Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0720 04:41:54
EUR 34.8924 04:41:54
USD 32.5264 04:41:54
ALTIN ONS $2325.0250 04:41:54

Konu: Kuvyt Türk son durum

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Pls54 ()

Banka onu ayarlıyor sizin al satınıza göre

Bumerang7880_Fm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pls54 ()

Edildi sonra aktif edildi tekrar tanıdık varsa miktar önemli değil yoksa 100 den başlıyor

Mus_46 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pls54 ()

Yok be hemşo anca bir kaç külçe var kenarda :)

fightclup için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bumerang7880_Fm ()

Hocam hocam sizinki gibi makasın 1.5 tl fark olması için minimum kaç tl olmalı hesapta

Pls54 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mus_46 ()

özel kur iptal edildi denmişti ne zaman aktif edildi. 150.000,00 TL mi isteniyor aktif ettirmek için

0BeğenmedimŞikayet

fightclup ()

Hemso kaldırdın paraları bız hala ızlıyoruz 400 den gr alacaktık rokete bagladı bu bakmıyorum artık :)

0BeğenmedimŞikayet

efemes ()

kaç tl paraya bu kur fiyatını veriyor

1BeğenmedimŞikayet

Pls54 ()

Hayır 100 bin le başladım

haknaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pls54 ()

:)) hemşo nasılsn

fightclup için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

haknaz ()

Hayırlı cumalar herkese hocam 150 bin şart dedi kuveyt bana acaba sizin meblâğmız yüksek mi teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

fightclup ()

Çay içmeye mi

1BeğenmedimŞikayet

Pls54 ()

Bankaya gitmeniz gerekiyor

Yalnızhakan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Pls54 ()

Belli limitler aynı daha fazlası farklı oluyır

Hocahanım için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yalnızhakan ()

özel kura geçmek için ne yapmak gerekiyor.

0BeğenmedimŞikayet

Hocahanım ()

Mesela sizin bütçeniz 100 bin benimki 50 olsun ikimize uygulacak kur aynı mı olacak

0BeğenmedimŞikayet

Pls54 ()

Evet oluyor ne kadar ekmek okdar köfte misali

Hocahanım için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hocahanım ()

Merhaba bende kuveyte özel kurdan yararlanmak için başvurdum bişe öğrenmek istiyorum hani mevduatın çokluğua göre kır oranında farklılık oluyor mu

0BeğenmedimŞikayet

Pls54 ()

Değişiyor kardeşim farklar

RESPAWM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESPAWM ()

Senin özel kurdada yükseldimi makas? Benim makas gümüşte özel kurda 0,041 idi şu an 0,047

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum