Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 21:19:01
EUR 34.7748 21:19:01
USD 32.4684 21:19:01
ALTIN ONS $2337.9850 21:19:01

Grafiği gönderen: strategicaltrade

XAGG/TRY - 1G TREND ve GANN Analizi

Değişiklik yok Mavi bölgede kaldıkça düşüş eğilimi artar, kırmızı bölgede ema-50 ve ema-9 üzeri tutunma yükselişi tetikler.. Yukarıda ana trend artık 5,29'da. Hatırlarsanız bu 4h grafiğinde düştüğü kanalın tabanıydı. Kabaca 6,29-6,30 üzerinde ancak alta kırdığı eski kanala geri döner yukarıya. O bölge artık ciddi direnç bölgesi..

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

zeheb61 ()

merhaba . gann biliyorum ama sizin benim bilgilerimle olmuyor demekki detaylarda sıkıntı var . rica etsem çok kısa bi anlatım yada yazılı dökümanınız varsa paylaşabilirmisiniz. çünki emek verdim çok uğraştım ama ince detayları bilmediğim için verimli olmuyur. Size de külfet olacak ama inanın ben çok mutlu olacağım eksiklerim tamamlanacak Yardımcı olursanız çok sevinirim. Kalın sağlıcakla

strategicaltrade için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yecengiz ()

hocam merhaba nerelerdesiniz? gümüşte düşüş bittimi sizce? artık yönüne çevirdimi yukarı:)güzel haber varmı:)

GümüşTüccarı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hazar2301 ()

Allah razı olsun abim benim sana da çok geçmiş olsun sırayla mapusa Girik benim için hiç sıkıntı yok ben burdayım

1BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

est. grafiklere bakın sol üst köşede yazar sitenin adı.. bir ücretsiz siteler var üyelik açıp grafik ve analizlerinizi saklayabileceğiniz bir de ücretli tüm dünya ve türkiye piyasalarını ve borsalarını vadeli vs tüm işlemleri görüp analizler yapabileceğiniz veri terminali olan programlar vardır. ücretsizlerde hesap açtığınızda ham grafik gelir önünüze ordan kendiniz yazar çizer analiz oluşturursunuz. benim veya herhangi bir arkadaşın çizdiğine ulaşamazsınız çünkü herkesin kendi hesabındadır çizimleri..

altininn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

altininn ()

hocam rahatsız ediyorum ama bir de grafiğin bu halini hangi platformdan görebilirim. ücretli platformlarda mı görünür sadece acaba çünkü ben burada ve diğer ücretsiz platformlarda sürekli bi grafik görüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

altininn ()

teşekkür ederim bilgilendirmeniz için. iyi çalışmalar.

0BeğenmedimŞikayet

Kcelil ()

Abicim selamın aleyküm nasılsın

0BeğenmedimŞikayet

42hakan42 ()

Sabırsızlıkla bekliyoruz üstad "22 Kasım trend değişim" tarihi falan filan bekliyoruz üstad

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Sağolun, zahmet olmaz ise size sevinirim. Geçen söylediğiniz 12 gün kaldı, dediginiz yorum icin sormuştum. Cok teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Vlkyasan ()

Hocam yarın ki mb toplantısında kırılımı düşüş yonunde mi bekliyorsunuz tavsiyeniz nedir bizlere zarar buyuk

1BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

hocam onsların gann analizlerini çizemedim henüz çok vakit alıyolar kendi işimden fırsat bulamadım. bu akşam çizip atarım buraya da en net tarihleri onlar verir.. şimdi kabaca bir şey söyleyip yanıltmak istemem eldeki trend grafiklerine göre.

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Üstadım onslarin kırılım süresi ile ilgili yazdiklarinizdan anladığım son gün 23 Kasım dır, değil mi? O tarihe kadar yönünü belli edecektir. Tekrar teyid etmek istedim. Teşekkür ederim tüm paylaşımlar icin, ellerinize sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

sağolun:) hoşbulduk

0BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

evet öle aynen. bu gümüş'te uzun zamandır olan bir durum. normalde dakikalıklarda bu durumu görürsünüz ama gümüş için bu durum uzunca bir zamandır günlükte var. buna scalping deniyor yani kısa zaman aralıklarında daha çok kar elde etmek amaçlı çok fazla al sat yapılması. yani günlükte piyasada işlem yapanlar çok sıklıkla al sat yapmışlar ve günlükteki fiyat oynaklığı çok olmuş hem alım hem satım yönünde. sağlıklı bir hareket değildir bu.

altininn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GümüşTüccarı ()

Hocam hoşgeldiniz sayfaya.
Uzun bir muddet yoktunuz. Gecen geldiginizi gordum. Uye olmadan da sizi disardan okurdum.
Emeklerinize saglik.
Gelmekle iyi ettiniz.

1BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

rica ederim. aynen dediğiniz gibi giriş çıkış kademelerini doğru bir çizim ise net nokta atışı verir. al- satçılar için muaazamdır.

uraz06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

uraz06 ()

Hocam uzunca bilgi vermissiniz tesekur ederim, gan kuraminin bana faydasi özellikle ciksilarda ve girislerde cok faydasini göruyorum kendi adima, sizin gibi hocalarimzdan da faydalanmaya calisyorum,

0BeğenmedimŞikayet

altininn ()

hocam bu grafiklerde neden mumlar arası süreklilik yok acaba? farklı bi gösterim yöntemi mi borsa grafikleri gibi atlamalı, fiyat açılış kapanışları birbirini izlemiyo hep gap varmış gibi? bilgilendirirseniz sevinirim.

4BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

1- gann'da açılar sabit ve belirlidir
2- gann'da hedef konulmaz o zaten size "olası" hedefleri döngü değişim tarihleri ve trend noktaları vasıtası ile verir. Doğru çizilen bir gann grafiğinde milim şaşmaz hedefe dokunması kısa veya orta uzun vade.. Yön belirlemede ana trend noktalarının kırılımına göre hedef belirlersiniz kabaca "gelebilir" burası diye. bir kesinliği yoktur.
3- benim sistemim çizimim hiçbir gann analizcisinin çizdiğine benzemez ve örtüşmez çünkü ben gann'ın temel kuramları ve kendi geliştirdiğim işleyen bir algoritma ile kullanıyorum yazılımcı olduğum için o nedenle bunu standart çizim yapanlara sormalısınız. kimin ki doğru diye hiç sorgulamadım inanın çünkü kendi sistemim bugüne kadar hiç yanıltmadı grafiklerden de görebilirsiniz. her yiğidin yoğurt yemesi farklıdır

4- gann analizi bana göre uzun vadeden ziyada kısa vade ve alsatçıların işine yarayan bir tekniktir. aralardaki boşlukları değerlendirmek açısından.

uraz06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MadenCanavarı ()

Elinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

uraz06 ()

Hocam hangi aciyi kullandiniz? birde gan kuramina gore 10_14 28_30 gun donusler en son zirvede bitirdigi acidan sonra hedef ne koydunuz benim icin önemli kisim o uzun vdede

1BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

mavi bölgede kaldıkça evet. kırmızı bölgeye geçip tutunursa yükselmek isteyecek.

RG58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ellerinize sağlık, heyecanlı bekleyiş:))

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ellerinize sağlık, heyecanlı bekleyiş:))

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Merhaba gardaş grafik'e göre düşme mi gözüküyor Teşekkürler

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum