Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 10:32:39
EUR 34.9839 10:32:39
USD 32.2051 10:32:39
ALTIN ONS $2414.8350 10:32:39

Grafiği gönderen: Manga

alttaki gram resmine baktığınızda bundan sonraki hareket ne olabilir arkadaşlar. biraz antreman yapalım ))

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Sarı5461 ()

Teşekkürler. dostum. banka ismi gibi demistim

Manga için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yasoaltin ()

Yükseliş devam eder çünkü ikili tepe bitmemiş gördüm ytd

0BeğenmedimŞikayet

Manga ()

dostum az önce bir resim paylaştım resimdeki 2. tepe tam oluşmadığı için tekrar tepeye gider . fakat düşüşte henüz bitmemiş düşüde 493 ün altına düşmez. çünkü 93 deki dip yukarda tam tepe yapmamış. 496 gibi geri gelir 493 ü görmez tekrar yükselir bence.. al sat tavsiyesi yasak dostum ona kimse karışamaz

Sarı5461 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sarı5461 ()

Parçalı mı girmek mantıklı

0BeğenmedimŞikayet

Manga ()

siz daha iyi bilirsiniz ama düşüş olsada 493 ün altına düşmez. tekrar yukarı atar ve 508-509 arasında yönüne tekrar karar verir

RESPAWM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Manga ()

gözün görmüyormu 5-6 lira düşmemişmi

Mustafa5811 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESPAWM ()

Ben gün içinde uygun rakam bulabilirsem TL ye dönüp gelişmelere göre pozisyon almayı düşünüyorum. Uygun rakam bulamaz isem 2-3 aylık yatış pozisyonuna geçerim artık.

YTD

1BeğenmedimŞikayet

Mustafa5811 ()

düşüş yokki devam etsin :D

0BeğenmedimŞikayet

Manga ()

çift tepe yapmış zaten 5-6 lira düşmüş düşüş devam eder bence

0BeğenmedimŞikayet

Özkann_usta ()

Evet ama dolar tarafına beklemedik bir anda müdahale gelip ikili dip bekliyorum 2h da kazanç al bekle terste kalmanın bir anlamı yok

Üfürükçü için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESPAWM ()

Sizden yorum alamadık :)

0BeğenmedimŞikayet

RESPAWM ()

Göstergeler o yönde. Seçim sonuçları net olarak çarşamba günü belli olursa düşüş yumuşar diyelim, kazanacak tarafta önemli.

0BeğenmedimŞikayet

Özkann_usta ()

Dolar tarafı 8.60 zirve fiyatlaması gelecektir gümüş ve gram ons önce 21.24 sonrası 19.68 - 1868 1832 1780 1750 seviyesi gelecektir ons yorumlarına katılıyorum ytd iyi kazançlar

0BeğenmedimŞikayet

Manga ()

çift tepe sanırım

2BeğenmedimŞikayet

RESPAWM ()

Cümleten hayırlı akşamlar.

Piyasa takibi, ekonomik veriler, ABD seçim sonuçları (olası belirsizlik) ve kış odaklı vaka sayılarındaki artış ve somut bir aşı haberi olmaması sebepleriyle,

Şahsi görüşüm;

TL bazında değilde ons bazında düşüş devam edebilir. 17xx lere doğru hızlı bir düşüş olasılığı öngörüyorum. Lakin düşüş sonrası tekrar 1900-2000 bandına gelmesi çok uzun sürmeyecektir kanaatindeyim. Dolar ülkemizde nasıl bi fiyatlama yapar bu süreçte, o ayrı bir konu.

Kesinlikle YTD

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum