Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0768 03:53:45
EUR 34.7681 03:53:45
USD 32.2654 03:53:45
ALTIN ONS $2364.0350 03:53:45

Grafiği gönderen: tarbaz5101

⭐⭐⭐tarbaz5101 ()
Gram Altın

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Toygold ()

Erzincan memleketim niğde hanımın memleketi ve ben şu anda hanım köylüyüm hocam . Sıkı takipçinizim emeğiniz için teşekkürler.

tarbaz5101 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CAHIT_OLCAY ()

Hocam bu yıldızları boşuna almadınız sanırım sizi dinleyen % 90 kazanır bilginize ihtiyaç var paylasimlariniz için çok sağ olun sürekli paylaşım yaparsanız seviniriz

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

mertşkr24 ()

Bende erzincanlıyım hocam :D

0BeğenmedimŞikayet

Haritaci154 ()

Erzincan muhabbeti olmuştu biriyle aranızda ordan aklımda kalmış. Geçmiş zaman. Bayağıdır sizi takip ederim üyeliğim yeni olmasına rağmen. isminizi hiç zikretmediniz. mümkün müdür?

1BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Hayır, Niğde.
Erzincan ilk görev yerim.

Haritaci154 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Haritaci154 ()

Tşk ederim. Bu arada sizin memleket erzincan mıydı?

0BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

%40 diyebilirim.

0BeğenmedimŞikayet

Haritaci154 ()

Sormak istediğim şey 7.51 e sarkma ihtimalinin var olduğu ve bunun da 19 unda oşacak toplantıdan önce gelme ihtimali baskın mıdır. Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Teşekkür mesajları ve birde burdan dolar alınır mı yorumu var, dolar yorumu paylaştığım için ayrıca cevap yazmadım.

0BeğenmedimŞikayet

Haritaci154 ()

Sn tarbaz mesajlarım size düşmüyor mu . birkaç gündür yazıyorum ama crvap alamadım.

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

sağolun tarbaz hocam...

0BeğenmedimŞikayet

kara71 ()

Teşekkür ettim ben nezaman bu altını akşam hep düşüyor anlamadım duruyorum duruyorum almıyorum düştü diye 505 ten bı aldım 478 yine aldım yine düştü buda benim sanssizligim sanırım midyata pirince giderken yakalandık ? umarım çıkar bilgimle olmasada pozitif enerjimle yukarı çıkması için enerji vermekten başka birşey yapamam gibi ?

11BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

5 Kasım da Dolar da 1TL. civarında düşüş olabileceğini paylaşmıştım ve beklentimi de 7,65 olarak açıklamıştım sonrasında.
Gelinen noktada 7,60 sevyesine dokunduğunu görmekteyiz ve bollinger alt bandını test ettiği görülmektedir.
Henüz günlükte pozitif y mum kapanışı gerçekleşmediğinden aşağıda yükseliş kanalı alt bandını 7,51 gibi test etme ihtimali devam etmektedir.
Bollinger alt bandı civarında ve altında alım düşünülebilir. YTD

kara71 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kara71 ()

Türkçesi ne kardeşim bunun benim gibi iş bilmezler için kısa bı yorum geçme şansın varmı

0BeğenmedimŞikayet

Haritaci154 ()

Hocam dolar almak için uygun yer midir sizce. Daha düşer mi

0BeğenmedimŞikayet

Gül_sehirli ()

Tarbaz yorumun nedir kqrdesim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum