Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0668 12:05:50
EUR 34.7850 12:05:50
USD 32.5854 12:05:50
ALTIN ONS $2301.8900 12:05:50

Grafiği gönderen: _SOSYOLOG_

Paylaşım spama takıldı buyrunuz

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

polat_alemdar20 ()

Mantık dışı

0BeğenmedimŞikayet

Cagatayx ()

dolar endeks 91.75 olduktan sonra asagi donerse. asagisi olur. yukari giderse yukarisi. bu kadar su an 90.2

HighTech için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HighTech ()

Merhaba değerli dostum. Bir analizde, 8.50 zirvesi ile birlikte 2008'den bu yana yaşanan 5 dalgalık (Elliot) yükselişin sonuna geldiğimizi ve bundan sonra 5.75'lere dahi varabilecek derin bir düşüş dönemine girdiğimizi okumuştum. Siz de, düşüşün 6 seviyesinin dahi altına kadar olmasına ihtimal veriyor musunuz? Değerli bilgilerinizle bizlere yardımcı olduğunuz için yürekten teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Tahir52 ()

S. a hocam öncelikle hoşgeldiniz sağlığınız iyidir inşallah grafiği 9. Ayda cizmissiniz ama bize geç düştü malesef tşkler emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

kaynakci66 ()

Hocam sizi gördüm daha iyi oldum. Uzun zamandır yoktunuz. Yorumlarınız dan mahrum bıraktınız

_SOSYOLOG_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_SOSYOLOG_ ()

Merhaba değerli @SEASON ne yazık ki kısa vade için mevcut bir çalışmam yok, fakat bilmenizi isterim ki sağlıklı olan keskin düşüşlerde tepki yükselişi olmasıdır. Böylelikle bir alçalan formasyon oluşumu gerçekleşir

SEASON için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

SEASON ()

Merhabalar yükseliş ardından mı 73 74 ve sonrasında 68 bandını bekliyorsunuz? Yoksa bu seviyelerde 7.50-7.70 2021 e kadar stabil mi?

_SOSYOLOG_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_SOSYOLOG_ ()

Teşekkürler değerli @HeRRY_PoTtEr umarımki kısa zamanda sahip olur ve değerli bilgilerinizi burada ihtiyacı olan değerli insanlar ile paylaşırsınız

HeRRY_PoTtEr için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_SOSYOLOG_ ()

Rica ederim değerli dostum @OscarNR1 :)

OscarNR1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_SOSYOLOG_ ()

İyi dileklerin için teşekkürler sevgili dostum @TemkinliTrader var'ol herdaim sevgiler

TemkinliTrader için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_SOSYOLOG_ ()

Teşekkürler değerli dostum @kaynakci66 siz nasılsınız:)

kaynakci66 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

HeRRY_PoTtEr ()

Güzel analiz kardeşim bir yıldızım olsada bende yardımcı olabilsem keşke. Ama yazı olarak destek dirençleri yazıyorum.

1BeğenmedimŞikayet

OscarNR1 ()

Emeğinize Sağlık Değerli Hocam. Teşekkür ederiz ?

1BeğenmedimŞikayet

TemkinliTrader ()

Çok teşekkürler değerli hocam. Ek olarak burada sizinle buluşunca sanki zamanda yolculuk ile 2-3 sene öncesine dönmüş gibi oluyorum. her mecrada ayrı duygular yaşatıyorsunuz bize. Rabbim sizden razı olsun. Yüreğinizdeki sevginiz ve yaşam enerjiniz hiç eksik olmasın. Huzur, mutluluk ve sağlığınız hep daim olsun.. kötülüklerle dolu bu mecrada, iyilik dengesini sağlamak için rahmanın kalbinize bahşettiği sevgiyi ve eşsiz bilgilerinizi bizlerle paylaşmaktan vazgeçmeyin hocam... iyiliği ve bilgiyi yayma hevesiniz daim olsun:)

0BeğenmedimŞikayet

kaynakci66 ()

Nasılsınız hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum