Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 14:45:36
EUR 34.8238 14:45:36
USD 32.3379 14:45:36
ALTIN ONS $2301.8900 14:45:36

Konu: gümüş ons çalişma amaçlıdır

⭐⭐Aynur1 ()
Gümüş

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Selse ()

Teşekkür ederim

Aynur1 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Elinize sağlık analizde geldim tamamdır, tebrik ederim başarılar dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

@Selse Buna bir bakin. Ve sonra PC Google den oturum açın gendi adiniza. Treiding vieu a gırın. Grafık E basın. Uğraşınca her gün azar azar bilgi ediniceksiniz..

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Evet. bakalım neler olacak.

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Gümüş boyle sıkışınca hep ayni robotik hareketleri izler olduk yon maalesef yine aşağı , son tabanını yapar ve peşinden artış trendi gelir

0BeğenmedimŞikayet

Edihan ()

Çok teşekkür ediyorum destek ve gösterdiğiniz yol için, sürekli sürekli sorup ihsanları yormakta hoş olmuyor hazıra konmamak biryerlerden başlamak gerek.
Tekrar teşekkürler, başarılar dilerim
Kendinize iyi bakınız lütfen.

1BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Çok sevindim.
Mart ayında bende hiç bir şey bilmiyordum.
3,4 ay çok takıp ettım. Grafıkleri kaçımıyım diye. Yoruldum. Doğanbey hoca vardi. Arkadaşlar niye kendiniz ögrenmeye çalişmiyorsunuz dedi. Sonra vidu baktım ve destek veren pulsar hocam vardi ve çok yardem ettı. Sordum burda.
Kıvanç özbılıg diye kişinin vidukarini açın. İzleyın. Destek direnç, indikatörler, Ema, haraketli ortalama , ichimoku , RS , formasyonlar, trend çizgisi Yavaş yavaş her gün her hafta yeni bir şeyden başliyabılırsınız.
Ben çok sevdim. Zevk veriyor. Daha çabuk öğrenmek istiyorum. Amma zaman yok. Yavaş yavaş. Başliyabılırsınız.
Kendi kararımızı vermek , ustalar paylaşan gırafiğe bakarak kıyaslayıp gelişmek gerek.
Kiş günü malum. Evde çok zaman kalyor. Şimdi başlarsınız bahar gelene kadar iyi bir çizim yapabilen usta olacaksiniz bence.
Hiç bir şey için geç değildir.

Edihan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Edihan ()

Aynur Hamın Merhaba,

Yorumlarınızı okuyorum ve sizi bu konuda bir kadın olarak ta tebrik, takdir ediyorum. Boşuna dememişler Azmin elinden birşey kurtulmaz diye.

Sormak istediğim birşey var öğrenmeye nereden ve nasıl başladınız acaba sakıncası yok ise tabi bende çok merak ediyorum ve işin doğrusu nereden başlamam gerek tam bilemedim.

Teşekürler
Başarılarınızın devamını dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Beni hocam diyene yazmam dedim öğlen. :((
Sizler layıksınız o söze.
Niye gırafiğin alt tarafı büyük boşluk kalıyor. Ekranda öyle deiğldi. Burda yükleyince grafık çok küçük ve alt bembeyaz. Ne yapmam lazim

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Çalışmalarınızda ilerleme var, öğrenmeye devam, yılmak yok. Ellerinize sağlık @Aynur1 hocam. :)

0BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

bravo. çalismalara devam. emek hic bir zaman karsiliksiz kalmaz

0BeğenmedimŞikayet

Demliçay12 ()

Merhaba Sevgili Aynur,
Eline emeğine sağlık, like ile teşekkürümü belirtmiştim.
Çalışmalarının devamını sabırsızlıkla bekliyorum.
Kolay gelsin...

0BeğenmedimŞikayet

sozlesmeli ()

Elinize sağlık @Aynur1 hanım.

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ben emeğinizi ve öğrenme isteğinizi çok takdir ediyorum, devami gelsin inşaallah, sevgiler

2BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Anladım. Evet ekran başida yapanla burada paylaşan farklı çıkıyormuş. :). Sağ boş kalmış burda. Öğrenmiş oldum.
@RXZ5K2@Yaseminnisa ikinizde çok naziksiniz .
İlk gırafıgım güzel çıkmamış. :)). Daha düzgün güzel yapmaya çalışacağım. Teşekkür ederim. . İyi akşamlar.

Volkanata için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ellerinize sağlık Aynur Hanım

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Tamam Hocam elinize sağlık emeğiniz zâyi olmasın Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

grafigi calisirken azcik saga dogru cek ve calisacagin alani yaklastir. daha kolay calisirsin.

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Sayılar gözükmedimi?

Özhan23 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

@Aytaç_fb41 @uzmn @Analitik Fikir ermenizi istiyorum. Üçgen trend çizgisi çizmedim.
Buraya atmayı öğrenmiş oldum. Artık daha Sonra paylaşırım inş.

0BeğenmedimŞikayet

Özhan23 ()

Hocam okunmuyor grafik

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum