Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 14:39:48
EUR 34.9839 14:39:48
USD 32.2051 14:39:48
ALTIN ONS $2414.8350 14:39:48

Grafiği gönderen: hakan7038

Her birey kendi riskini alır.Sevgiler, saygılar.

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

polat_06 ()

Eyvallah hakan bey. Hayırlı akşamlar geçmiş olsun bu arada

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dolarcı_1 ()

Aralık ilk haftasını beklemelisiniz (faiz artmaz ise son hafta olabilir Kasım

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Aynen kardeşim. Piyasa yapıcılar yükseltmek istedikten sonra Dsö aşıyı onaylamadı, aşı önümüzdeki yıla kaldı der, bir bakarsın 500 olmuş. Şimdi at izi it izine karışmış vaziyette. Takip etmek lazım.

HARPUT için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Hocam kusura bakma gramda tekrar 540 nezaman gelir

Dolarcı_1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dolarcı_1 ()

Sızını bizlerden fazladır Tesekkurler tekrar

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Kardeşim, sorular üzerine yeni grafik paylaştım. İnşallah buradan yükselir, almayanlarda alır, terste olan arkadaşlarıda kurtararak devam ederiz. Son sözü grafikler değil, piyasa söyler. Sevgler saygılar.

polat_06 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

polat_06 ()

Emeğinize sağlık hakan bey, 462 kanal güçlü destek gibi, kırılırsa nerde soluklanır. Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

HARPUT ()

Kadım dostum herzaman teprık edıyorum başarılı olduğunu cani gönülden soyluyorum benim tahminim 1849 dip gr dolar bazında biraz daha geriler ama gr yeniden toparlar yoluna devam eder ayın 19 kadar boyle bir ileri 2 geri yatay bir şekilde devam eder merkez bu seferde faizi teyit gecer hatta faiz indıreme bile gidebilir dıye tahmin ediyorum aşi olayı bilıyorsun pıyasa yı baya etkiledi ve dahada etkiler herşeyin hayırlısı

0BeğenmedimŞikayet

Kio ()

Farkındayım dosd'ları inciltmemek için açık etmiyorum beklemeye devam sevgi saygı karşılıklı hayırlı akşamlar.

0BeğenmedimŞikayet

hayrr ()

Sağolasın eyvallah kardeşim eline emeğine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Seninde site de çok emeğin var kardeşim. Sen de sağ ol var ol. Sevgiler saygılar.

Dolarcı_1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Çok teşekkür ederim kardeşim, hele bir yer var ki , senin dediğin ihtimalde olursa grafikte benim gördüğüm, ama kötüyü şimdiden çağırmamak için söylemediğim, ihtimal dahilindedir. Sevgiler, saygılar.

Kio için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sancaktar_x ()

Teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

_delioglan_ ()

Zaten beni ürküten bu siyah kanal şu anlık durumu tabi emeğine sağlık kardeşim tsk

0BeğenmedimŞikayet

Kio ()

Dostum dolara bağlı fazlası bile olur bu tufan durduğunda değerli çalışmalarınız dahada önem kazanacaktır.

Bir birimizden alacağımız çok feyz var daha.

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Çok teşekkür ederim aziz dostum. Ben bu aralar senin lafının üstüne laf da söylemedim ki, bu piyasalar ne zaman durulacak:)))

HARPUT için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Kardeşim, siyah kanalda ihlal yok. Zaten, bilerek mum iğnelerinden çiziyorum ki hepsi dahil olsun. Kırmızı kanalda iyi bakarsan ihlal var. Tabi, öyle olursa diyoruz, onda da alt çizgiden ihlali de değerlendirirsek, bugün için 462 altında yatayda 453 var. Ancak biliyorsun ki oraya kadar 460-458-455 gibi önemli desteklerde var. Şu anda gidebileceği yerleri var sayıyoruz. Bakarsın gece Çin alım yapar, döner. Sevgiler saygılar.

_delioglan_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HARPUT ()

Emegine yureğine saglık dostum

0BeğenmedimŞikayet

Dolarcı_1 ()

Emeğinize sağlık tesekkurler

0BeğenmedimŞikayet

_delioglan_ ()

Daha önce grafiğin göremediğimiz yerlerinde kanal ihlali yapılmış mı

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum