Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 00:14:18
EUR 34.7748 00:14:18
USD 32.4684 00:14:18
ALTIN ONS $2337.9850 00:14:18

Konu: yarın kapanışa kadar görmeyi düşündüğüm seviye

⭐⭐⭐volpann ()
Gümüş

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

SMMMüşavir ()

salıyor zaten

ALİ_SAMİ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALİ_SAMİ ()

aşağı mı salıcak...

SMMMüşavir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

ben bu çalışmayuı 4 saatlik verdim günü bilirk alım santana fikir olsun diye rasyoya bayadır bakmıyorum talep olmadığından

kartalmrh için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kartalmrh ()

75 lere mi yani

SMMMüşavir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SMMMüşavir ()

rasyoda saatlikte OBO vardı ve hedefine gidiyor.

kartalmrh için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kartalmrh ()

hoca rasyoda hedef yukarı diyordun gümüş lehine döndü gibi gel gel mi yapıyorlar yoksa gümüş paçayı kurtardımı?

volpann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

normalde 4 saatlik çalışmalara bakmıyorum al sat yapmadığım için gümüş sayfasında fazla olmadığım bi jest yapalyım dedim. normalde kısa sürelerde oluşan formasyonları hem sağlıklı olmadığı hemde alsat a sebep olmak istemedğimden dolayı paylaşmıyorum

Clown_mcx38 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

:) bereketli olsun

yektatek için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Borabaybora34 ()

@volpann geri alım onerim nedir hocam ytd

0BeğenmedimŞikayet

yektatek ()

Allah razı olsun sayenizde 6.67 de satmadım en azından yorumunuz beklemem için güç verdi

0BeğenmedimŞikayet

Gulbenc ()

Tebrik ederim sizi, keşke daha önce grafiğinizi görebilseydim. 6,6830 dan çıkış yaptım parça
2. parça için düşünebilirim.

0BeğenmedimŞikayet

Beyhude_ ()

6.76ya emir girdim bakalım

0BeğenmedimŞikayet

Clown_mcx38 ()

Sonrası için bi yorumunuz varmıdır?

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

hızla gidiyoruz verdğim hedefe :)

0BeğenmedimŞikayet

mronu87 ()

Eyvallah teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Voles ()

emeğinize , yüreğinize sağlık kardeşim.

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

teşekkürederim... sağolun sizlerin yorumu ve geri dönüşü duanız gerçkten tüm yorgunluğumu alıyor

yektatek için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yektatek ()

Elinize sağlık çok uğraşıyosunuz gerçekleşir yada gerçekleşmez önemli olan saygınız seviyeli paylaşımlarınız emeğiniz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum