Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0742 04:20:05
EUR 34.6856 04:20:05
USD 32.2664 04:20:05
ALTIN ONS $2312.5000 04:20:05

Grafiği gönderen: İplikçi

prkme gidecek az bi yolu var 6.0, 660 arası gider döner aşağı ytd.

Yorumlar (14)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Hsadic612 ()

Sabırla beklemek gerek tepeden almışınız...
Dönüşü gördüğünüz zaman almanız iyi olabilir

wasgemove için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

wasgemove ()

Valla duş duş bitmedi zaten 38 le konuşuluyor 38 gelir die endise ediyorum 73 den alımın var benimde

Hsadic612 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hsadic612 ()

Akmgy hissesi düşüş trendi içinde , henüz kırılım gelmedi beklemeniz , takip etmeniz faydanıza olabilir...

0BeğenmedimŞikayet

wasgemove ()

Usta yani akmgy de anladığımız 67 atak yapabilir sonra geri assagı mı yapar diosunuz

İplikçi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İplikçi ()

Dnisi de farklı değil 12. xx ler den sonra oda aşa ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Tatarramazan42 ()

Alt pazar tek bu var elımde bırazda tedırgınım bır dahada alt pazar almıyacagım

Alton için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Hareket son bilançonun açıklanması sonrası hiz kazanmis yükselmez demiyorum ama ömrü yukselsede uzun olmaz ytd

Tatarramazan42 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Alt pazarda işlem gormektedir bu tür alt pazarda işlem giren hisselerde likidite/derinlik sınırlı olduğu için aşağı ve yukari yönlü hateketler hızlı olabilir .
brüt takas vardır aldiginizi bir sonraki gün satarsınız

Tatarramazan42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

wasgemove ()

Usta valla akmgyde 73 den alımın var haraket etmeyede korkuyorum 38 ler konusuluyor düştükçe düşüyor şimdi 60 altınada düştü alımim var zaten 73 den burdan 67 lere çıkar sonra kendini assagı atabilirmi diosunuz kaar istemiyorum zaten ilk fırsatta cıkıcam bu hisseden

İplikçi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İplikçi ()

Hocam 60 67 gibi çıkar lakin düşüşü derin olur ytd. O fırsatı kacirma akmgy

0BeğenmedimŞikayet

Tatarramazan42 ()

Kardes beyaz 90 lardan 3 lere kadar dusmus sonra 20 lere cıkmıs sımdı 10 ıle 12 arası gıdıp gelıyor bundan ne cıkar

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Yanlış oldu 3. ceyrek 41 milyon kar olacaktı 4. Zaten yok daha

1BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Hocam merhaba 780 milyon piyasa değeri var
2019 u 4 milyon
2020 1. Çeyrek 18
2020 2. ceyrek 11
3. ceyrek 18
4. Çeyrek 41 milyon net kar konsilede net kar 71 milyon açıkladı bir önceki bilancoya göre %278 artış ve 2019 aynı dönemine göre %900 büyüme yakalayan bir şirket
fk 11.20 pddd si 1.07 hedef fiyat 8 TL dir. En dibi nin şuanda 4.05 TL olarak görüyorum aksi bir durum olmadıkça endekse bağlı olarak iniş çıkışlar yaşabilir ayrı mesele saygılar uzun zamandır paysimlarinizi biliyorum

0BeğenmedimŞikayet

wasgemove ()

Usta akmgy ve dnısı gorusun nedir çok düştüler zarar buyuk

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum