Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0697 18:56:27
EUR 34.8648 18:56:27
USD 32.5688 18:56:27
ALTIN ONS $2322.2400 18:56:27

Konu: Anlık dolar tl

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

3BeğenmedimŞikayet

teamyankee ()

Piyasalar birkaç gündür allak bullak oldu. 540'ı gören gram 460'lara, 7,05'i gören gümüş 6,00'lara, 8,56'yı gören dolar 7,78'lere, 10,16'ları gören euro 9,16'lara kadar düştü.

Merhaba @Okan77 ben de öyle. Yatırımım olmadığı için sadece uzaktan takip ediyorum piyasaları. İyi diyelim iyi olsun. @GümüşTüccarı @Demliçay12 @Füss @deniz_demir balın kalitesine baktılar ve beğendiler. Sen de seviyorsan ve gerçeğini bulmakta zorlanıyorsan yardımcı oluruz.

Okan77 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Okan77 ()

@teamyankee bu ara yatirimim yok cok girmiyorum siteye artik islerde yoğun sen nasilsin isler yolundadır insallah

teamyankee için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

teamyankee ()

İsme plakayı yaz @Kocaeli

Kocaeli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kocaeli ()

Nasıl alırız

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Islem tamam dost

0BeğenmedimŞikayet

teamyankee ()

Az yapıyoruz, kaliteli yapıyoruz, öncelikli olarak memnuniyete önem veriyoruz.

Füss için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Teşekkür ederim. Bende size hayırlı bereketli kazançlar dilerim. Bu arada ballardan olabildiğince çok memnun kaldım. Tadının hafifliği tamamen doğallığını yansıtıyor. Almak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim. Hayırlı geceler.

4BeğenmedimŞikayet

teamyankee ()

Sağolasın @Füss .

Merhaba arkadaşlar. @deniz_demir girmeyeli 2 gün, @GümüşTüccarı ve @Demliçay12 girmeyeli 3 gün, @Okan77 girmeyeli 1 hafta olmuş.

@etacarter @Üsame geçmiş olsun.

@The_RePaN @Bufalo3461 @Füss @Yaseminnisa günün işlemleri tamamdır. Herkese bereketli kazançlar dilerim.

Füss için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Teşekkür ederim İhsan bey sizinde ziyaretiniz tamamlamdı :) hayırlı günler dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Rahat uyu güzel dinlen
Buraları ben beklerem
Dolar sitede düzeldi
Onslar da alım fırsatı verse güzeldi

sozlesmeli için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Uyku tutmadı dur işlemi tamamlayayım @teamyankee

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Görmek istiyorum düşük doları
Takip etsin onu ons rakamı
Herkes birşey deyip duruyor
Ayarladım saatimi bekliyorum olacak olanı

sozlesmeli için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Hoşgeldiniz, bilmukabele, hayırlı bereketli bir hafta dilerim.

4BeğenmedimŞikayet

teamyankee ()

@etacarter kendine attığın yorumlara beğeniler nereden geliyor bil bakalım. :D

@Füss girmeyeli 3 gün olmuş. @GümüşTüccarı ve @Demliçay12 girmeyeli 2 gün olmuş.

Merhaba @Bufalo3461 @etacarter @Yaseminnisa ve @The_RePaN günün işlemi tamamdır.

Hepinize güzel bir hafta dilerim.

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Alt yorum önemli

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum