Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 22:15:37
EUR 34.7453 22:15:37
USD 32.5249 22:15:37
ALTIN ONS $2384.2700 22:15:37

Konu: BTC Grafik 21.11.2020

Günaydın değerli dostlar..
Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte mutlu bir haftasonu geçirmeniz dileğiyle..

BTC'nin fiyat seviyesi olarak 18.000$'ın üzerinde sabitlendigi görülüyor ve kritik 18.483$ seviyesinin üstünede çıktı.. btc 'nin fiyat seviyesi ve piyasanin bir zamanlar ağır çok yıllık direnç seviyesinin üzerinde güçlü bir ivme gösterdiği için 18.000$'ın üzerinde şimdilik sabitlendi denilebilir.. 20 Kasım'da BTC 18 Kasım'dan itibaren önceki zirveyi geride bırakarak BİTSTAMP'ta bugün 18.977$ ile 3 yılın en yüksek seviyesine ulaştı.. BTC'nin 20.000$'dan bir sonraki zirvesini tahmin etmek neredeyse imkansız gibi.. Diğer bir değişken durum ise şuan kurumsal yatırımcıların yaninda, perakende yatırımcıların BTC'nin 20.000$'ı aştıktan sonra girmesi bile muhtemeldir.. Kripto piyasasının zaten görmekte olduğu yüksek ilgi ve kaçırma korkusuna veya FOMO'ya katkıda bulunacaklardır..

BTC dün 17.500$-17.800-18.000$-18.200$-18.500$ gibi bir çok önemli desteklerin üstüne çıkarak BİTSTAMP'ta bugün en yüksek 18.977$ seviyesini görmüş olduğu, dünkü en düşük seviye ise 17755.81$'dir.. Dün belirttiğim gibi defi koinleri ve bazı majörlerin de yukarı yönlü ivmesiyle birlikte BTC'yi de üst seviyelere taşıdığı ve güç topladığı açıkça görüldü.. BTC dün günü 17.800$ gibi önemli bir seviyede kapattiktan sonra bugün de onun çok çok üstüne çıkarak 18.680$ gibi çok pozitif bir seviyede kapanış yaptı.. BTC şuan kazançları pekiştiriyor ve düzeltme yapsa da yükseliş ivmesi göstermesi veya stabil olsa bile altlarin yukarı yönlü hareketi BTC DOMİNANS'inin düşmesine sebep olacak ve altları yeniden canlandıracak olduğudur.. BTC dünkü grafikte de belirttiğim gibi (18.200$-18.250$) bölgesi üstünde kapanışlar yapmasi BTC'yi 18.977$'a çıkartmış olduğu ve dünkü aşağı yönlü düzeltme seviyesi olarak en düşük 18425.99$ seviyesine kadar şimdilik bir düzeltme yapmış görünüyor BTC'nin 18.500$'in üstünde tutunması yeniden 18.977$ seviyesinin kırılması olacaktir..

BTC dün, en düşük 17755.81$ seviyesinden yukarı yönlü seyrine devam ederek 18.977$ seviyesine kadar çıktığı BTC şimdilik saatlik görünümde 18.200$-18.500$ 50-100-200 SMA'nin üstünde tutunmaya ve bollinger ortabandinin üstünde kalmaya çalıştığı görünüyor.. BTC'nin saatlik görünümünde dün 18.200$-18.250$ seviyesiyle bir dirençle bir düşüş eğilim çizgisinin üstünde kırılım gerçekleştirdi.. BTC kısacası 18.200$-18.500$'ın üstünde kalması BİTSTAMP'ta görülen 18.977$'a kadar ivmesinin üstüne bile çıkacak olduğudur.. BTC'nin konsolide olması bile yukarı üst seviyelerin gelmesi şeklinde beklenebilir ve ne kadar konsolide olursa altkoinler de o kadar yukarı yönlü ivmesine devam edecektir.. Dünkü aşağı yukarı dalgalanmalarin en düşük 17755.81$'dan en yüksek 18.977$'a doğru % 0.382 FiB geri çekilme seviyesi ise (18222.30$) şuan burası 18.500$'dan sonra en önemli bir 50 SMA desteğidir..

BTC şu anda 18.500$'in üstünde kalması pozitiftir BTC bugün 18.500$ direnç seviyesinin üstünde net kapanışlar yaptı ve haftalık kapanış bu seviyenin üstünde kapanması durumunda 3 yıllık zirve seviyesi olan ve BİTSTAMP'ta gözüken 19.666$ seviyesinin üstünde 20.000$'a doğru adım adım gitmesi olacaktir.. BTC şimdilik 18.000$'a kadar sarksa bile düşüşlerin balinalar tarafından satın alındığı bir gerçek BTC güç kazanamazsa, dünkü test ettiği 18.200$-18.000$ bölgesinin Altın da riskler aşağı yönlü 100 SMA turuncu çizgisine doğru uzatabilir.. Dün kü aşağı yukarı yönlü dalgalanmanın % 0.618 FiB geri çekilme seviyesi ise (18510.51$) güncel olarak bu seviyenin şuan üstünde tutunmaya çalışması bile çok önemli bir destek sağlaması beklenebilir.. Aşağı yönde en önemli destekler 18.500$ ve bu seviyenin altında 18425.99$-18.200$ civarına seviyesine gelse bile şimdilik yukarı yönlü sekmesi için sadece sebep olacaktir.. Saatlik MACD, yükseliş bölgesinde tutunmaya çalışıyor.. RSI ise şu anda 50 seviyesinin üstünde pozitif..
Şimdilik bol kazançlar..

Yorumlar (8)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

offlee ()

Değerli bilgilerin için çok sağol. ASlında kara perşembeden önce elimde 10 bin den alınmış btc ve atom vs vardı biraz.5 bin civarı binlere de düşer endişesiyle sattım ki karantina vb. insanın sağlıklı düşünemediği zamanlar. Sonra 110 usdt civarı eth aldım stop patladı tekrar girmedim şuan 500 ü geçti x5 yapmış , 24 tl civarı link almıştım sattım x10 yaptı :) Bunlar yazıyorum ki okuyanlar ders alsın :) 1 yıl önce çok uzun süre xrp tuttum elimde 1.40 tl den almıştım çok bekletti karantina öncesi çıkmıştım onu, tl bazlı geldiği yer ortada. Kıssmetten öte yol yok. Fırsatlarda bitmiyor. Sepet yapıp yola devam o zaman.

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

offlee ()

amin sağol, aslında stopu doğru yere koymak önemli. btcturk te işlem yaptığım için stop patlama daha çok yaşanan bir şey. gece malda olmak korkutuyor stop koyunca patlıyor ya da sabah kalkınca atı alan teksas a varmış oluyor :) ama fırsatlar da bitmiyor.

ultraslan66 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşkler size de mutlu bir haftasonu dilerim, Mart'tan beri aslinda sadece BTC alsaydik ve tutsaydik çok farkli şeyler konuşuyor olurduk peki siz aldınız mı diye sorarsaniz ben 5.500$ civarı aldım ve 11.850$ civarı sattim şayet lazım olmayan bir meblağ olmasaydı (ev aldım) şuan hala tutuyor olacaktım.. Şuan BTC'de 3 yılın zirvesindeyiz doğru ama bu sene 2017-2018'den çok daha farklı bir durumdayiz kurumsal firmalar günden güne akın ediyor yatırım yapıyor bunun örneği Paypal kaç tane müşterisi var globalde araştırmanızı tavsiye ederim BTC- ETH- LTC ve BCH gibi koinleri listesine eklediler ve 20.000$'dan sonrası FOMO bile oluşabilir orada çift tepe olacak herkes düşüş bekleyecek ama BTC 25.000$ veya daha üst seviyeler beklenebilir mi neden olmasın şuan diğer emtialardan çok BTC konuşuluyor ve 2017'de ki Google aramalarında ki gibi çok önemli aramalar bile mevcut.. Benim size tavsiyem projeleri ve ortaklıkları sağlam olan koinlerden sepet yapmanız bunu burada hergün ifade ediyorum piyasa yapıcılar altsezon startını verdiyseler özellikle (ETH- LTC- LİNK)- ATOM- XRP- ADA- NEO- BCH- WAV ES- XMR- DASH tavsiyemdir.. Haftalık kapanış hem BTC DOMİNANS hakkında hemde BTC'nin piyasaya yönü hakkında daha detaylı bilgiler sunacaktır şimdilik az da olsa altkoinlere fırsat veren BTC ve altkoinleri degerlendirmeniz olsun..
Risk yoksa kazançta yoktur..

offlee için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ultraslan66 ()

Allah yardım etsin, stop'da patlarsa biz neye güvencez valla :(

offlee için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

offlee ()

İyi hafta sonları bol kazançlar. Emeğine sağlık. Link te 12.50 de stopum patladığından beri giriş yapamadım. Mart'ta ki hüsrandan sonra sağlıklı da düşünemez olduk :) Fomo ya da kapılmak istemiyorum ama xrp , link ve bir çoğu %20-30 değerlendi. 3 yılın zirvesinde olmak da ayrı bir gerginlik veriyor. Şu an karda olanlar mutlu ama tersi pis bir piyasadayız, cesaret edip giremedim ve moralim bozuldu :) Ytd olmamakla beraber Nasıl bir yol önerirsin ? Hala tl anaparadan tl mart zararım çıkmış değil ki enflasyon ya da diğer emtialardan oluşan farkı saymıyorum bile :)

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşkler değerli dostlar sizlere de bol kazançlar..

@ZekMely_yatırım @Hükümsüz ..

muratmi2 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hükümsüz ()

Günaydın saygılar syn hocam

1BeğenmedimŞikayet

muratmi2 ()

Hocam emeğine sağlık, WAVES hakkında bir analizin var mı?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum