Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0728 05:54:30
EUR 34.9271 05:54:30
USD 32.5331 05:54:30
ALTIN ONS $2333.6550 05:54:30

Konu: BTC Grafik 24.11.2020

Günaydın değerli dostlar, çalışan tüm dostlara kolay gelsin..

Son zamanlarda herkesin gözünün üstünde olduğu btc , 340 milyar$'ın üzerindeki hacmiyle piyasayı domine ediyor.. Her yerde BTC'nin yeni bir ATH yapacağı konuşuluyor olsa da unutulmamalıdır ki daha önceki boğa sezonlarında can alıcı şekilde ve düzeyde düzeltmeler yaşanmıştı ve birçok kişi de bu durumdan muzdarip olduğunu bilmek gerekli ama bu sene çok farklı bu işin içinde kurumsal firmaların yüklü alımlar yaptığı görülüyor.. BTC, bu yılın en yüksek seviyesi ve tüm zamanların en yüksek seviyesinden ise sadece 1.300$ civarı uzakta.. Devam eden yükseliş trendi ile 2017 rallisi arasında açık bir fark var.. Bu sefer BTC, yükseliş trendi boyunca daha fazla sakinlik, istikrar gösteriyor ve art arda ana direnç seviyelerini bile geri kazandı BTC'nin düşüşleri şuan balinalar tarafından satın alınıyor ve BTC DOMİNANS düşüyor düştükçe altlara para akışının devam edecek olmasıdır..

BTC dün de 18.800$'lık direnç seviyesini geçemedi şimdilik dar bir aralıkta konsolide oluyor altkoinlere fırsat veriyor.. BTC bollinger altband desteği 18.200$ ve dünkü en düşük 18.150$'ın Altın a salınım yaparsa şayet, 18001.95$'a kadar düşebilir ve düşüşlerde alım fırsatı doğabilir.. BTC üstbollinger bandi 18.700$ ve bir sonraki direnç 18.800$ direnç seviyelerinin şimdilik altinda.. BTC'nin saatlik görünümde ise şimdilik 18.500$'ın ve 20-50-100-200 gibi tüm HO'larin altında nötr durumdadir.. BTC'nin grafik akışında 18.500$'a yakin bir direnç gösteren 3gen oluşumu da mevcut..

BTC özellikle 18001.95$'in altında düşük test ettiği diplere doğru salınım yapabilir.. BTC'nin dünkü en yüksek 18786.31$ seviyesi göze çarpıyor.. BTC'nin dünkü son düşük 18.150$ seviyesine kadar düştüğü görülüyor.. Dünkü düşüşün düzeltmesi niteliğinde % 0.236 FİB geri çekilme seviyesi ise (18187.06$) dünkü düşme en düşük seviyeye yakındır.. BTC en azından saatlik görünümde 100 SMA'nin üstünde rahat bir görünüm sergilemesi olacaktır burası aynı zamanda direnç konumundadir..

3gen direncinin ve dünkü, son düşüşün düzeltmesi niteliğinde % 0.618 FiB geri çekilme seviyesi ise (18486.68$) kısacası 100 SMA direncine yakındır.. 18.500$'ın üstünde kırılmalarda öncelik 18.700$ ve ardından 18.800$ direnç seviyelerine gitmesi sözkonusudur.. BTC 18.500$ direncini geçemezse, aşağı yönlü bir kırılmada ilk destek, 18.270$'da 3'gen alt trend çizgisine yakındır.. 3gen desteğinin altında net bir kırılmada ise dünkü en düşük 18.150$? 'lık ve ardından 18001.95$ seviyesinin altında düşük dipleri test etme durumunu ortaya çıkarabilir.. Saatlik MACD, düşüş bölgesinde hareketleri çok zayıf.. RSI ise şu anda 50 seviyesinde tutunmaya çalışıyor..
Şimdilik bol kazançlar..

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Seviyelibey ()

Abi daha da düşer mı bu xrp yoksa düzeltme mi yaptı

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ekal78 ()

Sağolun hocam , değerli LINK yorumunuzu kısada olsa beklemekteyim :)

ekal78 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Günaydın, size de iyi çalışmalar kolay gelsin..

ekal78 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Bu konu hakkında detaylı veriler grafik sitesinde maalesef yok detaylı pek bilgiye de sahip degilim..

Markazanli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Markazanli ()

MYDEXPAY (xmd) isimli bir coin olarak geciyor son zamanlarda sosyal medya cok adını duyar oldum coinmarketcap ta mevcut masterlife madenciligi yapılıyor

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Merhaba özellikle haftalık kapanış BTC DOMİNANS düştükçe yukarı yönlü ivmesi beklenebilir kardeşim, NEO ÇİN destekli projesi sağlam boğa geldiyse üstseviyeler beklenmelidir..

Mehendiss için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ekal78 ()

@CoDeX© Hocam hayırlı sabahlar , hayırlı alışverişler.

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Mahir sen işin az çok tekniğini anladın sorman hata..

ÇILGIN_KRİPTOCU için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mehendiss ()

Hocam merhaba sizi bıktırmıştım 4 ay önce yıl sonu gelcem dedim neo 3 lansmanı bugün yapılacak etkisi olur mu neo 3 e geçerse 25 dolardan almıştım bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşkler iyiyim, XMD diye bir koin tradingview'da bulunamadı dostum..

Markazanli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Markazanli ()

Merhaba üstadım nasılsın ?
Senin görüşün degerli benim için XMD coin hakkında düşüncelerin nedir .
Şimdiden teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

Acemi_borsci ()

Eyvallah abesi sağolasın

0BeğenmedimŞikayet

ÇILGIN_KRİPTOCU ()

Hocam Neo ve xtz yorum yaparmısınız saygılar destek direnç nedir?

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Günaydın iyiyim hamdolsun sende iyisin umarım? .. Gönüller zengin olsun gerisi önemli değil..

Acemi_borsci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_borsci ()

selam abesi nasilsin inş iyisin bence iyisin zengin oldun gittin:)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Fomo bu herşey olabilir 1$ bile olabilir BTC izin verirse..

Seviyelibey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Seviyelibey ()

Teşekkürler abi 0.80$ , 0.86$ gorme ihtimali veriyormusun gun içinde

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Günaydın değerli kardeşim BTC aşağı salınıma devam ettiği sürece altdesteklerden altkoin alımı yapilabilir risk sana kalmis şuan aşırı yükselen bir XRP mevcut BTC DOMİNANS ne kadar düşerse altkoinler için çok daha güzel alım fırsatları olacak.. Şuan altkoinler fomo oluşturuyor sakinliğini korumani tavsiye ederim..

Seviyelibey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Seviyelibey ()

Abi günaydın hayırlı isler emeğinize sağlık sizin demiş olduğunuz gibi sabit bir coin de kalmadım dün xrp aldım ve bugün sabah güne mutlu uyandım ama bu nereye kadar gidecek abi çok iniş çıkış yapıyor bi bakarmısiniz teşekkür ederim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum