

İlyas_usta ()

Slm tarbaz ben battm galiba 30k küsür gümüş var 6'80 ortalamam zarar nasıl kapatılır satsam alttan alsam diyorum çıkar diye satamyorum çıkarsa külliyen zarar kaldık beklemede üç beş kazanalım derken 20 30 kaybettk

0BeğenmedimŞikayet

Kimimben06 ()

Tarbaz üstadım ons da durumlar ne olacak 17** lerde derin düşüşler olacakmı saygılarımla ytd

0BeğenmedimŞikayet

Emre5138 ()

Darboğaz lıı

0BeğenmedimŞikayet

ELİPS ()

aha hocam gelmiş sıtede kendı emeklerıyle en buyuk kıtleye sahıp kişidir bunu herkes bılsın emeklerın ıcın cok tesekkur ederım

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum