Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0742 12:11:04
EUR 35.0353 12:11:04
USD 32.5914 12:11:04
ALTIN ONS $2350.0550 12:11:04

Grafiği gönderen: mao

ons Altın da..
son gördüğümüz 3.nolu zirve..1966 gibi..
1-2-3 dönüş yerlerimiz olamak üzere..
3- de görülmüş olan en yüksek 1966 seviyesi..
4- dediğimizde..bence 1966 seviyesinden daha yüksek bir seviye denenecek..
yatayda canak şeklinde bir yükseliş hareketide göze çarpıyor..

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Alp_58 ()

Teşekkür ederim, sağlıklı, kazançlı günler diliyorum...

35zirve35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

35zirve35 ()

cok iyi yapıyorsunuz hocam, başarılatınkz daim olsun. bereketli kazançlar diliyorum.

Alp_58 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Alp_58 ()

Pek birşey yaptığımız söylenemez. Günün büyük bir bölümünü, gerekmedikçe dışarıya çıkmadan ev de geçiriyoruz. Eskisi gibi çok aktif olarak siteyede yazmıyorum, sizin gibi kendi grafiklerimi açıp, başarılı genç arkadaşlarımın grafiklerini karşılaştırıp, tribünden izliyorum. Eski arkadaşları görünce hal hatır sormak, saygılı , samimi, başarılı yeni kardeşlerimizi de tebrik etmek için zaman zaman mesajlar yazıyorum...

0BeğenmedimŞikayet

mao ()

teşekkür ederım..

eksik olmayın..

Ons2020 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ons2020 ()

Emeginize saglık.

1BeğenmedimŞikayet

35zirve35 ()

Tşkr ederim hocam sepette dolar ve gr azcıkda kağıt var. grafik çalışmaları fena değil. ama işlem yapmıyorum. Çok nadirenyapıyorum işlemi. siz nasılsınız neler yapıyosunuz?

Alp_58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mao ()

teşekkür ederim..

eksik olmayın..

Roder için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mao ()

teşekkürler..

eksik olmayın..

DBRL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alp_58 ()

Günaydın zirve hnm. kardeşim, nasılsınız. Zaman zaman eskileri görmek güzel. Sepette neler var. Grafik çalışmaları nasıl gidiyor...

0BeğenmedimŞikayet

DBRL ()

Eline sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Roder ()

Eline emeğine sağlık

mao için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

35zirve35 ()

Gelmedi hocam.

1BeğenmedimŞikayet

mao ()

cevap yazdım geldimi grafık konusunda..

0BeğenmedimŞikayet

35zirve35 ()

Yazarsanız sevinirim. tsşkr.

0BeğenmedimŞikayet

mao ()

merhaba bu arada sizede hayırlı günler dilerim..

unuttum yazmayı kusura bakmayın..

0BeğenmedimŞikayet

35zirve35 ()

Merhaba hayırlı günler. bereketli kazançlar dilerim. Bu grafik çizimi nasıl yapıyorsunuz acaba? gan fan lamı yada başka bir teknik varmı?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum