Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0652 04:25:27
EUR 34.6173 04:25:27
USD 32.4761 04:25:27
ALTIN ONS $2323.9000 04:25:27

Konu: 06.10.2020 gumus/altın gr/tl 66vip

⭐⭐66vip ()
Gram Altın
Al- sat pişmanlıktır...
İlk düzeltmede al- yat.Sonrası onu acık...

Grafık ıcınde acıklamalar var.

Se cım netlestıkten sonra tekrar tesvık paketı - fed ın sınırsız para basması faız kararları vs pıyasada anlam kazanacak.Ben 2 aydır aynı seylerı soyluyorum onsların yukarı gıdecegı alan genıs altta gıdecegı alan dar, yanı daha ıyı rakamlar gelecektır, ancak bu yukarı yonlu yol, tabıkı dırek degıl zıgzaglarla ufak ınıs cıkıslarla ama genel anlamda yukarı ıvme devam edecektır.

Alım satım rakamları destek ve dırenclere gore sızın kararınız olmalı, ancak tekrar yıneleyım, elınızdekılere sahıp cıkın , sattıgınızı alamayıp gram dusureblırsınız, al- sattan cok al 3 ay yat konumundayız.

Ons bazında her ıkı metal ıcınde sıkıntı yok, usd ve iç si ya sal bazlı bır duzeltme yasıyoruz.Alım fırsatı olarak her dususu destteklerden parca alımlar yapılıp 6,71 gumus tl ve 507 gr tl ozellıle takıp edılmelıdır, kırılır ıse 6,62gumuste-498 gr Altın da dıp olarak gorunur ancak o kadar gerı cekılme ıhtımalı zayıftır.O sebeple al- sat olarak bakmadan desteklere cekılmelerde alıp yakında tekrar gundeme gelecek tesvık beklenmelı, sahıt oldugunuz gıbı al- sat pısmanlıktır.

SAYGILAR...

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

mr_demir ()

aynen ustadım süper analiz

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Bir gunde %10-15 dusen emtıa alınır korkulmaz,

%10-15 de cıkıyorsa korkulur satılır.

SADECE SABIR

Tigerrr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tigerrr ()

Teşekkürler sabah borsadan ğeçen hafta sattığım kagıdın parası geldi gene aldım ortalama 6.63 oldu

1BeğenmedimŞikayet

burjuvalı ()

abiciğim buralardan ayrılmayın sizlerin yorumlarına ihtiyacımız oluyor. boş bırakmayın buraları.

4BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Sıkıntı yok, ufak zıgzaglarla yola devam edecek, kucuk kar satıslarına takılmayacaksan eskı zırvelerı testı cok uzak degıl. sadece usd takıp edılmelı ons yonunde sıkıntı yok

Tigerrr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

uraz06 ()

Hocam bugunun degerlendirmesi nedir sizce?

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Abi selam nasılsın senin bugün yorumun nedir dibi kimse bilemez ama senin bi tahminin mutlaka vardır?

0BeğenmedimŞikayet

tevfik20 ()

Ağustosta doğalgaz açıklamasında 455'ten 152 gram almıştım, bugün sabah 9:00'da da 530'tan 143 gram aldım. 295 gramda ortalamam 494 TL. An itibariyle zarardayım ancak; uzun vade mantığıyla 530'dan aldığım icin beklemedeyim.

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Sağol usta teşekkür ederiz iyi akşamlar.

0BeğenmedimŞikayet

acemi1015 ()

Burdan parçalı alımlara başlanabilirmi

0BeğenmedimŞikayet

Tigerrr ()

@66vip başkan fena ters yedik 7de sattım sonra düştükçe aldım 6.85 ortalamayla kaldım :))) durum nedir döner mi aşı bulunmuş

0BeğenmedimŞikayet

Tigerrr ()

6.72 den yarısını geri aldım :))

1BeğenmedimŞikayet

Tigerrr ()

Düzeltme 6.71

0BeğenmedimŞikayet

Tigerrr ()

Ben sabah 7 den çıktım başkan gümüşü 7.71 gelirse alırım tekrar

5BeğenmedimŞikayet

66vip ()

ALLAH'a emanet olun,

Bu gün biraz yogunum akşam saatlerınde gorusmek uzere,

Kazancınız hayırlı ve daim olsun...

0BeğenmedimŞikayet

zynpclk078 ()

al sat kesinlikle pişmanlık agacan. elimizdekiler yok fyata gitti.

1BeğenmedimŞikayet

zynpclk078 ()

selamlar kardeş. gümüş 6.200 ler gelmesi zor gözüküyor galiba. sizin grafikte ve öngörüde gümüş nereye kadar inebiir? birde dolar hakkında ne düşünüyorsuuz?

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Gumuste ;
ustte 6,90 altta 6,72 ızlenmelı

Altında ;
ustte 528, altta 511 izlenmeli

Ons bazında her ıkı metal ıcınde sıkıntı yok, usd ve iç si ya sal bazlı bır duzeltme yasıyoruz.

Alım fırsatı olarak her dususu destteklerden parca alımlar yapılıp 6,71 gumus tl ve 507 gr tl ozellıle takıp edılmelıdır, kırılır ıse 6,62gumuste-498 gr altında dıp olarak gorunur ancak o kadar gerı cekılme ıhtımalı zayıftır.

O sebeple al- sat olarak bakmadan desteklere cekılmelerde alıp yakında tekrar gundeme gelecek tesvık beklenmelı, sahıt oldugunuz gıbı al- sat pısmanlıktır.

Hayırlı kazanclarınız olsun

SAYGILAR...

10BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Genıs aralıkta

Gumuste ;
ustte 6,90 altta 6,72 ızlenmelı

Altında ;
ustte 528, altta 511 izlenmeli

Ons bazında her ıkı metal ıcınde sıkıntı yok, usd ve iç si ya sal bazlı bır duzeltme yasıyoruz.

Alım fırsatı olarak her dususu destteklerden parca alımlar yapılıp 6,71 gumus tl ve 507 gr tl ozellıle takıp edılmelıdır, kırılır ıse 6,62gumuste-498 gr altında dıp olarak gorunur ancak o kadar gerı cekılme ıhtımalı zayıftır.

O sebeple al- sat olarak bakmadan desteklere cekılmelerde alıp yakında tekrar gundeme gelecek tesvık beklenmelı, sahıt oldugunuz gıbı al- sat pısmanlıktır.

Hayırlı kazanclarınız olsun

SAYGILAR...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum