Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0967 15:44:34
EUR 37.6173 15:44:34
USD 34.2604 15:44:34
ALTIN ONS $2653.7800 15:44:34

Konu: Kasım Başı - Şubat Sonu

⭐⭐babilonda ()
Gümüş

2011 yılı 5 6 Kasım 34.60
Sağda duran sivri iğne şubat sonu 36 üstü.

2013 yılı 5 6 kasım 21.80
Sağda ki iğne şubat sonu 22.00 ye vuruyor.

2015 yılı Kasım başı 15.54 sağda ki ilk iğne şubat sonu yine üstünde 16.00

Kasım başı 18.30 yine Sağda ki ilk iğne 18.50.

Kısa vade yazıyoruz çiziyoruz biliyorsunuz, dolar şuraya gelecek ons şurda olacak falan bunlar kısa vade 3 günlük 5 günlük ilerliyoruz.

Bu ise çok farklı, biliyorsunuz orta vade analizi atmıştım buna benzer, bunu da daha detaylı atmak istedim.
Kasım başından sonra dikkat edin, aşağı doğru güzel bir İtal/yan çukur oluşmaya başlıyor Aralık sonundan sonra yukarı başlıyor, ocakta da tepe oluşturuyor ve sonra şubat sonu ile o çukurun şeklini tamamlıyor.

Bu sene Kasım başı 25.80 Di tabela da, şubat sonu da en kötü bunun olacağını bu veriler gösteriyor. Biliyorsunuz ben rakam vermeyi pek doğru bulmam ama, bursada Bi sakınca görmüyorum.
İnşallah çıkar şu yorum.

Sevgiler.

Yorumlar (9)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

1I96RD ()

Abi emeklerine sağlık valla işin zor ALLAH kolaylıklar versin ne güzel insansın işin rast gitsin

babilonda için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yabancı61 ()

oncelikle emeginize saglik peki gram altin caismaniz mevcut mu orda dip rakaminiz var mi

0BeğenmedimŞikayet

Garmagan ()

Şubat marttan daha mı iyi olacak yani:))

0BeğenmedimŞikayet

aslan2 ()

Eyvallah abi eline sağlık
Hayırlı bol kazançlar

3BeğenmedimŞikayet

babilonda ()

Hala şuranın içinde ki rakama takılanlar var ya ne zaman atsam nasıl 16 ya inecek yorumu geldi.

Çok basit cümle kuruyorum.

Kasım başı 25.80 ise şubat sonu 25.80 veyahut üstünde olabilir.
Birtek bunu yazıp gecmek yerine grafiklerle sizleri ikna çabası içine giriyorum.
Nerden uyduruyorsun deneye siniz diye.
16 ya inecek falan dediğim yok.

Aralıktada ufak çukurlar var bunları tamamladıktan sonra buyuk çukurun kanalını tamamlayıp şubat sonu resim önümüze çıkacak diyorum.

6BeğenmedimŞikayet

babilonda ()

Öff be arkadaşım ya, Bilale anlatır gibi anlatıyorum, sürekli orada ki 16 ya takılan var ya.
Burada yazdım o anda yanlış yazmış.
Şu anlatım da ons 16 ya gelecek diyor mu ya, Allahın aşkına ya.
Yıl yıl anlatıyorum ya, o yıl Kasım başı ons fiyatı neyse şubat sonu onu görecek diyorum bu analizde, nerde 26 ya inecek lafı var?
O yıllarda ki ons rakamı yazıyor.
Bilmem ne tarihinde 16 ise şubat ustune çıkmış, bilmem ne tarihinde Kasım da 34 se şubat sonu üstüne çıkmış diyorum.

Ben bu kadar anlatmaya zahmet ediyorum, sizde lütfen doğru okumaya özen gösterin ama ya.

Pureview için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

babilonda ()

Buranın üstünde niye çok duruyorum, özellikle 7 ye yakın ve üstünde gramı olanların sabırlı olması gerektiğini, hiç almayanların Kasım da aralıkta en iyi alım yerlerin de cesaret edip alım yapma olasılıklarını, önümüzü daha net görmek adına buranın önemini arz etmeye çalışıyorum. Bu ons tabi ki, dolar o vakitlerde ki yeri gramın nerde duracağına tabi ki çok etki edecek.

0BeğenmedimŞikayet

Pureview ()

bursa dediğiniz 16 dolar yani ? Ben de düşüşler bekliyorum bu zamanlarda lakin 16 teknikte gözükmüyor bilginize. Düşüş çukurlarını 16 değil 20-21 bandında gösteriyor genelde.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum