Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0967 19:30:51
EUR 37.6173 19:30:51
USD 34.2604 19:30:51
ALTIN ONS $2653.7800 19:30:51

Grafiği gönderen: Manga

xagusd

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

3 ay olabilir abi ama suan ortalik karisik bende full tldeyim 450den beri firsat bekliyorum simdi iyice yukseldi yukseldi burdan full girsem secim bitti ne kaldi dolarda duser onsda duserse beklerim terte diye girmedim :)

Doguuu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Doguuu ()

3 aylik vade olsa meselaa

35oğuz35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Bazen 3 5bin kar edecen degmiyor kisa vadede ama uzun vadede degebilir

0BeğenmedimŞikayet

Doguuu ()

200 veya 300 gramla girsek o strese degermi degmezmi onu bilemiyom iste uzun vade kalir kuyumcudan alicam

Manga için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Manga ()

ben buna cevap yazmıştım. dostum ben ileriyi göremiyorum. öyle bir bilgim yok.

1BeğenmedimŞikayet

1I96RD ()

Canın sağolsun abi olduğu kadar bilgilerin icin tsk ederim

0BeğenmedimŞikayet

Manga ()

dostum sene sonu ne olur ben bunu hesap yapmasını bilmiyorum bilen varsada inanma yalan söylüyordur. hani deseki yükselece şu fiyata gelecek dese inanırımda. sene sonu şu olacak diyen yalan söylüyordur )))

0BeğenmedimŞikayet

Manga ()

gram çalışmam yok dostum.

35oğuz35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Manga ()

şimdi dönüş sinyali yok olursa yazarım. grafiktae 2 tane destek gösterdim ya şimdi destek çalışıyor. bu biterse ana destek ne yapa ona bakarım. ana deştek uyanırsa işler çok farklı olabilir.

yani attığım grafiğe bak 2 tane destek var ana destek ve normal destek.
şuanda destek hala çalışıyor o biterse belki döner. yada kaldığı yerden ana destek uyanırsa çok yüksekler gelir

Edihan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Altin icin grafik varmi gram

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

aylar öncesinde de böylebir durum vardı... TESTERE.. (buradan @Kaptan_Bey e selamlar çünkü bu oluşumu kendisinden öğrenmiştim) tabi bu oluşum gerçekleşirse demek istedim. bir aşağı bir yukarı sertçe... yoksa bildiğimden felan değil. emeğine sağlık arkadaşım

0BeğenmedimŞikayet

Doguuu ()

Selamun Aleykum gumus hakkinda sizden bir yorum alacaktim gumus bu sene sonu 8 veya 8.50 olurmu bende birazcik gumusemi yonelsem ama alsamda grami az alabilirim 100 150 gram kadar bulassam mi bulasmasam mi uzun vade de kalabilir bende yorumun ne olur mesuliyet bana ait

0BeğenmedimŞikayet

Edihan ()

Manga şimdi gümüşte ne olur senin grafiğe göre geri mi döner dönse nereye kadar düşer?

Sağol

0BeğenmedimŞikayet

Manga ()

dostum benim satış yerlerini pek önemseme ben satışı tutturamıyorum.
alışları iyi tuttururum %70 alışları tuttururum ama satışta iyi değilim. çok kötüyüm

1I96RD için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Manga ()

pembe çizgi illaki tam milim milim değecek yada geçmeden dönecek diye bir şey yok. pembe çizgi bir genel bakış açısı. Daha önce pembe çizgiyi geçemediği için bir direnç yeridir

0BeğenmedimŞikayet

Manga ()

ons olarak 25,200 lere denk geliyor sanırım

0BeğenmedimŞikayet

1I96RD ()

Net görmedim ondan sordum abi sanırım telefondan tskler

0BeğenmedimŞikayet

Manga ()

slve nin yorumuna bak aynı yere geliyor

0BeğenmedimŞikayet

1I96RD ()

Abi pembe cizgi ons bazında kaca takabul ediyor acaba tskler

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum