Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0762 20:11:21
EUR 34.8492 20:11:21
USD 32.3580 20:11:21
ALTIN ONS $2297.2000 20:11:21

Konu: 04.11.2020 gumus- ons- tl destek ve dırençler

⭐⭐66vip ()
Gümüş

Grafıkte hem TL bazında hem Ons bazında destek ve dırençleri belirttim, alım satımlarda destek ve dırenclere gore hareket etmek mantıklıdır.

Grafıgın alt kısmında 4h mumlara gore hareket alanı mevcut.

Mavi aralıkta oldugumuz surece yukselıs, kırmızı aralık bandında dusus bandına gırmısız demektır, mevcut o ankı rakamı grafıkten kontrol ederek hangı aralıkta oldumuza bakıp yonumuz ne hangı aralıktayız- burdan alınırmı, satılırmı vs sorularının cevabını bulabılırsinız.

Egitim ve bilgi amaclıdır.

Saygılar...

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

4BeğenmedimŞikayet

66vip ()

profıle bıel sabıtledım 1 ay once anlatmaya calsıtım,

ama burda en kolay harcanan sey ınsan ve bilgi

özellıkle bılgı dun yazdıgınız unutuluyor, garfıkler anlık sanılıyor oysa donup donup bakılmalı

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

hep cıkacak demem, zigzaglarla cıkacak gorunuyor grafıkte, duzeltmeler oluyor, alan alıyor ama bazılarına o duzeltmeler yetmıyor 5 lerı bekleyenler ızlıyor.

Cok defa yazdım her dusus alım fırsatı olarak parcalı degerlendırılmelıdır, orta vadede bu rakamlara bıle yukardan bakılacak cunku gerılerde kalacak

saygılar

Trademan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Trademan ()

Hocam. ne diyorsun bı kereden sekiz olsun gümüş daha almadık bile sürekli çıkacak diyorsun düzeltmesiz çıksın hep.

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

66vip ()

dons ne olur bu hafta olmazsa haftaya olmadı daha sonrakı,

ama cok ısrarcı orta vadede cok dırencler kıracak gorunuyor.

sabır sabır sabır...

Madenciii için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Madenciii ()

hocam 6.71e gelmeden dönermi gene geçenki gibi yada kırarmı acaba ya :(

0BeğenmedimŞikayet

Emreozen85 ()

Valla dün senin grafikle 1 kg aldım keşke daha fazla aldaydım diye yanıyorum şuan.

25BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Bu gun dırencı kıracak gıbı gorunuyor, olusum degıstı cın acılısı ıle,

ust dırencı kıracak gorunuyor,

takıbın ıcın

LİKE

Bağlayıcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lawyer61 ()

Hocam üçüncü denemede kırar mı dersiniz

1BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Hocam dün dokuz mumunun iyi olmadığını söylediniz şimdi durum nedir

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Direnci kırmaya calısıyor, ıkıncı denemde tamam,

Altını doldurarak gıdıyor...

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Abi cuma günü sayende kazandım bugün 6.50 ortalamalı gümüşü satamadan düştü nerde satıcağımı bilemediğim için şuandada çıksammı bilemedim grafikte şuan mavi bant aralığındayız galiba dimi grafik bilgim olmadığı için soruyotum cevap verirsen çok sevinirim abi desteğemi direnvemi gideriz?

1BeğenmedimŞikayet

üçkardeşler ()

emegine saglık topram tsk ler.

0BeğenmedimŞikayet

A29 ()

Teşekkür ederiz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum