Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0745 12:13:32
EUR 35.0378 12:13:32
USD 32.5866 12:13:32
ALTIN ONS $2351.7800 12:13:32

Grafiği gönderen: strategicaltrade

Bugün 7.ci gün. 7 gündür hergün istinasız hareketi grafikler üstünde inceledim sizler için kademeler bunlar şurayo geçerse şu olur buranın Altın da kalırsa buraya gider, vakti azaldı gücü azaldı çoğaldı ne biliyosam görüyosam aktardım..

Hala teknik bir işe yaramaz diyen varsa bişiycik demiyorum saygıyla önünde eğilip susuyorum sadece :(

Yorumlar (14)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

OMERG ()

Hocam begeniler verdiğiniz emeğin karşılığında sizile beraber olduğumuzun ve teşekkürlerimizi sundugumuzun
Göstergesidir. Emekleriniz icin sagolun varolun

0BeğenmedimŞikayet

Tanrı_Zar_Atmaz ()

merhaba , grafiginizdeki 5.84 kırıldı şimdi bir altta belirttiğiniz 5.35 desteği mi var?

0BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

teşekkür ederim sağolun :) elimden geleni yapmaya çalışıyorum faydalanmak isteyenler için.

Yıldız_4605 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yıldız_4605 ()

19 kasım saat 14:00 kadar olan zamana kadar bütün yarumlarinızı grafiklerinizi aralıksız takip ettim. Calışmarınızdan paylaşımlarınızdan dolayı gerçekten teşekkür ederim. Sizin bir kaç kişi gerçekten insanları güzel bilgilendiriyorsunuz.

strategicaltrade için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALİ_SAMİ ()

kesinlikle öyle... ama acemi psikolojisi... elinde ne varsa onu umut ediyorsun... gördüğünü anlamak istemiyorsun... gümüş varsa çıkacak diyorsun... tl varsa düşecek diyorsun... grafikle hareket etmeye başladığımda acemilikten kurtulmuş olacağım diyorum ama bu gün gördüm ki gümüş herkesi terse getirebiliyor... yardımlarınız için teşekkür ederim...

0BeğenmedimŞikayet

Kaço ()

Çok afedersiniz grafikleri pek anlamadığım için soruyorum cevaplarsanız sevinirim grafikler genel olarak onlarda gümüşlerde düşüş kanalı içerisinde olduğumuzu ve devam edeceğini i söylüyor

0BeğenmedimŞikayet

Gümüs_baligim ()

Allah razi olsun hocam. Tek problem sizi geç keşfetmek :((

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Teknik candır

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Çok teşekkür ederiz, emeğinize yüreğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ellerinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

Allah razı olsun...

2BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

biliyo aslında, canlı grafik takibinde grafik sizle konuşuyo adeta yönüm bu diye ve şatları koşulları sunuyo önünüze.. başka bir şeye gerek var mı sizce yön için? :)

ALİ_SAMİ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Riskliyaşam ()

Tşk dostum emeğine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

ALİ_SAMİ ()

emeğinize sağlkı kardeşim... kimsenin öyle dediği yok... sadece ne yapacağını bilemiyor insanlar...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum