Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 03:29:55
EUR 34.8238 03:29:55
USD 32.3379 03:29:55
ALTIN ONS $2301.8900 03:29:55

Grafiği gönderen: tarbaz5101

⭐⭐⭐tarbaz5101 ()
Gram Altın
Gram, 1h de 481,24 geniş bant alt desteğine tutunmaya çalışıyor.

Yorumlar (28)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

özdemkara ()

teşekkür ederim allah razı olsun verdiğiniz bilgiler için:)))

tarbaz5101 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

ahhmet ()

Tarbaz hocam.
Faizi artırmayacaklar, hatta düşürebilirler bile.
Mevcut ekonomik çıkmasın açılabilmesi için doların ciddi anlamda yükselmesi gerekiyor.
Tl yi değerli tutup doları baskılamanın bedelinin bir şekile ödenmesi gerekiyor.
Mevcut durumda doları satan ortadirek, toplayan büyük oyuncular.

2BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Bence sabit kalır, şayet bir faiz artırımı olacaksa yılın son ayına bırakırlar, yıllık kapanışı iyi yapmak için diye düşünüyorum. YTD

özdemkara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

özdemkara ()

merhaba 19 kaım mb. nın faiz kararı sizce nasıl olur... daha önceki yorumlarınız sürekli tutup sizin sayenizde kazandım. allah razı olsun. tabiki sorumluluk bana aittir. faiz kararı ne olur. teşekkür ederim. iyi günler dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

Angaralıı06 ()

Tarbaz hocam 91.20 gram daha aldım ortalamam 513 lira oldu şuan sabırla bekliyoruz 319.24 gram var fiziki bankadan yapmıyorum ben

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Hayırlı günler kıymetli hocam degerli yorumlarınız için çok teşekkürler Allah razı olsun

14BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Alt yorumda ki 494,60 direncinin bugün ki değeri 495,70 dir. İlk günlük pozitif kapanış gerçekleşti, 495,70 üstü 4h kapanışları olumlu olacaktır, ancak aslolan 495,70 üstü günlük kapanıştır. Yatay bant destek ve dirençleri takip edlebilir.

0BeğenmedimŞikayet

Asi99 ()

Teşekkür ederim :((

0BeğenmedimŞikayet

MaSaLıMm ()

Emeklerine sağlık umarım yukselir hocam

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Değerli yorumlarınız için teşekkürler hocam

0BeğenmedimŞikayet

wie ()

hocam aşı cıktı diyelim baya cok insanada ulaştı gram nereye kadar düşer mesela 450 420 400 yada cıktıktan sonra mesela 550 ye cıktı aşıda tam 550de 500 kadar geri cekilir 500 de kalır mı yoksa daha cok alta gelir mi 400 gibi?

9BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Yükselmesini umut ediyorum, şimdilik olumlu , ancak en az 2 günlük pozitif kapanış görmek daha uygun olur, 1 günlük pozitif kapanışlar bazen tuzak olabiliyor. Az önce yorumda destek ve dirençleri paylaştım, artı olarak 520,70 trend direnci karda olanlar ve kısa vadeciler için parça satış yeri olarak düşünülebilir şayet direnci geçmekte zorlanırsa. Gidişata göre fırsat buldukça tekrar bilgilendirme yaparım yorumlarımla.

Asi99 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

çok teşekkür ediyorum tarbaz hocam zahmet verdim...

1BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Hangi grafiği sordunuz anlamadım.
Grafiğin olduğu yorum üzerinde, Cevap yaz a tıklayıp yazarsanız bahsettiğiniz grafiği bende görebilirim. Yalnız bugün hiç grafik paylaşmadım, dün bazı parçalı alım grafikleri ve 1h de destek oluşum grafikleri paylaştım, zaten 1h destek oluşum olarak belirttiğim noktalardan yükselişe geçti.

Melek75 için cevaplandı (yorumu göster)

10BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Hayır , dün derin bir düşüşle negatif kapanış yaptı günlükte.
Ancak, 4h de önce 480,86 yatay bant alt desteği ve 481,24 geniş bant alt desteklerine tutundu, sonra 492,96 yatay bant alt desteğine tutundu , şu anda da 492,96-505,06 yatay bant aralığında hareket etmekte, geniş bantta 481,24-506,24 yatay bant aralığında bulunmaktadır. Gün içinde 509, X sevyesine kadar yükselmiş görünüyor.
Günlük mumun pozitif kapanması her ne kadar olumlu olsa da 494,60 üstü günlük kapanış daha olumlu olur düşüncesindeyim, 506,24 geniş bant üst direnci üstünde kapatırsa da ballı kaymak olur. Şu anki gidişat olumlu.

Kayey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melek75 ()

bu grafik ne zmaan için geçerli

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

selamlar hocam... peki dün pozitif miydi kapanış..?

0BeğenmedimŞikayet

Asi99 ()

Sanada kardeşim dünden bugüne fena tersteyim yükselirmi ingörüşün nedir?

1BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Hayırlı günler

Gold87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Hayırlı günler kıymetli hocam

0BeğenmedimŞikayet

GokhaN_ist ()

Teşekkürler

9BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Benim beklentim gramda, gümüşte aşağıda göreceğini gördü. Sadece dahada aşağı gidecek görüntüsü verip milletin elindekini zarara sattırmaya çalışıyorlar diye düşünüyorum.
Ancak , yinede 1-2 günlük pozitif günlük kapanış görmek gerekir. YTD

GokhaN_ist için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asi99 ()

Tarbaz yükseliş beklentin uzun vadede devam ediyormu kardeşim terste kaldık :((

0BeğenmedimŞikayet

GokhaN_ist ()

Selamlar tarbaz gümüş ne olur nereye düşebilir nereye çıkabilir, varmı çalışma?

1BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Sabırla bekleyeceğiz.

burjuvalı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Analist3544 ()

Şimdilik yarın ki dolar TL kuru
Belirleyecek o bandı
ABD tarafında ise gözler pür dikkat
FAD' da olacak
Hayırlısı ytd
Bir an niagara şelalesinden fotoğraf
Paylaştın sandım üstad :)

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

tarbaz hocam emeğinize sağlık. sizin görünüşünüze daha çok olur yön hangisi.?

1BeğenmedimŞikayet

burjuvalı ()

tarbaz hocam ortalama 520 den tersdeyiz. ne yapmamızı önerirsiniz.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum