Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0723 16:59:52
EUR 34.9225 16:59:52
USD 32.5453 16:59:52
ALTIN ONS $2319.3100 16:59:52

Grafiği gönderen: volpann

⭐⭐⭐volpann ()
Gram Altın

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Emeğiniz içi çok teşekkürler

volpann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ozgrylmz ()

Problem degil kardesim bol kazanclar

BABA_DERVİŞ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BABA_DERVİŞ ()

evet yanlış gitti kusura bakma

ozgrylmz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ozgrylmz ()

Yanlis kisiye yazdin sanirim ben size bisi demedim ki :)

BABA_DERVİŞ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BABA_DERVİŞ ()

hiç düşmeyecek gibi diyorum iyi oku iyi anla, doları düşükten aldırmaz merkez yukarı çıkarır avcuna verir

ozgrylmz için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

mao ()

dostum hoş geldin..

geçen yazını gördüm üzüldüm ..

bu tip durumlar elbette oluşabilecek durumlardır..

tekrar burada olmana sevindim..

sağlıkla kal..

0BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Çok teşekkür ederim. Desenize yıl sonuna kadar beklemeye devam.

0BeğenmedimŞikayet

ozgrylmz ()

Tesekkurler kardesim calisma icin

3BeğenmedimŞikayet

volpann ()

Merhaba Öncelikle onsta kritik seviye 1850 seviyesinin altında kapanış gelmesdir. Şuanda olumsuz bir durum yok. 1919 üzerinde kapanış geldiğinde biraz zamanı var gibi formasyonda 1919 yukarı kırılırsa 2148 olası hedef 1850kırılırsa 1750 aşağı hedef şuanda kararsız bölgede bir kaç hafta bu kararsız bölgede geznme süresi var formasyonda ancak bir kaç günede karar vereblir son karar yıl sonunu işaret ediyor formasyonda

NİLSUDE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Merhaba. yorumunuza göre kritik noktalar onsta 1750 ve 1919. Bu haftaki ons açılışı ve gramdaki açılışa göre öngörünüz nedir. Hala kritik yerdemiyiz 1750 gelebilir mi. Teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Smk04 ()

Vay be 390 TL demek çok enteresan :)

0BeğenmedimŞikayet

Zararkess1 ()

Yani en önemli 2 husus teşvik ve aşi onayi

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

paylaştığım formasyon çalışıyor yıl sonuna kadar 1919 üzerinde kapanışlar gelirse geçerli dolar 2148/31.1x8=553 dolar 2 li tepe yaparsa 8.3 seviyesi gelirse 2148/31.1x8.3=573. dolar tarafına güvenemediğim için faiz artırımına devam edilirse 7.3 olabilir 2148/31.1x7.3=504 bu seviyeleri ons tarafında ki formasyona dayalı verdim. formasyonun haberi ise teşvik paketi... formasyon şubatta tamamlanabilir. paket haberi erken gelirse yıl sonu tamamlanır. formasyon aşağa kırılırsa 390-400 tl seviyeleri görülür. formasyonu takip etmek lazım 1850 nin altı aşağıya kırılır burada 1750 seviyeleri var buna göre hesaplana bilir. şuan günlük haftalık alarak daralan üçgenin orta seviyelerine yakın buradaki kırılım haberide aşının onaylanması olabilir.

Zararkess1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zararkess1 ()

Yil sonu hedefiiniz hala geçerlimi hocam?

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

1850 aşağıya kırılı kapanışlar gelirse formasyonun en alttaki hedefi görülebilir. üste 1919 üverinde kapanış gelirse 2148 dolar formasyonun hedefi

Buket_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Buket_ ()

Grafik ten anlayamadım.

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Emeginize sağlık hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum