Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 21:43:54
EUR 34.7667 21:43:54
USD 32.3633 21:43:54
ALTIN ONS $2360.4100 21:43:54

Grafiği gönderen: Moksiloks

⭐⭐Moksiloks ()
Dolar

İlk direnç 7.88 ytd

Umarım çalışır..

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

TersBakanÇaylak ()

Çok Yeniyim İndi Çıktı Diye Milletle Gereksiz Tartışmalar Yerine Analiz Yapanların Yorumlarını Takip Ediyorum. Paylaşımlarınız için Çok Teşekkür Ediyorum.

Moksiloks için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Moksiloks ()

Ben bilmem ben gariban bir grafikçiyim sadece..
Alt yorumda uyardım yaya kalanlar bana sormasın birşey

0BeğenmedimŞikayet

SON_GÜMÜŞ_BÜKÜCÜ ()

hocam 8.02 de tersteyim grafiğinizi takip ediyorum 7.90 gelince çıkıp düştükçe tekrar alttan almayı düşünüyorum yani grafiğe göre üsten bozup alttan almayı düşünüyorum şu an yükseliyor 7.90 a gelir mi sizce yoksa gelmeden aşağı dönebilir mi

0BeğenmedimŞikayet

aytu36 ()

Üstad grafiginden bal damlıyor.. tam gonlumden geçen grafik olsada zor.. imkansiz degil ama zor :)

0BeğenmedimŞikayet

Dinleyici06 ()

7.89 ile kapatması için bu toplantıda 200bp yeter diyecek bir sonraki toplantıya kadar bakacaklar eğerki yükseliş çok olursa yüklü bir faiz artırımı ile tahmini tutturduk diyebilirler.

0BeğenmedimŞikayet

Mahir1980 ()

Hosgeldin hocam. Saygilar sevgiler

0BeğenmedimŞikayet

Anaconda ()

O zaman 500 puan gelmez

1BeğenmedimŞikayet

Moksiloks ()

Merkez Bankası benim grafik gördü galiba yılsonu dolar tahmini 7,88 :))

0BeğenmedimŞikayet

Kaptanmagaraadami ()

Bence dünden bugüne çalışıyor. Ve bunu toplayanları unutmamak lazım...

0BeğenmedimŞikayet

Anaconda ()

Sürü piskolojisiyle çığ etkisi yapmaya çalışıyorlar isanları ilk başta yönlendirdiler şimdide düşürüyorlar üstüne birde çıkarırlarsa doları tekrar şamar oğlanını dönücek insanlar

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Teşekkür ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

Apocan2334 ()

Hocam size sonsuz güveniyorum analizleriniz ve grafikeriniz her zaman geliyor sevgiler saygılar

5BeğenmedimŞikayet

Moksiloks ()

Günaydın kardeşim

8.50 de ki seneryonun aynısı
8.50 de hiç düşmeyecekmiş gibi yaptılar.. Uçacak bilmem ne diyordu millet.. Ordan satmadılar şimdi 4 günde 1 lira düşmüş zararkes yapıyorlar..
Tepki gelince yakalayamaz kimse alım yeridir buralar sakin olun ytd son karar sizindir

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Selamunaleykum hayırlı sabahlar

Hocam bu düşüş nereye kadar

Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Fakir35 ()

Üstadım çalışmalardan bizi mahrum bırakma. Saygilar

0BeğenmedimŞikayet

Fakir35 ()

Üstadım çalışmalardan bizi mahrum bırakma. Saygilar

1BeğenmedimŞikayet

Championfx ()

Emeklerinize sağlık değerli hocam, üslubunuzu ben de beğendim düşer, çıkar siz değerlendirmelerinizi yapın, kısaca antibiyotiğe devam. Bu arada profil (Freud) cuk oturmuş. Esenlikle

1BeğenmedimŞikayet

DawnOfJustice ()

Katılıyorum hocam :) Dün de böyle bir grafik vardı. Şu anda 7.70'lerdeyiz. 7.67'ye bile geldik ki daha da aşağıya gidecektir. Terste kalmanın yan etkisi diye düşünüyorum.

YTD.

Stoplosssart için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Katana_ ()

Bu arada sayende cok az bir zararla kurtuldum saol

0BeğenmedimŞikayet

Katana_ ()

Hocam dussun ya vallahi hepimiz mutlu olalim senin grafikte calisir simdi artar bu dolar :)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Buradan yükselir mi, 7.66 dip mı oldu

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Sen atarsında çalışmazmı üstadım

Baş tacısınız

Gözlerimiz parladı

Emeğine sağlık

Çok teşekkür ederim

Saygılar

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum