Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 14:39:43
EUR 34.9839 14:39:43
USD 32.2051 14:39:43
ALTIN ONS $2414.8350 14:39:43

Grafiği gönderen: Bünyaminy

Yorumlar (8)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Dostum bu üretim yüzde gümüş grafigi sag üste meksika yüzde

0BeğenmedimŞikayet

eminilhan ()

Hocam sizin bilginize, tecrübenize erişmem mümkün değil :) Bitcoine girişi önerir misiniz peki hocam?

Bünyaminy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Yaş 52 çeşitli uluslar arası firmlarda vasıflı olarak bulundum cv dolu işte bu işte bize hem gelir hem hobi oldu. bir kaç ybncı dil olunca bilgiye tecrübeyle zaten ulaşıyorsun

eminilhan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

eminilhan ()

Çok teşekkür ederim hocam ilgilendiğiniz için sağolun. Bu konularda kendinizi nasıl geliştirdiniz? Eğitim mi aldınız? Tecrübeyle mi çevreyle mi öğrendiniz? Yeni giren biri olarak nasıl kendimizi geliştirirz acaba

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Firmaları tkip edemezsin londra külçeyi takip et yeter belirleyici londra degerli külçe mantık şu 1 yıl içinde şirket portföyünü burdaki yatırımcılr gibi insanlara satıyor kuruluş 2014 dünya 24 saatlik dilim venezuellada satar aynı gümüşü ispanyada alır işin pisikolojisi şu her metalin birbiriyle rasyosu vardır ve ingiliz külçe burdan para kazanı çok büyük düşüşlerde balinalar abritaj yapar mesela gümüşü verir altın alır altını verir bakır alır arada küçük yatırımcının parası buhar olur sana tavsiyem illa satın alıpnseyretme tabelayı nerde alıp satacagını ögren sonra işlem yap örnek gümüş altın rsyosu gümüşü iki dakkada 4xx lere indirir ama indirirken pisikolojiye oynarlar hangi banta işlem yapacKlarını hesaplarsan sende arada çaktırmadan para kazanırsın şu anda bakır yüzünden altın ve gümüşe tam dip yaptıramazlar ama 2 dolar yukrı ve aşagı öçok rhat yaptırırlar ytd

eminilhan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

eminilhan ()

çok teşekkürler hocam. indirdim listeyi. En tepedekileri takip etmekte fayda var o zaman. Peki bu ülkelerde alımlar çok olunca mı alım yapıyorsunuz yoksa tersi mi?

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Bu üretici ülke paylarıyüzdesel emilhan

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Burda ki liste gümüş üretim cetvelidir en büyük üreticiler meksika ve peru dır sonra çin gelir abd ve ab gümüşü londra külçe üzerinde speküle ederler abd çok küçük bir orana sahiptir %4 gibi sıkıntı çin %13lük bir oran üretimiyle piyasanın ana aktörüdür meksika duvarı gümüşü proveke atmeye devam ederse gmüş rasyo regular rasyo dışında kalır ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum