Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 02:05:14
EUR 34.7339 02:05:14
USD 32.5072 02:05:14
ALTIN ONS $2392.1450 02:05:14

Konu: evet bir hafta önce paylaştığım formasyon tamamndı

⭐⭐⭐volpann ()
Gram Altın
evet değerli dostlar formasyonda verdiğim hedef tamamlanmıştır tamamlanan formasyon hedefini paylaşarak tüm dostlara bol kazançlar diliyorum.bu süreçte benimle birlikte grafiği takip eden takipcilerime sevgi ve saygılarımı sunuyorum. yarın yeni bir grafikle buluşmak ümidiyle

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Trk123 ()

Gumus grafigi paylastnzmi goremedik usta @volpann

volpann için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

teiekkürederim

ayt_altın için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ayt_altın ()

ınsallah eline saglık

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

teşkkürler bol kzançlar

Altıntakipediyor için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

volpann ()

bu konuda tavsiye veremiyoruz malesef bu yasal olarak suç ve site kuralları geriği yasak. tavsşyem takip edevceğiniz fikirlerini değerlendireceğniz insanların hedeflerinin gelip gelmediğini nekadar hakim olduğu ve bu konuda başarılı insanlara takibe alarak bir fikir sahibi olmanız olur. anlamıyorsanız alım satım değil bir noktada alış yapıp ve sabırla tl ye ihtiyacınız olana kadar beklemeniz yönünde olacaktır. aksitaktirde al sat ile gram eksiltmekten başka bir kazancınız olmayacaktır

Reyyan1453_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altıntakipediyor ()

Hocam bu seviyeler beni korkutuyor bodoslama düşer diye korkuyorum ekrandan ayrılamıyorum sizin seviyenize geldik sayılır Herşey için teşekkürler :))

0BeğenmedimŞikayet

Reyyan1453_ ()

Allah aşkına gümüş düşüş trenindedir 20.50 deneyebilir dediler alanlar bile tereddüt etti ama gümüş aldı başını gitti. En sonunda siz gibi oturup calisacam bu işi öğrenecem yoksa bayrak filana anlasam zaten kimseye sormam

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

yarın yenş bşr çalışma yapacağım beraber bakacağız

ayt_altın için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ayt_altın ()

hocam sıradakı formasyon tahmınınız nedir saygılar

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

rşcaederşm

förrü için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

förrü ()

tşk edrim volkan

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

gümüş paylaşıyorum grafik birazdan

herkeskazansın için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

herkeskazansın ()

Volpann kardeş elimde çoğunlukla gram var ama bir miktar tl de var gümüşe girmek için şuanki seviyeler sizce yüksek mi, yada başka bir yatırım aracı,
grafiklerin yakın takibimizde :)

0BeğenmedimŞikayet

Asikadam ()

Hocam gram alınır mı acaba.

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

gümüş için bayrak formasyonu oluştu bayrak dışında 4 saatlik ve günlük kapanışlar gelirse gümüş tarafındanda yükselişler görüle bilir. şuan altı grafiğindeki bayrakta olduğu gibi aynı süreçteyiz bu çizgi aşılıp kapanışları takip etmek önemli paylaştığım grafikten fikir alabilirsiniz grafiğin son halini sizin için tekrar paylaşıyım

förrü için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

eyvallah kardeşim

ERDEM11 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

förrü ()

altın fırsatını kacırdım volkan tl ile gümüş alınırmı buralardan..

0BeğenmedimŞikayet

ERDEM11 ()

eline sağlık

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

teşekkürederim Allah nasip ederse yarın

Ons2020 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ons2020 ()

Tebrik ediyorum. Eline koluna sağlık. Yeni grafigi bekliyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Zararkeşşş ()

Allah'a emanet ol, kendine iyi bak...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum