Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 01:57:59
EUR 34.8238 01:57:59
USD 32.3379 01:57:59
ALTIN ONS $2301.8900 01:57:59

Konu: dolar beklediğim seviye ve tarih

⭐⭐⭐volpann ()
Gümüş

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Gram61 ()

Usta olsanızda terste kalınır en dipten alım yapmak imkansıza yakın bir şeydir

Morgana için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Morgana ()

Aman üstüme gelmesinler :) napim
Çok bılgım yok zaten
Sadece pıyasayı ıyı takıp etmeye çalışıyorum

arlon55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

şuanda mb gözüyle baktığımda gerçekten bir çıkar yol bulamıyorum. onsu düşse dolar da düşer mi yazı turada dk glmesi gibi bişey ons takp edlmeli destek sevilerinde alınmadı forsattır diyr düşünüyorum

Borabaybora34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Borabaybora34 ()

Tamam @volpann sağolasın

volpann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

arlon55 ()

ustalar kalmıyomu zannediyon :)

0BeğenmedimŞikayet

Morgana ()

Dedıgım gıbı usta degılım usta olsam terste kalmazdım

0BeğenmedimŞikayet

Morgana ()

Endişe korku yüzünden nakıte ıhtıyac duyuyorlar borsada çöküş yaşanırsa ellerinde nakıt tutmak ıstıyorlar
Petrolde anlaşma olmasına rağmen 40 dolar altına ındı
Secımdekı belırsızlık yüzünden
Ben usta degılım ama öngörüm düşecektir yönünde olmasına rağmen ucuza da vermek ıstemeyebılırler

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

olabilir neden düşecek peki alttan toplamak için mi fikirlerinizi anlatırsanız seviniriz teşekkürderiz...

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

ons zaten düşük dolardan dolayı yüksek görünüm var belki bir alım fırsatı verir zor ama gelirse alım fırsatıdır

Borabaybora34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Borabaybora34 ()

Gümüş dusermi seçimden önce @volpann

0BeğenmedimŞikayet

Morgana ()

İlk düşecegı kanaatindeyım ilk sınırlar kapatılacak ardından borsada düşüş sonra paket ıle kurtardık diyecekler

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

seçimen sonra ortalık durulunca büyük ataklarlar pandemi önlemlerinin gelmesi yurt dışı çıkılarının yasaklanması ve ülkelerin kendi içine dönük ekonomik tedbirleri vs. bu bir günde olacak bişey değil ancak sıkıştığını gördük grafikte biryere kırılacak ön görüm yukarı yönlü olması. ama bunlar keriz silkelemede yapabilirler...

acemigms için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kemal_Ender ()

Hafta içi abd seçimi var çok önemli. Belirsizlik var

0BeğenmedimŞikayet

___İsTanbLue___ ()

Öyle bir zamanda ralli yapacakki millet alsakmı burdan alınırmı derken 7 olucak 7.20 olucak alamıcaklar

0BeğenmedimŞikayet

___İsTanbLue___ ()

Bende öyle bir zamanda ralli

0BeğenmedimŞikayet

acemigms ()

Cumadan itibari başladı ralli asıl yarın gece merak ediyorum asya alım yapıcakmi Asya'dan sağlam alım bekliyorum kaç aydır takipdeyim

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

değerli madenlerde seçim sonrası ralli beklyiorum. atırım tavsiyesi değil ön görümdür

sinyorhakan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

kesik noktalı çizginin indiği yerde

MMS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

temennimiz o seçimden sonra s400 meselesi abd yaptırım kararıyla karşımıza çıkacak diye düşünüyorum. papaz krizinde ne olmuştu aynı senaryoyu yaşamayız umarım... para bassalar bile a- b- d a- b bu para yurt içinden dışarıya çıkmayacağı için bizim kurumuzda etkili olmayacaktır. ancak altın yatırımcısına gümüş yatırımcısına kazandıracaktır ons bunu fiyatlayacaktır

Volkanata için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

volpann ()

Dış ticaret açığı ve cari açık verileri önemli ve son çeyrekte bu açıklar pandemi etkisiyle artacağını düşünüyorum. buda swap işlemleri için tl swapında güven vermeyeceği için swap zor katarla oldu diyelim katar parabirimini diğer ülkelerde takas yolu aramak vs. olacak iş değil. tek bir şey söz konusu bu açıkları kapatmak için yurt içi doviz mevduatlarındaki 200 milyardoları istemek el koyamaz zira çoğu banka yatırımcı yabancı bu çok daha büyük sorunları beraberinde getirir. belki faiz artırırsa hatrı sayılır şekilde dovizden çıkan yatırımcı piyasaya konut araç vadeli gibi seçeneklerden dolayı çıkabilir dövizden buda döviz kurunu düşürür. ancak eflasyona neden olacağından buseferde memur maşları artacak uzun vadede daha büyük sorunları beraberinde getirecek. şuan için kuru rezerbe dengelemekten başka çıkar yol yok gibi... aslında tümdünyanın yapması gereknde bu. bu yüzden mbler 2016 dn buyana altın alımlarını artırmışlardı. bir reset lazım tüm dünyaya. sanırım buda yeni para sistemi dijital parayla olacak gibi...

TOLGACAN96 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sinyorhakan ()

emegene sağlık usta gümüşte belentiniz nedir acaba öngörünüzü örenebilirmiyim simdiden tskler

0BeğenmedimŞikayet

TOLGACAN96 ()

Sanırım MB'dan, etkili bir faiz artış kararı beklemiyorsunuz o zaman... Peki, Çin'le yapılabileceği konuşulan swap anlaşması bu sefer gerçekleşirse? (Belki de swap ant. gerçekleşti bile. Yoksa Doların yükselişini bu kadar kaygısız seyretmezlerdi diye düşünüyorum. ) Zira MB. Piyass oyuncusu gibi hareket ediyor. Öngörülebilir değil. Ters köşeyi de seviyor. Siz ne dersiniz?
Sadece bir hayal ürünüdür. YTD.

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Tarihi göremedim nerde yazıyor?

0BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

lutfen donsun artik bi yerden yazik insanlara

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum