Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 05:42:54
EUR 34.9839 05:42:54
USD 32.2051 05:42:54
ALTIN ONS $2414.8350 05:42:54

Grafiği gönderen: ö_yener

ö_yener ()
Ons

.. .böyle bişey söz konusumu üstadlar.ytd.

Yorumlar (7)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Boyno2727 ()

@ö_yener kardeş alt yorumda grafiğe bakmadan tepeden çizilecek cizgiyi 2015 yazmışım o 2075 olucak ama 2015 te bi direnç var 2073 ün duzeltmesinde 1863 ten dönüp 2015 e çarpıp dönmüştü ordan aklımda kalmıs
Senin çanak aslında tam bir cansk degil düşen tepeler canagın derinliğini oluşturmamış o yuzden tam çanakk diyemeyiz . düşen tepeler biribirine yakın olsaydı o zaman formasyon olusumu için daha güzel olurdu
Ustad

Boyno2727 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Boyno2727 ()

@ö_yener kardeş alt yorumda 2015 yazmışım grafige bakmadan o rakam 2075 olucak en son görülen tepe rakam . şimdi farkettim
2015 te bir direnç var ama orasi tepe rakam degil z .1863 duzeltmesinde 2015 e çarpıp dönmüştü hatırliyosan

0BeğenmedimŞikayet

Boyno2727 ()

1820 den bir çizgi çek güncel rakamın oldugu bölgeye tabi burada destek noktalarının bitiş noktasıyla kesiştirmen lazım kuvvetli olan destek bölgesini
2015 ten bir çizgi çek kuvvetli gördüğün direnç bölgesinin en üst kısmıyla kesisen güncel rakamın oldugu bölgeye daralan bir üçgen göreceksin
Su an hareket daralan üçgenin dışına taşmış karar verme aşamasında ya aşsağı kırıcak ya yukarı belirsizlik üst sevyede yani . su an ben. kendim en son gördüğü 1848 bölgesini referans bölgesi olarak görüyorum . onayını alıp bütün tepeleri kırmasını bekliyorum

ö_yener için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

(44 dakika önce) Cevap yaz
gram 503 uzerıne yerlesırse rahatlar.

ons teknıkte ıyı gozukmuyor. toparlanması ıcın once 1880 uzerıne sonrada 1901 uzerıne yerlesmeden rahatlamaz. bu verılere cok dıkat edın.

https://altin.in/tahsin_34_36

ö_yener için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ö_yener ()

çanak olması için eksik özellikleri nedir usta... nasıl olmalı.. öğrenmek için..

0BeğenmedimŞikayet

Boyno2727 ()

Bu nasıl ters çanak çanak yokki kulpu kabul edelim :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum