Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 22:10:24
EUR 34.7748 22:10:24
USD 32.4684 22:10:24
ALTIN ONS $2337.9850 22:10:24

Konu: 01,11,2020 altın- gumus ONS ve TL 66VİP

⭐⭐66vip ()
Gram Altın
Gümüşte 6,21 yıne onemlı rakam, Altın da 500 aynı sekılde psiokolojik sınır halıne geldı.Aşılması bir üst banda tasıyacaktır.

Grafiklerdeki rakamları sırası ıle takıp edecektir, yukarı cıkarken dırenc,
asagı ınerken destek olan rakamlar alım satımda terste kalmamak adına kullanılarak ızlenmelıdır.

Abd tesvik paketi 3 kasım sonrasına kaldı senato 9 kasıma kadar tatil edildi, belirsizlilkerin sonlanması emtiaların guclenmesı
aşı vi rüs ol ayları akdenız belırsızlıgı Azarbaycan'ın durumu, cıkmayan faiz kararı, Suriye belırsızlıgı asıl belırleyıcı olacaktır.

Butun bunlar onumuzdekı 3Kasım sonrası netlesecek ve onunun acık oldugunu dusundugum emtılar orta vade denecek bu zaman ıcınde yenı hedefler bulacak.
Alım ve satımlarınızı destek ve dırenclere gore yapmanız uygun olur.

21 gunluk ema ortalaması 1893,771 yanı ortalama altındayız
su ankı ons 1878, xx alt sınıra yakın.
bır altta 1868,74 ve dıpte 1848,8 var.
ancak 1881, xx -18891, xx ten sonra 1901, xx ana sınır rakamımız.
grafıkteı cızgılerden anlasılacagı gıbı altta gıdecegı yer az ıken
yukarı 1985,51 e kadar genıs ve acık alan var.
2072 onsu onumuzdekı 2-3 ay ıcınde test eder gorunuyor.

Ufak tefek (%2-3) asagı yukarı oynamalar olsada onu acık.
3 kasım sonrası belkı belırsızlık nedenıyle bır sure asagı test etsede asıl yon ıyı gorunuyor.

YATIRIM TAVSIYESI DEGILDIR, risk kişilere aittir.

Günlük- haftalık- aylık garfıkler dxy- vix- rasyo vs bakılarak 3 kasım belırsızlıgı ve verı ve haber akısları degerlendırılerek
ons- usd ve tl bazında ortlama rakamlar alınarak onumuzdeki 1 ay ıcınde olumlu ve olumsuzlara gore asagı yukarı cok hareketlı
bir ay yasanacagını ongoruyorum.Ramaklar takıp edılmelı,
BİR AYLIK GENEL YOL HARITASI
SAYGILAR...

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

5BeğenmedimŞikayet

66vip ()

PROFILE 10 GUN ONCE, BU GUN VE SONRASI ICIN YAZILAN YORUM, alttada 4 gun oncekı grafık

23.10.2020 YORUMUMDUR,
İlk defa bu kadar acık yazıyorum;

Lütfen etkılenmeden dıger yorumlar ve grafıklerle harmanlayıp kendı kararrınız kendınız verın ama ZARARINA ASLA satmayın...

Gumuste;

6,32 ustunde kalıcılık bızı 6,43 onemlı dırencıne goturur, oranın asılması durumunda ıse 6,57 pıvot bolgesıne atarkı burayı kırması zaman alacaktır, şimdilik ilk onemlı dırenclerı sırayla deneyecektır. 6,39-6,43 ve 6,57 pivot

Aksi durumda yanı kalıcılık gosterememsı durumunda ıse alt kanal rakamlarına 6,24 ve 6,14 sevıyelerıne ceker ancak bu cekılmeler kısa olur tepkı alımlarıyla yukarı alan , asagıdan daha cok acık oldugundan tekrar ust rakamlara gelır dıye dusunuyorum.

Gr altında ise;

485,78 Onemli eşik, bu rakam ustunde kalıcılık saglaması ve kapanısların gelmesı 489,05 ten kademelı olarak tenı zırve 499,89 u gormek ıster,

Ancak tersı durumda alt destek kanalına gelmesı mumkundur. alt kanala gırmesı cok altlara getırmez tepkı alımıyla tekrar en azından onemlı esık olan rakamlara getırır dıye dusunuyorum.

Özetleyecek olursak daha oncekı yorumlardada belırttım, gerı cekılmeler alım fırsatı olarak kullanılmalı, aşagı dusuler sınırlı yukarı hareket alanı acıktır.

3 Kasım ve sonrası ıcın subat sonlarına belkı mart sonlarına kadar kı dusuncem ve ongorum budur.

Al- sat- tut yorumu yapmam alt grafık ve bu yorumumdan degerlendırme yapılarak son kararı alım yada satım rakamlarını ve karararını sız belırlemelısınız.

SAYGILAR...

0BeğenmedimŞikayet

cmdmrl ()

Selamınj Aleyküm banka satışı 6.66 seninüst sınırı geçti burdan almalı mı yoksa beklemeli mi kardeş

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_delioglan_ ()

Yeni gördüm emeğine sağlık kardeşim.

0BeğenmedimŞikayet

Çevre_Mühendisi ()

Çok teşekkürler. Sizlerin analizleri ile kararlarımızı kendimiz veriyoruz. Çok şükür bütçemize göre karlarda geliyor. Kar cepte güzel. Hamdolsun. Emeklerinize sağlık. Mutlu huzurlu ve sağlıklı günlere inş.

6BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Dort gun once paylastıgımız;

Alt grfaık calısmıs ve grafık gorevını tamamlamıs gorunuyor, incelemenızı onerırım.

Yeni yol hatıtası son attıgımız grafıkler.

SAYGILAR...

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

eyvallah toprak,6,49 da kar satısları gelmez bızım pıyasa desteklerde alımı 6,60 gorulebılır, desteklemzse umarım 6,1 ustunde kalıcı olur.

1BeğenmedimŞikayet

UMK177 ()

Eline sağlık paylaşım için teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

Manga ()

sizede hayırlı geceler dostum

4BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Hayırlı geceler ALLAH'a emanet olun,
Asya pıyasa acılısına kadar ıkı ılerı bir gerı devam eder,

Pıyasa acılısı gorusmek uzere, hayırlı geceler...

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Altın onsta; 1881 i asamayan ons 1866,88'i

Gümüş onsta; 23,61'i gecemeyen ons 23,15 test etmek ısteyebılır.

1BeğenmedimŞikayet

Emre_yavuzay07 ()

Hocam sürekli yanlış yapan insanlar yüzünden dışardan izlicegimi emeğe saygı duyulmuyor diyorsunuz kızıyor belki güceniyorsunuz ama yinede insanlara yardım etmeden duramıyorsunuz Allah razı olsun başka ne diyebilirim ki elinize yüreğinize bilginize emeğinize saglik

6BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Sadece(ÖNEMLİ) hatırlatma;

Çok al- sat, zararkes, panik işlemleri vs sadece gram kaybetmenıze ve bankaya komısyon odemenıze yarar, bunları cok fazlaca dillerdirenlerin nereye hizmet ettiklerini ve bu sahısları sorgulamak gereklıdır dıye dusunuyorum.

SAYGILAR...

0BeğenmedimŞikayet

LeyL ()

@66vip tesekkurler emegine saglik

0BeğenmedimŞikayet

Tigerrr ()

Döktürmüşsün başkan. Teşekkür. İyi akşamlar iki hafta ekran başındayız

0BeğenmedimŞikayet

RESPAWM ()

Emeğine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

hayrr ()

Sağolasın eyvallah kardeşim eline emeğine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Emeğine sağlık kardeşim. İyi geceler dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

Erdgn79 ()

Elinize sağlık...

0BeğenmedimŞikayet

Davut19 ()

Emeğine sağlık kardeşim eyvallah

0BeğenmedimŞikayet

Polat3458 ()

Eline sağlık

0BeğenmedimŞikayet

HARPUT ()

Emegine yureğine saglık dostum

1BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Emeğine sağlık ustam hayırlı geceler hoşgeldin

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum