Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0723 00:53:45
EUR 34.7956 00:53:45
USD 32.4306 00:53:45
ALTIN ONS $2303.6000 00:53:45

Grafiği gönderen: Akif44

⭐⭐⭐Akif44 ()
Sterlin

Arkadaşlar fincan kulp demek çanak ve çanağın kulpu olur o zaman bana Yarım çanak kulp yapmayın tam çanak kulp yapın zira yarım çanak düşüş formasyonuna aittir.

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

doğrudur bayağı bir süredir dar alanda hareket ediyor

Marmaris22_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ö_yener ()

hangi süreli grafikte hocam

DAHDr için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Marmaris22_ ()

Aynen hocam gordum onu 1850 altina duserse hizli bir sekilde asagiya iner

DAHDr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DAHDr ()

Hocam onsta ters fincan kulp var sanki 1700 hedefli.. ytd.

Marmaris22_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Marmaris22_ ()

Hocam merhaba ons altinda cok buyuk bir sıkısma var , gözü 1800 lerde gibi

Akif44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Muge hocam bu gün hep karıştırıyorum yine karıştırdım neyse iyi akşamlar

_muge için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Eyvallah hocam sağolun

Seres için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Sayın meslektaşım bildiğim kadarı ile yeni üyelik yapmışsın bu arada yazılı sınavlar da yapılmayacakmış yıl sonuna kadar

_muge için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Seres ()

Hiç olurmu akif hocam. Zaten yanlışlıkla olduğunu anladım.
Sağolun

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Aytac hocamla tlf da görüşen birisiyim bir gün Aytaca hocanın yazılarını görememeye başladım tlf da aradım Aytac hocam yazılarını göremiyorum dedim. baktı seni engellemişim dedi niye engelledin dedim. inan nasıl oldu bilmiyorum dedi. Sares hocam inşallah yanlış anlamadın

0BeğenmedimŞikayet

Seres ()

Sağolun Akif hocam. Sizin gibi değerli bir hocamızın mesajlarından, grafiklerin mahrum olmak istemem.

0BeğenmedimŞikayet

_muge ()

@_muge bunu unutmamak icin kendime etiketledim. tesekkurler hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Hocam özür nasıl oldu ne zaman oldu bilmiyorum ama engel vardı kaldırdım

0BeğenmedimŞikayet

Seres ()

Sayın yener Akif hocanın mesajlarını ve grafiklerin göremiyorum. Kendisinin fikirleri grafikleri benim için çok değerli. Kendisine beni engelleyip engellemediğinı sorarmısiniz. Belki yanlışlıkla olabilir

ö_yener için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

mecburen öyle yaptım nedeni sen çizdiğin çanağa bak en solda mumun ortasında almışsın büyük çanağın sol ve sağ ucu mumlar üzerine oturmalı

ö_yener için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ö_yener ()

bana sağdaki küçük iniş- çıkış kulp gibi geliyor. hatamız çanağın üst seviyesinde bozukuluk olduğu içinmi acaba.. siz soldaki büyük ve sağdaki küçük çanakları: tek büyük çanakta birleştirmişiniz. fark olarak bunu gördüm

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum