Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 08:11:01
EUR 34.8238 08:11:01
USD 32.3379 08:11:01
ALTIN ONS $2301.8900 08:11:01

Grafiği gönderen: strategicaltrade

bakın şimdilik yapamadı üst hareketin devamını ve yeniden ema-50 Altın a ve hatta 6,1199 altına geldi ve mavi bölgeye geçti.. bunu 1-2 en fazla 3 kez dener genelde hareketler, yaparsa ne ala yukarı ivmelenir ama yapamazsa aşağıya baskı artar bu sefer. günlük trend grafiğine bakın orda da 6,05 de destek var oraya çekildi şimdilik. kademe mantığı budur işte soran arkadaşlar için sınırları çok net biliyo ve görüyo olmanız lazım. şimdi soruyorum ben size kaç kez al sat yapardınız? :):)

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

dost55 ()

evet maalesef :(

strategicaltrade için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

sağolun.. hatırlıyorum kendisini evet siz de slamımı ileti sağolsun :) o da mı gitmiş :(

dost55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dost55 ()

yakın zamanda sizin yorumlarınızı okumaya başladım, tutarlı ve doğru yorumlarınız için teşekkürler, bu arada Hunter3 avcı abimin de selamı var :)

1BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

yaptım ve yapıyorum zaten hocam grafik yorumlarını okuyun lütfen kademeleri de söylüyorum görseller dışında lütfen iyi okuyun inceleyin

135011n için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

135011n ()

Üsta kademe yapmaya ilgili yöntem yardımcı olsani anlatımda düşerken çıkarken örnek olarak kendi işlemlerimi atmıştım size önceki mesajlarda

0BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

piyasaca yapıcı biliyo biz değil hocam o yeri.. biz sadece kademeleri görebiliyoruz çizdiğimiz doğru grafiklerle ve ona göre işleme giriş çıkış yapıyoruz. ötesi sadece tahmin. haa usta traderlar ve yatırım uzmanları az çok tahmin ediyo mu o yeri? evet ediyo ama garantisi var mı yok kesinlikle

aslan2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aslan2 ()

Grafikte gideceği yer belli mi neresi hocam

0BeğenmedimŞikayet

Esenadam47 ()

Hocam keşke sizin kadar anlasaydık al sat yapardım şu terstten çıkardı 4 ay oldu

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Dogru söylüyorsunuz konu piyasanın özerk davranması tşkr

0BeğenmedimŞikayet

Ceu ()

Teşekkür ederiz emeğine sağlık üstad

0BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

aynen öyle hocam kurtlar sofrası burası kim kime dum duma herşey mübah herşey.. sağolun teşekkür ederim tekrar.

Amra43 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

ekonominin işleyişi ile piyasanın işleyişi farklıdır. piyasa özerk davranır ekonomik parametrelerle bir yere kadar ilgilenir sonrasında bildiğini okur. altın ons ve gümüş ons için; onlar zaten yön bulmadı şu anda kırılım bekliyolar ve bu bizle ilgili değil global bir hareket olacak dolar endeksi ve onslar açısından. bizi şu anda dolar etkiliyo, sınırlı bir etki içindeyiz. kırılım geldiğinde onslara, bu sefer çoğul etki gerçekleşecek her ikisi de etkileyecek pozitif veya negatif yönde. önce mb sonra global etki :) sabır sabır sabır bu arada gümüş için rasyoyu ihmal etmeyin alttaki ana trendi kıramaz ise gümüş lehine gümüş her halükarda yine baskılanacak.

Bünyaminy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Amra43 ()

Helalin var hocam gerçekten temel tekniğe öyle bir uydurulmuş ki bizde öyle uçuyor kaçıyor diye bakıyoruz adamlar çok güzel oynuyor bugünkü bu olay bana tüm bu piyasanın bir duzmeceden başka bir şey olmadığını gösterdi emeğine sağlık uzun zamandır seni takip ediyorum belki hatırlarsın ama isini gerçekten biliyorsun

1BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

:):) teknikte gideceği göreceği yer belli hocam önceden sadece o haber tekniğin üzerine yapıştırılıyo ve ona göre hareket başlıyo. seviyeyi sadece hareketi yaptıran piyasaya yön veren biliyo önceden ama teknikte orası zaten işaretli algoritmalar tarafından. bizim bu grafikleri çizme amacımız bu zaten onlar gibi biz de görmek istiyoruz seviyeleri kademeleri ve ona göre giriş çıkış yapıyoruz. mb kararı bekleniyor şu an için ama emin olun bu dediğime grafikte gideceği yer belli ve işaretli şu anda :)

Ceu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

H. g Gümüşü kırmaya çalışsada altın onsu kırması çok zor gözükmüyormu sizce kırması için gereken likidite şu andaki abd nin muhtaç oldugu likiditen fazla diye düşünüyorum tabiki şahsidüşüncedir ytd

0BeğenmedimŞikayet

aslan2 ()

Anlık alsatlarda terste kalmaktan cesaretimiz kırıldı

0BeğenmedimŞikayet

eser38 ()

Bahsettiğiniz herşey an be an gerçekleşiyor üstadım.

0BeğenmedimŞikayet

Ceu ()

Üstad haberler etkili şuan grafik ve analiz işlemiyor. Haber geldi mi pat kafasına vuruyorlar. Teknik mesele değil.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum