Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0883 01:15:32
EUR 35.1406 01:15:32
USD 32.2685 01:15:32
ALTIN ONS $2378.0250 01:15:32

Grafiği gönderen: mehmetgkr

gram dada durum böyle arkadaşlar.

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

mehmetgkr ()

2017 de 143tl den almıştım, 2018 de 203tl ye çıkınca satar alttan alırım dedim, 206tl oldu düşer diye bekledim bir iki gün geçti gözümün önünde 270tl çıktı gelde saç baş yolma , 216tl ye düştü ben biraz erken almışım 221tl den 265tl ye çıktı satmadık düşmeye başladı panikle zararına sattım 242tl lerden ben sattım o yükseldi ben aldım o düştü derken bir haftada 8.000tl den oldum, 202tl ye düştü korkudan alamadım ondan sonra zaten uçtu gitti, pisikolojimi çok bozdu açıkçası ozamanlar 143tl den 157gr vardı şimdi 30gr ve 15.500tl param kaldı 60gr bile alamıyorum artık.

Eymen021 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eymen021 ()

Iyi demissin 458 geldi ben dedim beklerim 1 ay dolar takildim 514 ler geldi inmez bu 10 duser 50 koyar altina guvenen hic geri kalmadi 1 2 ay geç olur 2 katı gelir bu sefer ful girdim elimde odemelerim yapacak kadar biraktim uzun vade 2 3 sene bekletirim bunu düşse bile yerine gelir çok yükselirse satariz

mehmetgkr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

3478can ()

Sizden sonra çıktım benide ekleyin

Moksiloks için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Söz hocam sorumluluk sahibi benim

0BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

tl'de misin?

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Söz hocam kızarsam birdaha bana cevap yazmayın

Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

ankosy ()

Hocam sadece nevkara değil benide etiketleyin lütfen

1BeğenmedimŞikayet

Moksiloks ()

Bekle bence Son karar senindir alım yapınca sana söylerim.. Ama yanılırsam kızma bana

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Vallahi yetişemedim hocam

Yoksa size sonsuz teşekkürler ediyorum ve güveniyorum

0BeğenmedimŞikayet

Moksiloks ()

Sana 8 i aşarsa 8.50 hedef dedim mi neden almadın..

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Bakalım inşaallah bizde 480 Li rakamlardan yakalarız

0BeğenmedimŞikayet

mehmetgkr ()

gün geçtikçe rakamlarda artma olabilir, ben ikince tepe olan 477 yi test ettikten sonra almıştım , 485 den aldım 489.2 den sattım pişman oldum tekrar 496dan aldım yarı yarıya iyce yükselmeden satmayı düşünmüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

481 alım yapacağım full

0BeğenmedimŞikayet

mehmetgkr ()

475 zor, bu gün gramın dip rakamı 481 ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Hocam 475 e kadar düşebilir mi

0BeğenmedimŞikayet

TUTANKHAMUN_ ()

Kardeşimde az bir gram almış umarım fazla düşmez

0BeğenmedimŞikayet

mehmetgkr ()

teşekkür ederim, yarı yarıya 496 dan girdim , diğer yarı tl yi 480 ler gelirse alım yapmak için bekletiyorum tedbir amaçlı yoksa o rakamın geliceğinden değil , yarı tl de olunca stres olmuyor açıkçası ytd.

Eymen021 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eymen021 ()

Bende sabah grama girdim yorumunuz varmi hayırlı olsun bu arada

0BeğenmedimŞikayet

mehmetgkr ()

gramda olduğum için inşallah diycem :)

TUTANKHAMUN_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TUTANKHAMUN_ ()

Emeğine sağlık tekrar toparlar mı acaba

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum