Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0883 00:37:57
EUR 35.1406 00:37:57
USD 32.2724 00:37:57
ALTIN ONS $2376.6150 00:37:57

Konu: total market cap 06.11.2020

Toplam kripto para piyasası değeri kisacasi TOTAL DEĞERİ de olan son dönemde ve bu son günlerde ki en yüksek seviye olan 388.301 milyar$'ın üzerinde adeta açık ve yukari bir çıkış gösteriyor.. Şuan güncel olarak 437 milyar$ civari olan piyasanın toplam değerinin olduğudur.. Bu kırılma, bu grafikte bulunan bir sonraki direnç bölgesi de olan 474.774 milyar$ ve adım adım 496.029 milyar$ kısacası düz hesap 500 milyar$'a doğru adım adım yükselmeye devam edecek gibi görünüyor.. Bununla birlikte, böyle bir ralli ivmesini yukarı yonde sürdürmek için, tüm altkoinlerin toplam piyasa kapitalizasyonunun 388.301 milyar $'ın üzerinde olması ve tutunmasi gerekiyor.. Çünkü bu potansiyel olarak daha fazla yükseliş için bir yükseliş desteği/direnç dönüşüyle birlikte ? sonuçlanacak olmasıdır dostlar bilginize.. Şimdilik iyi akşamlar..

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Şuan konsolide bir görünüm mevcut sayın abim, BTC böyle konsolide olduğu sürece altkoinler kendini toparlayacak ve al- sat fırsatlarını değerlendirmeniz olsun.. Şuan BTC haftalık kapanış yapmadan net birşeyler söyleyemeyiz kritik seviyelerdeyiz ve az önce grafik paylaştım orda ki seviyelere de bakabilirsiniz..

Karagece1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Karagece1 ()

Codex hocam önümüzde btc nin düşüşüyle ilğili birşeyler görünüyor mu?

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yucel27 ()

Elerine yüreğine sağlık allah zevalık vermesin

0BeğenmedimŞikayet

Arsenens ()

Teşekkür ederim hocam

0BeğenmedimŞikayet

ÇILGIN_KRİPTOCU ()

Sağolun hocam destekden döndü dediğiniz bir coin varmı hocam nakitteyim dün binanceye geçmiştim 11.95den ilk almıştım 12.95 den okuttum şuan bekliyorum TL olarak 6k dolar olarak 1.700$zararım var hocam yardımlarınızı bekliyorum sorumluluk bana ait teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Şuan saatlik görünümde BTC öncelik 15.500$'in üstünde kaldığı sürece 15.800$'a kadar gidip gelmekte olacak ve altta ki destekler dün öncelik test ettiği 15.300$ ve ardindan 15.196$ seviyesinin altında kapanışlar yapmadığı sürece altlarda ki hareketlilikler devam edecek degerlendirebilirsin özellikle LİNK 13.28$'in üstünde kapanislar yükselişin devamı niteliğinde olması beklenebilir ve bugün 13.60$'a kadar çıkmış durumda.. LTC için hala dediklerim geçerli şuan olumsuz bir durum yok.. BTC DOMİNANS attığım destek hattını kirarsa yükselişler devam edecektir.. @Arsenens ..

ÇILGIN_KRİPTOCU için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ÇILGIN_KRİPTOCU ()

Günaydın hocam ltc için ne diyorsunuz hocam yada bir öneriniz varmı şuan hocam saygılar

3BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

ETH için şuan olumsuz durum yok sen dün tam direncten almışsın, profilimde 447$'i geçerse 489$ beklenilmesi gerektiğini ifade etmiştim dostum, şuan herşey olumlu görünüyor haftalık kapanışlar ve BTC DOMİNANS'in düşmesiyle altlar kendine gelecektir bekleyelim, görelim bol kazançlar..

Ethereum için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İkrasya_ ()

Yok ben birçok koin denedim hepsini düştükçe sattım fazla içeri girmemek için ama bu son 3 ay hep düşüş trendi gibiydi şimdş bakıyorum çoğu 3 ay önceki seviyelerine geldi sadece xtz gelmedi gibi bende kalan 70k ile full girdim xtz ye zaten 3 ay önceki 31 TL olan haline gelirse zararım kalmaz xtz yi alış fiyatım 17 TL bunu yıl sonuna kadar inatla tutmayı düşünüyorum

Bufalo3461 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bufalo3461 ()

Sadece xtz den 75 bin zarardaysaniz ×2 yapar dûzeltirsiniz. Bol kazanclar.

İkrasya_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İkrasya_ ()

Aynen binance anlamıyorum giripte parayı sıfırlamayalım birde

0BeğenmedimŞikayet

Bufalo3461 ()

Bûyúk ihtimal yerli borsadasın. Yerli borsada o zarari zor cikartirsin.

0BeğenmedimŞikayet

İkrasya_ ()

Bi ben beceremiyorum bu işi 3 ay oldu bütün coinler yükseliş yaptı Bi yükselmeyen xtz kaldı gibi bende ısrarla ona girdim inatla bekleyecem xtz yi 75k zarar nasıl çıkar bilmiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Bufalo3461 ()

Onun hakkı ôdenmez zaten de emeklerini boşa çıkarmamak bizim elimizde.

0BeğenmedimŞikayet

Ethereum ()

Hocam 446 dan ETH tersteyim sabahtan beri acaba tekrar gelir mi sizce, zarar kes yapayımmı?

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşkler Veli, herkesin tersten çıkması ümidiyle..

0BeğenmedimŞikayet

ÇILGIN_KRİPTOCU ()

Çok teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Blue07 ()

Degerli kardesim nasilsin iysin umarim

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Mahir düşüş olmadı ki düşüş denilmez buna normal hareketler bunlar BTC sabahta belirttim 15.315$ seviyesini LTC haftalık 60$ seviyesinde kapanışlar yapsın adım adım 68.98$ ilk hedef gelmesi olacaktır değişen bir durum yok.. BTC kazançları konsolide ediyor bu arada altlar kendini ne kadar toparlar ise o kadar iyi.. Haftalık kapanışlar daha detaylı bilgiler sunacaktir.. Haftalıkta günlükte hala pozitif LTC destekler 4 saatlikte 56.78$-55.4$-54.5$ seviyesi en önemli desteklerdir..

ÇILGIN_KRİPTOCU için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÇILGIN_KRİPTOCU ()

Abi bu düşüşe ne diyorsun ltc destek neresi acaba kusuruma bakma raıssız ediyorum dünkü ltc yorumunda değişiklik yoksa söylemen yeterli.

2BeğenmedimŞikayet

İkrasya_ ()

Abim sende bu sayfadaki farklı Bi ayrıntısın Allah emeklerinizi boşa çıkarmasın

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum