Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 12:04:06
EUR 34.9839 12:04:06
USD 32.2051 12:04:06
ALTIN ONS $2414.8350 12:04:06

Konu: <@kıncı> DoLar Kısa vade..

⭐⭐Akıncı ()
Gram Altın

dolar için 8,60 7,51 5 parça halinde yaşanan düşüşün düzeltmesinin içindeyiz düzeltme bu seviyelerde bitmişde olabilir grafikde çizdigim gibi 8,05-8,17 ye kadar da devam edebilir buradan düşüş başlarsa 6,85 bölgesine kadar düşme potansiyeli var demekdir ama fiyat 8 üstüne kadar çıkıp oradan başlarsa düşüş dalgası 7,30 ve 7,10 aralıgında doların düzeltmesini bitirmesini beklerim.. YTD..

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Sener81 ()

Neyse daha da sana yorum atmıyorum yalandan nefret ediyorum ne zaman görsem seni düşecek diyorsun çünkü 430 da 360 lari sayikladin ama 545 geldi 490 larda gelip borsaciyim dedin orta vadeciyim dedin 1 aylık süreçte iyi yükselişi kucumsedin yanıldım diyemedjn ben bu yüzden taktım sana madem altının gelirini begenmiyorsun neden geliyorsun buraya ? Sende tek tebrik ettiğim konu seni çok eleştirdim ama hiç ağzını ve terbiyeni bozmadım bunun için teşekkür ederim sana hakedenin hakkını vermek lazım :)

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

hala 300 den düşecek dedi diyorsun neden yalan söylüyorsun ? 400 ü geçip yükseldiginde yanıldım dedim aç oku..

Sener81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sener81 ()

Ders oldu zaten kardeş ama sayfaya yeni katılan insanları etkiliyor bunlar 300 den bu yana düşecek diyorlar hala altın düşecek de alacağım diyen insanlar çok gördüm bunun gibi yıldızı olup aldananlar oluyor biz ön görüşe bişey demiyoruz ama 300 den 1000 liraya gitsin yanıldım demezler 100 TL düşsün AA batacak edecek derler bunlar samimiyetsiz insanlar işte bu akıncı gibi bir kez olsun yanıldım demez hep düşecek der yükselirken ortada olmaz ben bu adamın hangi görüşüne inanayım samimiyetsiz çünkü..

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

Antep27a için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

profilimde var kardeşim geriye dogru bakın size zahmet

RESPAWM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESPAWM ()

Gümüş için çalışmanız varmı altındaki gibi? Varsa bi zahmet atsanız

1BeğenmedimŞikayet

Antep27a ()

Kardeş bunlar öngörüdür kimse böyle olur diye kesin bişey diyemez desede kendin karar vereceksin yanlış anlama dediğimi ders olursana kimsenin dediğiyle işlem yapmassın

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

ben kimsenin yapacagı işe karışmıyorum herkez gibi fikrimi söylüyorum.. bende bildigimi yapıyorum herkezz gibi..

Halil_221 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

kardeşim 300 den beri ne zaman düsecek demişim bir tane yorumumu göster bir daha yazmıcam kendim 388 den bozdum 93 binden borsaya girdim bunu o günde yazdım zaten 273 lira maliyetli altınımı.. 540 çıkması resmen mal kitleme dalgasıydı (bana göre ) ben ky için dizden al omuzdan sat derim.. omuzdan alıp başa kadar kar edicem diye topuga kadar düşüş riskini almam.. ben altın için bir alım yerim var orayı söylüyorum orası geldiginde alıcam kısa alıcam ama günlük trade etmiyroum altında bunu hepde sylüyorum ama sen ısrarla anlamıyorsun bunu ben senin gbi küçük hesap yapmıyorum. altını aldıgım zaman 300 TL kar hedefi ile taşıcam bak işine bana her seferinde sarıp durma güzel kardeşim anlatamıyorum ben sana derdimi..

bu grafikden bilmiyorum anlıyabilicen mii birşey ama 450 TL bir kademe al demişim yükselişdede 541 TL hedef vermişim bunları hiç görmüyorsun..
ikidir abuk sabuk konuşuyon agzımı bozmuyorum edepli ol.. kimseyi etkilemiyom sen begenmiyorsan engelle görmezsin yazılarımı.

0BeğenmedimŞikayet

Halil_221 ()

Sen beklersin ancak hadi yaa birakta herkes bildiğini yapsin

0BeğenmedimŞikayet

Sener81 ()

Ben saygı duymuyorum bu arkadaşın yorumlarına 300 den bu yana altın düşecek diyor altın 545 gördü tabi o günlerde yoktu burada az düşünce çıktı yine ortaya.. Ya insan da biraz olsun yüz olur senin kadar değişik olaninida görmedim ben işin gücün insanları etkilemeye çalışmak yazık sana. Hem sen borsa da çok kazanıyordun hani borsa uçuyor yine neden gelip insanları telaşa düşünüyorsun?

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

katılmayabilirsniz farklı fikirler olucak ki piyasa denilen şey olsun ..6,80 den tık tık 8,60 giderken 1,80 giti kısa sürede o nasıl oldu ?
birde 8,60 dan 7,51 de 1 TL düştü ? bu piyasada olmaz diye hiç birşey yoktur sadece benim beklentim olmaz sizinki olur yada sizinki degilm benimkisi olur bizler kendi aramızda parayı böyle birbirimize paslarız... 6,85 de 3 4 ay önceki oldugu yer çok abartmamak gerek düşüş degil bu kadar yükseliş gerçekci degildi sanki.

ozgrylmz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ozgrylmz ()

Kusura bakmayin saygi duyuyorum ben analizinize ama katilmiyorum mantiken yani verdiginiz rakamlar arasinda neredeyse 1 tlilik farklar var kurlarda bukadar oynaklik bir ulke icin iyi bir sey degil 2018 in sonucunu hep birlikte yasadik simdi 2020 nin sonuclarini yasayacagiz bu sekilde guven saglar mi piyasa ben bukadar oynakligi mantikli bulmuyorum

0BeğenmedimŞikayet

Pro_Traderxxx ()

Yerinde tespit üstad
Tam da düşündüğüm stratejiyi yazdın

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

eyvallah;
bende 7 civarından başlarım kardeşim.. çünki borsadan çıkma zamanı gelmiş demek olacakdır bir süre için..

Pro_Traderxxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pro_Traderxxx ()

Eline koluna sağlık üstad
7-7.20 arasına gelirse
MB alıma başlayacak bilgin olsun
Lıke bırakılmıştır, ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum