Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0765 04:35:30
EUR 34.8341 04:35:30
USD 32.3368 04:35:30
ALTIN ONS $2311.8950 04:35:30

Grafiği gönderen: strategicaltrade

teee 2,43'den gelen ana trend bugün itibari ile 5,8578'de kırıldı. günlükte bu noktanın Altın da kapatmamalı. şayet toparlarsa buna ana trend altına sarktı silkelediler deriz. ama yok günlükte bu noktanın altında kapatır ve yarın yeni mumu yine ana trend altında açar ve devam ederse günlükte ciddi düşüşler gelebilir. zararda olan arkadaşlara geçmiş olsun üzüldüm cidden ama moral bozmayın zararınız telafi edilir elbet. zaman lazım sadece.

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Biriyim ()

Amaaan ons nereye kadar düşecek aşı haberiyle? Artık etkilemiyor ki çok az etkisi. Aşı bulunsa ne olacak ki? Birden ekonomi düzelecek mi? Millet dükkan kapatıyor işsizlik var mecbur ülkeler yeni yeni paketler çıkaracak bı yüzden altın ve gümüşün önü öyle açık ki. Yatırımımı gümüşten yana yaptığım için çok mutluyum.

honourr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

ema-100-5,7662'de idi en son orasını kırarsa 5,55 bugün için. yarın bu rakam daha da azalır açıdan ötürü.. artık hem kırmız hem mavi bölge altında işi zorlaştırdı. ana trend kırılımları ilerleyen günlerde toparlayamaz ise daha ciddi hareketler getirirler.

Miraac için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

honourr ()

Kesin konuşmuyorum lakin asi haberleri arttikca ons düşer. Bu asikar yani.

Biriyim için cevaplandı (yorumu göster)

5BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

sistem böyle işler malesef. kırdığı yer çok önemli bir nokta, günlükte çok uzun vadeli bir trend noktası :( umarım toparlar yoksa bu bir trend değişimidir ve zaman alır yeniden yukarı bölgeler. 1 hafta 10 gündür üstü kapalı açık bir şekilde anlatmaya çalışıyorum ama ne kadar anlatabildim uyarabildim bilmiyorum. ben geliyorum diye bas bas bağıra bağıra geldi malesef grafikler onu gösteriyodu:( yarın olsun hele bir yeni analiz paylaşırım merak etmeyin. bence gramdan ziyade ons'ta gözünüz olsun 23 hattı en fazla altındaki 2 adet 22 desteği kırılmasın yoksa katmerli sıkıntı yaşatır gramcılara :( umarım olmaz.

Gümüs_baligim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Biriyim ()

O zaman metalde böyle kesin konuşmayın derim :)

0BeğenmedimŞikayet

gurbet68 ()

sen isvicrede yaşadıgınımı sanıyorsun kardeş az bile dedim bu ülkede aşagı düşen ne var hep yükselmiştir sabredenler görür

2BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

üzülmeyin elbet bir gün toparlarsınız. hele bizim gibi bir ülkede yaşıyosanız bu zaman çok uzun bir zaman da olmayabiliyo..

serdargurbetci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

honourr ()

Teşekkür ederim çok naziksiniz hanımefendi:) analiz yeteneğime güvenirim yalnız. Genelde borsa da işlem yapıyorum. Metalde pek bulunmam.. :)

Biriyim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Harbi_Bjkli ()

6.90 da görülmez deniyordu 7.12 ye geldi. Çıkışta da inişte de kesin konuşmamak lazım 6.90 ken onsun seviyesinin çok altındayız

0BeğenmedimŞikayet

Biriyim ()

Valla ben gümüş gram 9 lira olunca satmayı düşünüyorum:) niçin göremiyormuşuz 7yi? Hesap kitap gündem analiz bilmediğiniz ne kadar da belli :)

0BeğenmedimŞikayet

honourr ()

8 mi? Dalga mı geçiyorsun kardeş sen? :))
Ası haberleri geldikçe 7 yi göremezsin artık ömründe.
Ytd

gurbet68 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pentimento ()

Al benden de o kadar

0BeğenmedimŞikayet

gurbet68 ()

hiç mahvolmadın gıramın eksilmedi 7 60 veya 8 üzeri satarsın faizden iyi para kazanırsın bekle kafana takma

0BeğenmedimŞikayet

Qiqqa_62 ()

Başkan sen ciddi misin

0BeğenmedimŞikayet

serdargurbetci ()

7.10 dan 123K yakalandık mahvoldum ben

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_han ()

Şu anda tam zirve de değil onu Nisan Mayıs aylarında yapabilirler gümüş ons 35
civari dolar olduğunda herkesi uzun yıllar zararda bırakabilirler , YTD

Gümüs_baligim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüs_baligim ()

Hocam aklima hep kotu seyler geliyor. sanki uzun yillar degerlenmeyecek olan gümüsü kisa zamanda degenlenecekmis izlenimi verip hepimizi buraya mi topladilar acaba. duyan herkes gelecek.5.70 e gumus.5.50 ye gumus. herkes alacak. ve derin dusus devam edecek. yillarca bekleyecegiz anaparaya ulasmak icin. olabilir mi boyle bi senaryo. ve bu dip nereye kadar gorunuyor. burdan gerisi yok denebilecek bi yer var mi

0BeğenmedimŞikayet

Miraac ()

hocam öncelikle çok tesekkur ederim emekleriniz için. Şu anda ema 100 de sanırım. Sizce nereye kadar düşüş olabilir.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum