Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 15:11:02
EUR 34.8238 15:11:02
USD 32.3379 15:11:02
ALTIN ONS $2301.8900 15:11:02

Grafiği gönderen: _drogbaba

_drogbaba ()
Ons

Geliyor yaklaşmakta olan :) az kaldı 3 vakte kadar kırılım gelir

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Valla kardeşim bana grafik attı ama ben atamıyorum yoksa atardim

_drogbaba için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kriyt ()

Tamamdır dostum, msj alındı eyvallah :)

0BeğenmedimŞikayet

_drogbaba ()

En fazla Biraz daha oyalaniriz buralarda kırılım gelmezs 5 10 aşağı yukarı sonra devam

Mehmet_035 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet_035 ()

Kardeşim su an piyasa pozitif. Yükseliş gelebilir üstüne 22.00 fed bir konuşma sonrası tamamen herşey bir yön bulur diye tahmin ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

_drogbaba ()

Ve grafiklerde teyit olmalı sor bakalım akif ustana ters bayrağın teyidi alınmış mi . Haberle düştügunden benzetiliyor ve suandada güç topluyor

Konyalimm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_drogbaba ()

Ters bayrağın olma ihtimaline pek ihtimal vermiyorum çok alakasız . İnsanlar grafiğe bakmak istediği olmasını istediği gibi bakarlar halbuki grafik teknik öyle değildir . kısa öz ve basit olmalı ana resim önceliktir sonrası küçük oluşumlar . Ana trendde yukarı çok dert etmemek gerek

Konyalimm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Grafikte alçalan takoz ve ters bayrak var kardeşim çalışırım bikinmez. akif ustamin grafiği. ters bayrak 1862/1904 arasında olurda 1920 leri geçerse zaten bozulur ozaman alçalan takoz geriye kalıyor onunda hedefi 2150. tabi ters bayrağında 1785:)

0BeğenmedimŞikayet

_drogbaba ()

Eyvallah dostum sadece önemli kırılım noktalarını göstermeye çalışıyorum hepsi bu . Yoksa ben dedim diye çıkmazda düşmezde fiyat belli kanal belli görüş olarakta pozitif olduğumu belirtir jebara çekilirim gerisi yatırım yapan arkadaşlarda

Kriyt için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kriyt ()

Bunu senden duymak benim için önemliydi dostum. Ne dediysen hepsi oluyor çünkü. Buradan döner diyorsun dönüyor, çıkar diyorsun çıkıyor :) kafam rahat oldu oh be.

0BeğenmedimŞikayet

_drogbaba ()

Merhaba kral beklentimizde temennimiz de o yönde :)

Kriyt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dr_White ()

En gec ocakta tesvık paketi gelecek 2 trilyon dolarlık.

sadettiin88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kriyt ()

Dostum gelmişsin sayfaya, kırılım yukarı yönde de mi:)

0BeğenmedimŞikayet

_drogbaba ()

Haberle gelen etki geçici olur zamana oynama olur sabreden kazanıcaktir kırar merak etmeyin

0BeğenmedimŞikayet

sadettiin88 ()

o kadar bilsem altımda bmw ile bagdat caddesinde gezerdim

isoalbayrak_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

isoalbayrak_ ()

Kırılma noktası aşağılara doğrumu olur

0BeğenmedimŞikayet

sadettiin88 ()

o kırılmna BİDON a baglı işimiz 1 bidonun 2 dudagı arasında

1BeğenmedimŞikayet

_drogbaba ()

Evet yanlış yazmışım 1850 olucak sağolun

Darphaneburda için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Darphaneburda ()

1850 olucaktı hocam sanırım

0BeğenmedimŞikayet

_drogbaba ()

Ons kaçtan düştü 1965 dip kaçtı 1950 yani 115 $ ÷ 2 = 57.5 $ 1950 57.5$ = 1907.50 mediun ortalaması yani oraya kadar gelmesi gerekir aşağı gidecekse bile

Terapist3531 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

_drogbaba ()

Hacimli kirarsa yukarı gider ama değil gibi git geli var zamanı üçgen içerisinde ve kimine göre tepki kimine göre alttan alımlar geldi . Bence alımlar geldi ons ters köşe yapmayı sever pozitifim ben alım tarafındayim

Terapist3531 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

Kırılım nereye doğru olacak acaba ?

0BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

Aşağı mı ?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum