Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0735 08:20:55
EUR 34.6676 08:20:55
USD 32.2715 08:20:55
ALTIN ONS $2319.6800 08:20:55

Konu: Altın ons 4h

altın ons 4h de kanal dibine kadar düşüşler süpriz olmaz. Direk boyu kadar geri çekilebilir kanal desteğine değebilir. Yani 177X ler görülebilir. Ama bunu göstere göstere yaparlar mı birlikte göreceğiz. Yatırım tavsiyesi değildir.

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ŞİRİN_BABA_ ()

yok sana bir şey demedim zaten ama bazıalrı yazıyor ya panik alım falan o nesaçma bir mantık. elinde para var bekle 1 hafta 1 ay 3 ay gerekirse. doları altını bilmem neyi panikle almak o kadar boş bir kavram ki.

sabır denen akıl mantık denen şey bir anda ortadan kayboluyor :)

GKHN_01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GKHN_01 ()

Bu iş nasip işidir ben altını hep orta ve uzun vade görürüm al- sat işinde risk olur ben 490 civarıyken fiziki alım yaptım. Şimdi banka alımı için 460-465 seviyeleri bekliyorum daha altı da gelebilir durumu takip ediyorum. Parça alım gibi oluyor fiziki uzun vade banka orta vade alım yapacağım.

Acı_ve_tatlı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acı_ve_tatlı ()

düşukten alıp neden yükselmesini beklemezsinizki illaki yukselirken aliyosunuz sonrada terste kaliniyo

0BeğenmedimŞikayet

GKHN_01 ()

Dip fiyat al al diyip 505 ten aldırdılar ya hani arkadaşlara o panik alımı sonradan pişman oldu arkadaşlar daha ne diyeyim ben?

ŞİRİN_BABA_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ŞİRİN_BABA_ ()

panik alımı nedir alllah aşkına :):)

0BeğenmedimŞikayet

akin77 ()

Üstadım yükselir düşer piyasa bu benim takıldığım nokta altın Yılbaşı 302 tl pandemi vs olmuş 540 hala millete aldırıyorlar yok 600 yok 700 hayırdır sonra düşecek diyene saldırıyorlar bırakın bu işleri milleti gazlıyorlar etkilenen insanlar alıyor sonra terste kalıyorlar yazık bu insanlara(

Dielife için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GKHN_01 ()

Sabah panik alımı bu akşama doğru iyice düşer

0BeğenmedimŞikayet

Dielife ()

Eee bu işler böyle hep yükselecek değilya demi :)

akin77 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gökhan85 ()

Sayfaya herkes yorum yapabilir fakat önemli olan o yorumlara inanipta birşeyler alıp satmak herkes kendi kararını kendi vermeli sağdan soldan etkilenmemeli oyuzden birşey alıp satarken elindeki paranın ihtiyaç olacağı zamana göre hareket etmeli

Abant için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sener81 ()

TL desin senin işine geliyor dimi bazı yatırımcı seni insanlar terste acı çekiyor dalga geçmenin anlamı yok kalp sende var hayvanlarda da önemli olan insan olabilmek

akin77 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dielife ()

Grafikte ortaya çıkan şekilde öyle söylüyo ama nasip.

0BeğenmedimŞikayet

Abant ()

Aynen kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Dielife ()

Sorun yok :) son yazdığım yorum iptal o hale :))

0BeğenmedimŞikayet

GKHN_01 ()

Ben düşüş hissediyorum kokusu geliyor resmen

0BeğenmedimŞikayet

Dielife ()

Herkez fikrini kendine saklayacaksa bu site neden var?

0BeğenmedimŞikayet

akin77 ()

Böyle tehlikeli şeyler paylaşma bazı yatırımcıların işine gelmiyor))kalp var))

0BeğenmedimŞikayet

Abant ()

Pardon kardeşim yanlış yazdım
Size değil

0BeğenmedimŞikayet

Abant ()

Arkadaşım fikrini kendine sakla
Bırak insanlar kendisi karar versin
Piyasa açılmadan yön belli olmaz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum