Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0727 05:28:22
EUR 34.9766 05:28:22
USD 32.5830 05:28:22
ALTIN ONS $2319.7800 05:28:22

Konu: evet mumumuz istikrarlı

⭐⭐⭐volpann ()
Gram Altın
evet alım için formasyonun destek ve direnç seviyeleri grafiktedir. formasyonumuz çalışıyor önümüzde 2 tane 4 saatlik kapanış ve günlük kapanış mevcut takip etmeye devam edeceğiz. destekler alım yerleridir bana göre. gelmeyebilir gelebilir bunu bilemem yatırım tavsiyesi değil benim bakış açımdır herkeze bol kazançlar

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

volpann ()

gündüz kaçıranlar için tekrar grafiği paylaşıyorum. son mumuzda şuana kadar ki kapanışlar çizgi üzerinde kaldı buda bayrak formasyonunun direk boyunca uzanabileceğinin tablosudur. bayrak formasyonunu nette araştırabilirsiniz. daha detaylı anlatımlarla daha iyi fikir sahibi olabilirsiniz. ilk günlük kapanışımkzda çizgi üzerinde olacak çok yüksek ihtimal. sonraki 4 saatlik kapanışları formasyon tamamlanana hedef gelene kadar takip edeceğiz. sonrasında daha önce verdiğim günlük ve haftalık orta vade grafiklerimize bakacağız kosa vade yeni bir formasyon oluşursa onu kosada takip etmeye de başlarız. yarın yeteri kadar talep olursa orta uzun vade gram ons talebe göre çalışmamı paylaşırım.

0BeğenmedimŞikayet

LeyL ()

Tamam kel mahmut. :)
Bende geliyorum.

volpann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Duru07 ()

zahmet olmazsa güzel olur kardesim

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

yapacak bişey yok ben yola devam ediyorum şimdilik

LeyL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LeyL ()

Cok sifre politikan beni biraz gerdi :)
Elma armut iyiydi patron :)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

mahmut iyidir. osman sıkıntı yarata bilir

LeyL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

ekonomi piyasasında kimseye göre bişey yok benim hal ürünüme göre var bununla ilgili grafik ve düşüncemi öncesinde paylaşacağım şimdilik biraz paylaştığım formasyona odaklandım

acemi3401 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

volpann ()

gümüş için yeterince talep gelirse çalışma yapabilirim

Reyyan1453_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

bu durumda en iyi yatırım al sat değil al yattır. en iyi yatırımcı dahi al yat yapana göre %20 daha az kazanmıştır. araştırmalar sonucu ben al sat yapmanızı önermem

magdur79 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LeyL ()

Kel mahmut dimi hala :)
Calisamiyorum yeminle jsjsjsjs

0BeğenmedimŞikayet

acemi3401 ()

13 kasımda ne var?

0BeğenmedimŞikayet

Reyyan1453_ ()

Sevgili @volpann Gümüş için ne düşünüyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

magdur79 ()

maalesef grafik okuyamiyorum acemi bir yatirimciyim gr artirmak istiyorum. aslinda yuksekten satip alttan almak ama hep sattigimin ustunde aldim tl artsada gr azaldi

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

eyvallah kardeşim ben teşekkürederim göstermiş olduğunuz ilgi alakaya

dewaju için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

bunu bir sonraki grafiğimde göreceğiz şimdilik doğru yada yanlış demek yanlış olur. suyun akışına bıraktık yelkenlimizi önümüze bir kaya çıkana kadar. o durumda o kayayı aşmak için yeni bir grafik harita paylaşacağım.

Cem2501 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dewaju ()

@volpann ellerine sağlık sevgili Hocam teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

grafik düşüncelerimi yansıtıyor formasyon henüz tamamlanmış değil. yeni bir grafik geldiğinde bu konuyla ilgili düşüncelerimide paylaşırım. al sat demek suçtur. site kurallarına aykırıdır

magdur79 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

ricaederim bol kazançlar

_delioglan_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

teşekkürler kabul ettik kardeşim varol

mr_demir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cem2501 ()

Formasyon tamamlandığında uçuş daha set demek istiyorsunuz yanlışmıyım?

0BeğenmedimŞikayet

magdur79 ()

sizin yorumlariniz tutarli ve guven veriyor oncelikle tesekkurler 380 ortalamali gr var elimde buralar satim yerimi acaba

5BeğenmedimŞikayet

volpann ()

bu grafiği perşembe paylaşmıştım. formasyon tamamlandığında öyle bir grafik paylaşacağım ki daha önce bahsettiğim bir formasyon çalışıyorki :) 13 kasım için beni takip edenler düşüncelerimi biliyor 13 kasıma kadar çalışan formasyonumuz var onu bu formasyon sonuncunda paylaşacağım takipte kalanlar için tek rakibimiz türk hava yolları :))

0BeğenmedimŞikayet

_delioglan_ ()

Emeğine sağlık kardeşim tsk.

1BeğenmedimŞikayet

mr_demir ()

emegine saglık ustadım bu üye için begenim dolmuş :(( sen kabul et

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum