Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0735 20:42:30
EUR 34.8868 20:42:30
USD 32.4880 20:42:30
ALTIN ONS $2342.0250 20:42:30

Konu: Garan

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Alton ()

@Soran_Kisi1 yukarda garan destek ve direnci mevcut 4 hafta oldu yazdığımda 8.50 seviyesindeydi. Ozaman 9.31 i işaret etmiştim buranın altına gelmediği sürece yön yukarı diye tahmin ediyorum ytd

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Evet düşüş trendi sonu mumu da çalışır ve onay alırsa olur dediğin :))

HANY için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Garan için bank endeksi önemlidir. BIST 30 zirvelerdeyken buralar da kalmasının sebebi bankacılık endeksi. O yüzden kendi endeksi düzeltmeden bu gitmez ilk önce endeksi düzelmeli şuan destek bölgesinde olduğundan aldım bugün .

BIST 100 fazla gidecek yeri kalmadı 1351.70 en son gideceği yer daha fazlasını beklemem kanal direnci orası snai endeksi yeni rekor kırdı bugün bankacılık endeksi dönerse snai endeksi de düşmez ise ozaman kanal kirilimi olabilir başka türlü olmaz ytd

HANY için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HANY ()

Günlükteki muma bak. Dile benden NE dilersen diyor :)

Alton için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

@HANY byukardaki grafik diyorki 8.89 altı gelmemeli sen destekten aldın gibi şeyler söylüyor :))

1BeğenmedimŞikayet

Onur99 ()

Sağolasın abicim

ahmett0707 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

6 80.6 50 6 30 destekler şuan yükselen trend desteğinde 6 97 ile

Onur99 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Açıklamalar ile reform larnuyumlu olduğu sürece dusenn trendden al sat yaparlar tepeler alcalir

0BeğenmedimŞikayet

Onur99 ()

Kardeşim günaydın şu kerevite bakabilirmisin

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Bankalar kar realizasyonu yapmıştır USD de direncte satıyorlar işte 7.95 geçerse alırlar yine satarlar 8.05 lerde

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Gelirmi diyorsun 7
8.70 ler

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Evet evet şimdi gönderdim 9 bin aldım bereket versin 15 dakkada garadandan 9.39 gitti

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Gözün USD de olsun 2li tepe yaptırdılar tokmak vurdular:)

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

9 70 mi 8 70 mi

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

@ahmett0707 yanlış etiketlemisim düşüncen nedir ? Yukardakine

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

@ahmet bh garan 9.70 ve 9.42 direncini geçermi nedersin elimde 9.20 den vadeli var 9.70 olursa 25 bin TL gelecek

0BeğenmedimŞikayet

ramazan4747 ()

Ali hocam rica etsem cemts bakabilir misin :)

3BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Fed açıklama yaptı daha crn19 aşının piyasaya surulmesinin ve dağıtımının yapılmasının güç olduğunu ve zaman alacağını 6 ay gibi bir süre daha bubdurumun devam edeceğini felan diye bir açıklama yapti. Dikatli olun beklentiyi bitirirlerse kisada hızlı dönüş olabilme ihtimali hala var herşey günlük gülistanlık değil crn 19 un hala etkisi devam ediyor ve ortada bir gerçek var oda belirsizlik bence dikkatli olun ytd

efsaneben için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Hava sirketlerinin gelecegi crn 19 a bağlı resmen bir sonraki bilançoda zarar aciklayacaklardir ve şimdiki yükseliş crn 19 aşısı sonrası beklentiyi satın aliyor ama ben düzeltme gelevcegine inanıyorum nerden doner bilemem ama grafik atayim destek direnç en azından takip edersiniz

efsaneben için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

efsaneben ()

Hocam tavhl ve akyho yorumu alabilirmiyim şimdiden teşekkürler ALLAH razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

Srkn87 ()

Banklar da bi skbnk kaldi gitmeyen

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum