Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 16:12:18
EUR 34.9839 16:12:18
USD 32.2051 16:12:18
ALTIN ONS $2414.8350 16:12:18

Konu: Avtur saatlik 2.76 sıkıntı diyor takip @ilteris

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

sonbenjo ()

Teşekkür ederim hocam saolun

Alton için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

6.46 sonra 6.75 ler felan var en yakın direnç hisse piyasa değerine göre fiyatlar pahalı ama yukselmeyecek anlamı taşımaz alicalar olursa tabiki son bilanço su pek hoş değil

sonbenjo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Dün biri sormuş ve bende risk minumuma indi demiştim onun hakkında 18 üstü pozitif ben 24.5 ve 30 TL ler bekliyordum sattım hdfgs almak için

Murat_0673 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cacharel ()

Alton hocam müsait bi zamanınızda kerevitaş bakabilir misiniz acaba

0BeğenmedimŞikayet

Murat_0673 ()

Alton kardeşim .. ESEN.. bugün tavan yapti sence gidişat nasil olur ytd.

0BeğenmedimŞikayet

ilteris ()

Bende okuyordum tamamını.. İnşallah pozitif devam eder

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Daha yüksek de olabilirdi ama kar aciklayacagindan emindim biraz banka borcu var ama öz sermaye felan gayet iyi durumda bence

ilteris için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sonbenjo ()

Saolun hocam

0BeğenmedimŞikayet

ilteris ()

Uşak bilançosu beklediğin gibi mi geldi kardeşim yoksa daha yüksek kar mı bekliyordun

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Bakacağım kardeşim

sonbenjo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Allah razı olsun :))

Siptar16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Siptar16 ()

Teşekkür ederim abi

0BeğenmedimŞikayet

sonbenjo ()

Hocam nugyo için bir değerlendirme yapmanız mümkün mü

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

İyi tabiki kötü değil

Siptar16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Siptar16 ()

2.91 kapattı abi nasıl iyimi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum