Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0730 05:06:01
EUR 34.9872 05:06:01
USD 32.5841 05:06:01
ALTIN ONS $2319.9200 05:06:01

Konu: BTC Grafik 19.11.2020

Günaydın değerli dostlar, cümleten çalışan dostlara kolay gelsin..

BTC'nin dün seviye olarak 18.000$ seviyesinin üstünde 18.483$ seviyesini görerek 19.000$'lık direnç bölgesine yaklaşırken bir geri çekilme gerçekleşti.. Yaklaşık 3 yıldır bu bölgeyi ilk kez tekrar test ettiğinde, piyasa güçlü bir tepki gördü ve kar satışlarıyla birlikte BİTSTAMP'a göre 18.483$'i gördükten sonra 1.400$ civarı bir düşüşün ardindan 17041.27$ seviyesine kadar bir düşüş gerçekleştirdi.. Belirsizlik ve ekonomik baskı, aslında btc 'ye en çok fayda sağlayan durumlar olabilir, yatırımcıların, kurumsal firmaların servetlerini korumak ve yaklaşan dijital çağa uyum sağlamak için sermayelerini kıt dijital varlığa dökmelerine neden olmasi beklenebilir..

BTC dün düşüşe geçmeden önce 18.483$ seviyesinde şimdilik bir zirve gerçekleştirdi.. BTC'nin kisa vadede yukarı yönlü ivmenin devami için 17.500$'ın üstünde tutunması önemli.. BTC şuan 17.500$'lık desteğe tutunuyor saatlik görünümde 50-100-200 SMA gibi tüm HO'larin üstünde şimdilik pozitif ama bollinger ortabandina yani kısacası MA20'ye de tutunması durumunda ise üst bollinger bandı hedefine gitmesi sözkonusu olacaktır.. BTC'nin saatlik akışında 17.550$ civarında bir destekle oluşan 3'gen ve altbollinger bandida mevcut..

BTC günü 17.790$ gibi şimdilik pozitif bir seviyede kapatti ve, 18.000$-18.200$'ın üzerinde net kapanışlar işin seyrini daha yukarı ve en son test ettiği 18.483$'in ardından 18.650$-18.800$ civarı seviyesini hedef alacak olmasıdır.. Dünkü düzeltme 17041.27$ seviyesini gördükten sonra yukarı yönde ivmesiyle 18267.44$ seviyesini görmüş olduğu ve ardından BİTSTAMP'a göre 17.250$'a düşerek yeniden yukarı yönde sektigi görülüyor.. BTC şuan da 18.000$'a tutunmaya çalışacak ve şimdilik konsolide bir görünüm mevcut gibi.. BTC'nin dünkü aşağı yukarı yönlü dalgalanmanın % 0.236 FiB geri çekilme seviyesi olarak en düşük 17041.27$ ve en yüksek 18.483$'a kadar düşen seviye ise (17592.01$) kısacası şuan 50 SMA desteğine yakın bir seviyedir..

BTC aşağı yönde destek, 17.600$ civarı seviyesinin ve 3'gen alt trend çizgisinin yakınında ve dünkü aşağı yukarı yönlü son dalgalanmanın % 0.786 FiB geri çekilme seviyesi ise (18174.47$) burası aynı zamanda 18.200$'a kısacası bollinger üstbandina yakın bir seviyedir.. 3gen desteğinin Altın da kapanışlarda 17.500$ ve ardından 17.250-17041.27$ desteklerine kadar düşüş riski oluşturabilir.. Yukarı yönde (18.200$-18.250$) bölgesinde net ve başarılı kapanışlarda ise yukarı yönlü ivmenin devamı niteliğinde olması beklenebilir.. Saatlik MACD düşüş bölgesinde kirmiziyi yakmış ama toparlanma durumu mevcut gibi görünüyor.. RSI ise şu anda 50 seviyesinin üstünde ve 50 seviyesinin üstünde kaldığı sürece pozitif..
Şimdilik bol kazançlar..

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

H2R ()

Eyvallah teşekkürler

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Blue07 ()

Gece dunki aldiklarimi satmis kardesim eth leri :)eskiler duruyo hala

3BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Şuan olumsuz bir durum yok gibi BTC konsolide güç toplamaya devam ediyor ve kazançları pekiştirerek düzeltme yapıyor haftasonuna kadar bu seviyelerde giderse ne ala şuan 4 saatlik görünümde 17.320$ seviyesinde de bir destek mevcut saatlik görünümde ise SMA50 çizgisi yükselmiş şuan 17.000$'a yakın bir seviyede buraya kadar sarkma olsa bile şimdilik yukarı yönlü sekebilir, günlük grafikte bazı uyumsuzluklar mevcut ama bekleyeceğiz haftalık kapanış daha detaylı veriler sunacaktır şuan için 17.500$'in üstünde tutunması bile 18.000$-18.200$'a doğru gidecek olduğudur, büyük düzeltme için daha zaman var gibi..

H2R için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

H2R ()

Günaydın kardeşim bilgiler için teşekkürler % 30 nakitteyim hafta sonuna kadar bekleyelimmi btc alım için ne dersin?

0BeğenmedimŞikayet

ekal78 ()

Hocam merhabalar , peki aşağı yönlü salınımlarda nerelere kadar düşebilir?

1BeğenmedimŞikayet

İkrasya_ ()

Abi btc öksürecek gibi duruyo tedbirli oluyum dedim stop koymakta faydalı değil bu sıralar çabuk patlatıyo

0BeğenmedimŞikayet

İkrasya_ ()

Sorma ya ben linkte hiç gülmedim ki zaten alıp yatıyım diyorum 1 lira üstüne koymaz mı bişey

Elazığlee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elazığlee ()

Dibin dibinin dibi yok dedim grafik paçalardan aşşa inebilir kardeşim :)) neden ? Çünkü bitco sahnede domi yükselişe devam ediyor işlem yaparsan ful yapma kaçan bişi yoookkk

İkrasya_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Hayırlısı olsun bakalım, LiNK haftalık ve günlükte hala önemli desteklerin üstünde 13.28$'da tutunması yeniden 13.56$-13.80$ ve 14.26$ seviyelerinin takibi önemli 4 saatlikte 12.80$ önemli destek BTC yukarı destek verirse şimdilik 13$'in üstünde konsolide olmasını bekliyorum..

İkrasya_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

TR borsasindaTL ile kripto alım/satım yapıyorsanız şayet, USD kurunun da aşağı yukarı fiyatları ve gidişatı etkileme durumu olacaktır tabii ki..

Sakin_kişilik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ruhadamm ()

Teşekkürler hocam

1BeğenmedimŞikayet

İkrasya_ ()

Bende şuan için her zamanki gibi zararla linkten çıktım hocam düşüş bekliyorum alttan almak için

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Günaydın değerli kardeşim, XTZ/USDT BİNANCE grafiğine göre şuan haftalik görünümünde maalesef nötr bir durum mevcut 2.37$ ve ardından 2.65$ gibi seviyelerinin üstüne çıkması pozitif olacaktır.. Günlük görünümde de durum aynı ve şuan 2.03$ kritik bir desteğe tutunuyor bu seviyenin altında günlük kapanışlar düşüşü derinleştirebilir ve 3 gün önce 1.8266$'a kadar riskleri uzatabilir.. Bu seviyede şimdilik 3'lü bir dip görüyorum tutunması ve alımların bu bölgeden gelmesi önemli.. Günlük görünümde 2.03$'a tutunduğu takdirde adım adım üst dirençlere gitmesi olacak o seviyeler ise 2.10$-2.16$-2.22$-2.45$'dir.. Ardından 100 günlük MA 2.52$ ve 200 günlük MA 2.66$ diğer en önemli dirençlerdir.. BTC'nin aşağı yönlü salinimlari maalesef XTZ'yi de etkilemesi olacaktır bilgine..

Ruhadamm için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sakin_kişilik ()

abi bugunki faiz artirimi etki edermi dolara veya btc ye

1BeğenmedimŞikayet

Ruhadamm ()

Hocam gunaydin xtz icin bana bir degerlendirme yapabilir misiniz tesekkurler

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

İç piyasa ve dolar ile ilgili pek takip ettiğim bir konu değil maalesef bu konuda size yardımcı olamayacağım..

Çağdaş_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çağdaş_ ()

Teşekkür ederim eline sağlık mb toplantisi var bugun bir ekstra önerin olur mu diye rica ettim tabi btc global bazlı arac lakin yine de fikirleriniz onemli

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

@Çağdaş_ Dün akşam 17.280$ civarı bir seviyeyi belirttim yorumlarımda profilimde mevcut ve dün BİTSTAMP'ta 17.250$'dan şimdilik yukarı sekti bugün kü BTC grafiği ve yorumum mevcut altyorumdan daha detaylı bir şekilde bakabilirsiniz bilginize..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum