Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0728 05:16:58
EUR 34.9766 05:16:58
USD 32.5804 05:16:58
ALTIN ONS $2319.4750 05:16:58

Grafiği gönderen: RiCHiE__RiCH__

Tfx guncel

Bugun sabah 2.97 3.16 arasindaydi

Gumus nakas smdi azcik 3.32 gitmiş

Ama 3.5 görmüyor

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

esnafbaba ()

senın hesabında ne kadar ücretle yaptı 2.5tl makas? bana dediki sistem kendisi ayarlıyor.

RiCHiE__RiCH__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

cnc25 ()

Düşürmezse paramı çekerim derim önceden iyiydi sonra makas açtılar günlük 10-15 kuruşta al sat yapamıyoruz can sıkıcı valla

1BeğenmedimŞikayet

RiCHiE__RiCH__ ()

Yok hocam

@Edirneli22_ kuveyt olur hocam 2 tl makas diyolar 250 bin tl ye yapıyormuş

@cnc25 git hocam hakkini ara ama bak oyle makas yok ekran resmi getirin vs derse bilgi seni gonderiyor basindan

Benim resmi goster bu kezde dicek ki tc sini verin inceliyelim

Makas düşmüyorsa makas yapan bankalar var dedi biliyorlar çünkü

ozdemir1406 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

cnc25 ()

Bende Bi konuşayım yada şubeye gidip görüşeyim

0BeğenmedimŞikayet

ozdemir1406 ()

üstad twitter ya youtube takip adresin var mı?

0BeğenmedimŞikayet

Edirneli22_ ()

hangi bankaya geçmeyi düşündünüz üstad

0BeğenmedimŞikayet

Mahoni13 ()

Mesela ne kadar bi meblağ gerekli 2.5 lara düşsün :)

1BeğenmedimŞikayet

RiCHiE__RiCH__ ()

Bende 6.5 7 tl idi

Ben actim tlfn 3 4 dakika konuştum beni taniyor zaten biliyor ki kapatirim ben her yerden al sat yaparim tmm abi bi kac gun izin ver dedi

Yapmış 2.5 tl ypmassa yine kapaticam dun isler yogundu gecistirdim

cnc25 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

cnc25 ()

520 bende şuan

1BeğenmedimŞikayet

RiCHiE__RiCH__ ()

@Mahoni13 arayin temsilcinizi konuşun benim makasi temsilci yapti

Dunyazmis mesaj 2.5 tl olucak 2 zor gibi vs yazmis

Smdi bu yfx abc diye meblag ayırmış paraya gore makas vs

Temsilcisinize sert ayar çekin kem küm yok sert gidiceginizi anlasin hop makas dipde

ankaraefesi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mahoni13 ()

Hocam bizde neden yüksek 5.05 şuan

0BeğenmedimŞikayet

ankaraefesi ()

Hocam tfx bende 512 makas farkı var.100 bin TL hesapta var. sizin makas neden düşük, ne yapmalıyım düşük makas için.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum