Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1165 16:20:58
EUR 38.1305 16:20:58
USD 34.1246 16:20:58
ALTIN ONS $2622.1000 16:20:58

Grafiği gönderen: Ege_can

Ege_can ()
Ons

iyi aksamlar formasyonda gorundugu gibi altin ons aylik grafikte kulp mu yaptirmak istiyorlar buyuk hedef 2600 ons icin ytd. Sadece teknik calismadir.

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ege_can ()

Kulp canagin derinliginim 3.1 kadardir 16xx kadar inebilir ana hedefi 2600 ons altinin hocam

Truthofmoney için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Truthofmoney ()

burada şuan bir kulp yapıyor olabilirmi diyorsunuz sizce şuanki rakamlar bu kulp için yeterlimidir dahada sarkma olmalımıdır? eğer şuan ki pozisyonda kulp yapmışsa yukarıdaki ortalama hedef nedir?

0BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

Bu sözü çok beğendim :)) Ama dolar için çok hayra alamet değil sanki durumlar ...

Beyhude_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

Çok doğru söylüyorsun kardeşim ...

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

Onu 3 ile çarpman gerekiyor :((

2BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Terste kalınca en doğrusu ekranı kapatıp uzun bir süre uzak kalmaktadır

Ufak ufak maliyeti düşürerek sabırla beklemek en doğrusu

Hasta eder böyle beklemek mazallah kardeşim

Terapist3531 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Beyhude_ ()

Benim kârdan zararım 40 bin TL. El mahkum bekleyeceğiz.

0BeğenmedimŞikayet

Beyhude_ ()

Kışın sonu bahardır kardeşim. Az sabır. Güzel günler göreceğiz güneşli günler

0BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

Valla güzel kardeşim vade uzun ama baksana hem dolar hem ONS çöküş döneminde... Ümit vermiyorlar maalesef

0BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

Ben hiç rahat değilim kardeşim ... Aşı haberleri yüzünden ... Dolara baksana ... Çok zor yani

Ege_can için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ege_can ()

Ben efsane olmak istemem hocam kimsenin zarar etmesinide istemem sadece grafik yorumladim kulp 3.1 dusus demektir

heros için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Beyhude_ ()

6.5 aya kadar çok güzel kârlar alırsın. Vade gayet iyi

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

azizim orasi gelirse efsane olursun diyeyim burdakilerin tamamida batar:))

1BeğenmedimŞikayet

Ege_can ()

6 bucuk ayda zarardan cok rahat cikarsin hocam merak etme

0BeğenmedimŞikayet

Ege_can ()

Hocam dibi kimse bilemez ama kaba taslak 16xx ler diyeyim kulbun dipleri

Aziz7117 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

6.5 ay kaldı ... Zamanım kalmadı ...

1BeğenmedimŞikayet

Ege_can ()

Hocam salar demiyorum sadece kulp yaptirmak mi istiyorlar acaba diye dusundum sen hedefine odaklan dususleri umursama hocam 2600 hedefe kilitlen vade problemin yoksa

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

ınsan dıbıde yazar..

0BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

Yani daha çok aşağılara salacak diyorsunuz ... Öyle anladım kardeşim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum