Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 02:29:31
EUR 34.8238 02:29:31
USD 32.3379 02:29:31
ALTIN ONS $2301.8900 02:29:31

Konu: marttan buyana trend kırılmadı

⭐⭐⭐volpann ()
Gram Altın

daha öncede devamlıpaylaştım kanalın içerinde devam ettiği sürece yukarıda dileyen satar dileyen aşağıda alır alamayan bekler alan yeri geldiğinde satar. grafik işlemeye görevini yapmaya devam ediyor... çakallar biraz düştü diye ciyyaklamaya başlamöış beni herkez bilir. yüksektende burdayım alçaktanda bilirlerki yüksekte alana ben almam alçalktaykende ben alırım diye erkekce söylerim. sizin gibi kancıklık etmem.. BURASI BENİM İÇİN GAYET İDEAL ALIM NOKTASIDIR. dileyen alır dileyen bekler...

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Erdem_ALK ()

cok yuksekten almissiniz hayirlisi tekrar o seviyelere gelir.

mehmet_shen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kursat56 ()

Sakın zarar satışı yapma bekle kısa zamanda toplayacaktır ama düşerken her zaman parçalı alım yapmanı öneririm hiç bir zaman zarar etmezsin

Goca_yörük için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mehmet_shen ()

Dostum ben 541 den 177ge aldım sabırla beklicez yapacak bişi yok

0BeğenmedimŞikayet

ozgrylmz ()

Emegine saglik kardesim kimseye kulak asma millete laf anlatamassin ben tenik bilgilerinden faydalaniyorum ve faydalanmayada devam edecegim bugune kadar ki calismalarin hep yerli yerinde idi iyi g3celerl

0BeğenmedimŞikayet

Bedirhan0335 ()

530 535 lerden alanlar var herkes terste sabredin panikle is yapmayin bu isin sirri sabirdir ben bile si an kac bin eksideyim

0BeğenmedimŞikayet

oFLu_Kaan ()

Sabret yilbasina kadar surmez bile ya gecmen

0BeğenmedimŞikayet

Sezginay ()

Çıkacağına adın gibi emin olabilirsin

0BeğenmedimŞikayet

Betwars ()

Sabırla bekle

0BeğenmedimŞikayet

Betwars ()

Sabırla bekle

0BeğenmedimŞikayet

Valeron21 ()

Panik yapıp satma Sabret. satmazsan zarar yok

0BeğenmedimŞikayet

UMK177 ()

Paylaşım için teşekkürler. Dolar sizce ne olur doların inmesiyle gram baya düştü. Daha çok dolar yönünden gramda düşüş olabilirmi öngörünüz nedir @volpann

0BeğenmedimŞikayet

Biraz_kül_biraz_duman ()

Sakın bozma yeter

1BeğenmedimŞikayet

Goca_yörük ()

Selam arkadaşlar yeni üye oldum 511 den 331 gram altın aldım zarar çok büyük sizce tekrar yükselirmi

0BeğenmedimŞikayet

Suskunum ()

Amin. valla ben bilmiyorum sen biliyorsan söyle:)

volpann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

nasip Allah boğazımızdan helal geçirsin hak geçirsin... sultan süleymanların hazineleri nerde...

Suskunum için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Suskunum ()

Aslında para olsa alttan alınırdı ama neyse nasibimiz bukadarmis teşekkür ederim yorumunz icin.

volpann için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

volpann ()

doğru bence daha altı yok şanslarını zorlasalar hatta... seler 460 altı yok . ellerindeki altınları kaybedeler ha benim ön görüm bir dahiki satış yerleri nberesidir ben ce 598 dir... o rakamda yine en az beni 200-300 kişi takip eder bula bilirlerse...

Suskunum için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ulubey066 ()

Bugün yaptığım parçalı alımları belki 1 sene içinde yapmadım yine de zarardayım kısmet

haknaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Suskunum ()

Bende 497 den terdeyim 476 sonrası yukselis siyor gragik dogrumu anlamışım?

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

maşallah bereketli olsun..

haknaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

bekle korkma yaslan arkana film seyet bu düşüşleri yeni yaşamıyor bu sayfa bü ülke memleket martta yaşadık ağustosda yaşadık sonbahardada olacaktı eylül dediler ekim dediler kasıma kalmış 13 kasım dedim ayı bildim ama günü yanlış ettiler 13 kasımda mevla ne eyler ne eylerse güzel eyler...

MaSaLıMm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

haknaz ()

Eline sağlık hocam bozanlar pişman olacak bende her seviyeden aldım almayada devam ederim herkesin kendi kararı

1BeğenmedimŞikayet

Myparadise ()

1845 i bekleseydin

MaSaLıMm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MaSaLıMm ()

Son gramlarımı ve gümüşlerimi aldım hocam benim de beklediğinin altında rakamlar geldi şimdi bekleme zamani

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum