Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0859 07:08:11
EUR 35.0562 07:08:11
USD 32.2609 07:08:11
ALTIN ONS $2376.7750 07:08:11

Konu: LTC Grafik 19.11.2020

LTC şu anda günlük/haftalık hala yükseliş trendinde ve bir gerileme yaşasa da, LTC düşüşleri balinalar tarafından satın alınıyor, dün en yüksek 77.18$'i gördükten sonra btc 'nin aşağı 1.400$ civarı salınımıyla birlikte LTC'de 68.26$ seviyesine kadar düşüş sergilemiş olduğudur, geçtiğimiz Ağustos ayinda görülen 68.98$'lık bir seviyenin kırılması bugün bu seviyeden güçlü alımları şimdilik satın alındığını gösteriyor.. Bu, alımlar destek olarak 68.98$'ın üstünde tutulmaya çalışılıyor.. Bu seviye artık gelecekteki düşüşlerde bir destek tabani vazifesi görebilir.. Şimdi LTC ve boğaları için 77.18$ direncinin üstüne çıkmaya ve yükseliş trendini sürdürmeye çalışacaklardır.. Başarılı kapanışlar, LTC'nin 14 Şubat'ta test ettiği tepe seviyesi de olan 84.44$'a doğru adım adım yükselmesi olacaktır.. Aksine ters bir durumda ise, 68.98$'lık desteğin Altın da kapanışlar, ivmenin aşağı yönlü olması ve zayıfladığını gösterebilir.. Şuan en kötü senaryo olarak 20 günlük MA'nın 62.26$ seviyesi altında bir kırılımda ise, ayıların güçlü bir geri dönüş yaptığına işaret edebilir en önemli sinyal olarak algilanabilir..

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Ben mecburen satmak zorunda kaldim çünkü ev alacağımı daha önceden belirtmiştim, ADA 2021 MART gibi güncellemesi var o da güzel projelere imza atıyor 2021 gibi güncellemesi nedeniyle yeniden ivme yapmasını bekleyebiliriz..

Black2004 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Black2004 ()

Bende ada için Aralık ta yapmasını bekliyorum. Bildiğim kadarıyla sen satmıştın:(

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gumuste2107 ()

Tamam takipteyim teskkurler

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

ALGO güzel atak yapmasını bekliyorum sepetin gayet güzel bol kazançlar dilerim kardeşim..

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Sabah grafik atmıştım ilk hedef 515$ civarı burasının üstünde tutunması 545$'a doğru adım adım gidecektir.. Profilimden haftalık grafiği inceleyebilirsiniz..

Gumuste2107 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gumuste2107 ()

Hocam eth deki ilk direnç kaç dolardır?

0BeğenmedimŞikayet

ÇILGIN_KRİPTOCU ()

Abi ikidir 84$ dan dönüyor ki bende bunu fark ettim bir daha dönerse satarım aldan toplarım tekrar gelirse yine sararım kırar üzerinde kapanış yaparsa girerim :)

1BeğenmedimŞikayet

Black2004 ()

Ltc sahipleri için umarım gider. Ben omg deyim. Az miktarlarda link atom algo takılıyorum.. al sat için. Hocam

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

@Black2004 Şubat ayından gelen bir direnç sözkonusu aşağıdaki altyorumda da dün belirttim ve oraya dokundu orayı geçerse şayet, dediğin gibi 100$'a doğru adım gidecektir..

0BeğenmedimŞikayet

Blue07 ()

Dostum denedim alinmiyo bile:)) az bekliyim cekilirse tekrar deniycem

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Sana kalmış ilk kısa hedef 80$ sonrasında 84.4$ olarak gözüküyor bakalım 84.4$ kirilimi ile yükseliş yönünün devam etmesi şeklinde olacak.. 68.98$ önemli seviye altında günlük kapanışlar yapmadığı sürece üst seviyelere yelken açacaktır..

Blue07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Blue07 ()

Burdan girsemmiki ltc 77.40 larda artiyo surekli

0BeğenmedimŞikayet

Blue07 ()

Dusmemis kardesim kusura bakma aynen cekildimi aliyorum ciktimi yolluyorum paribuda ltc akini var cok fazla

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşkler kardeşim az evvel yazdım ama sanırım düşmemiş sayfada sıkıntı var yine bereketli olsun fırsatları kovalamaya devam..

Blue07 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Blue07 ()

Emegine saglik degerli kardesim nasilsin

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum