Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 18:50:30
EUR 34.7748 18:50:30
USD 32.4684 18:50:30
ALTIN ONS $2337.9850 18:50:30

Grafiği gönderen: _SOSYOLOG_

İlk grafiği Eylül ayında çizmiştim 2. Grafik ise güncel hali beklentim stabil 1700 lü rakamlar.Sevgiler

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Ya güzel kardeşim sosyolog ustayı 3 senedir takip ederim
Fakat kimse yıllık analiz yapmaz sedece tahmin verir kim derdi dünyada pandemi patlacak

uraltay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altınkıız ()

1685leri gösterio gbi ons . yil sonu nedir tahmini

1BeğenmedimŞikayet

uraltay ()

sen öyle san sosyoloğ yıllık grafik çizer tıkır tıkır işler. yıllık diyorum hatta gün verir. bizden 2 gömlek öndedir. neyse sizin dediğiniz gibi olsun :)

Vedolizim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Hocam oraları geceli çok oldu

1BeğenmedimŞikayet

uraltay ()

iki hafta önce hocadan uyarı gelmiş. takip edecekseniz hoca bu dur.

0BeğenmedimŞikayet

A_gumusay4346 ()

Uzun zamandır yoksunuz umarım sağlık sihhatiniz neşeniz yerindedir. bir dolar yorumu alsak sizden söyle basite indirgenmiş sözcüklerle grafik okumayı bilmeyen yada öğrenemeyen ben ve varsa benim gibiler icin

_SOSYOLOG_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Hocam bence trend cizginizde sorun var almış oldunuz tegitler yanlış fakat genel olrak beklenti doğru fakat o kadar dipler degil

0BeğenmedimŞikayet

Engin1972 ()

Burda çok haklısın en azından güzel bir grafik yükselecek deyip milleti ters etmiyorsun buda çok önemli bizim gibi düşüş bekleyenlere moral oluyor teşekkürler emeğine sağlık

_SOSYOLOG_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_SOSYOLOG_ ()

Teşekkürler değerli @Engin1972 sorun değil kızanları pek ciddiye almıyorum. İyi akşamlar diliyorum

Engin1972 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Engin1972 ()

Adamlar bu grafiği görünce kimi kızacak alim için bekleyen sevinecek doğru grafik benim beklentimde gram 415 alim için bekledigim doğrudur ydt

1BeğenmedimŞikayet

Engin1972 ()

Çok doğru bir grafik

0BeğenmedimŞikayet

tufan7474 ()

Yok 1200 ler gelecek bekle sen gelecek bekle hahaahah :)))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum