Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0625 05:25:51
EUR 34.6608 05:25:51
USD 32.5980 05:25:51
ALTIN ONS $2405.0700 05:25:51

Konu: Dolar TL Günlük Uzun Vade Bakış

⭐⭐©altıncıhis ()
Dolar

Not: Grafikler yatırım tavsiyesi değildir.

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

©altıncıhis ()

Merhaba,
Teknik anlamda bugün bir tahminim yok.
Temel analize ise yarından sonra bakacağım..

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Bu yoruma göre dolar beklentiniz nedir acaba

©altıncıhis için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

©altıncıhis ()

Dolar TL de 8,51 bugün görülmüştür.
ABD seçim sonuçlarına göre Dolara artık başka şekilde bakmak gerekir.

Not: Grafikler yatırım tavsiyesi değildir.

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Hocam bu günde 8,08 üstü kapatacak o zaman nereye gider hocam

0BeğenmedimŞikayet

Kartal_1982 ()

Sayin altıncı his dolarda mısın şuan

0BeğenmedimŞikayet

©altıncıhis ()

Merhaba,

Günlük kapanışlara ben en az 2 gün olarak bakıyorum. Tek gün kapanışı yanıltıcı olabilir. Mesela dolar en az 8,08 üzerinde en az 2 gün kalabilmeli ki bir üst dirence doğru gidişe ilişkin bilgi verebilsin.
Arada bir nefes alacaktır. Ancak alım ve ciddi bir düşüş için ise faiz artışı, swap anlaşması vs. görmemiz gerekir. Ytd.

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dolarci_72 ()

Tskler usta aciklaman icin

Körfez1905 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

©altıncıhis ()

Uzun vadede de gerçekleşmesi istenilmeyebilir. Bakalım göreceğiz hep birlikte. Ytd.

Gümüş_men1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Körfez1905 ()

7 ler 8 olucaktı yanlış yazmışım düzeltme :)

Körfez1905 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Körfez1905 ()

Benim anladığım 7. 08 geçildikten sonra 7. 08 7. 51 bandına girmiş dolar 7. 08 üstü günlük kapanışlarda yükseliş devam eder 7. 08 altı kapanışlarda alta banda düşer düşüş başlayabilir ben böyle anladım yanılmış olabilirim kardeşim neticede teknik analizci değilim biraz öğrendiklerime göre yazdım ytd

Dolarci_72 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Dolar efendi ne yapacak

0BeğenmedimŞikayet

©altıncıhis ()

Merhaba,

Grafiğe göre Dolar, 8,08 basamağını geçmiş durumda. Buranın üzerinde kaldığı sürece 8,51 üst kanal direncini zorlayacaktır. Ytd.

Dolarci_72 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Dolar 8.170 üstü kapatırsa yükselir

Altında kapanış olursa nereye kadar düzeltme olabilir

0BeğenmedimŞikayet

Dolarci_72 ()

Usta bu grafik ne diyor birde yaziyla bir aciklama yapsaniz

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_men1 ()

Umarım kısa vadede gerçekleşmez

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum