Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0682 11:00:36
EUR 34.8204 11:00:36
USD 32.5735 11:00:36
ALTIN ONS $2308.7100 11:00:36

Grafiği gönderen: 66vip

⭐⭐66vip ()
Gram Altın

GRAFIKLER ICINDE ACIK- LAYICI BIL- GILER MEVCUTTUR,

Abd se- cim ler- ine kadar yükselemeyen bir emtia ile karşı kar- sıyayız, YUKARI gitmek isteyen ancak gidişi ertelenen emtia mevcut jeo po- li- tik gündem teş- vik, pake- ti belir- siz- ligi, Bas- kan- lık se- ci- mi belir- siz- ligi yükseliş onun- dekı du- var olarak gorunuyor.

3 Kasım sonrası yuk- se- lış ongoru- yorum ancak bundan once o zamana kadar mavi kanal alt çizgisine kadar (MAVİ DÜŞÜŞ KANALI İÇİNDE- GÜMÜŞ 6.21 ALTI- GRAM 485 ALTI) o aralıkta alım fır- sat- ları sayıla- bılecek geri çekilmeler olabılır ve bunlar alım fırsatı olarak degerl- endırıle- bılır.

Yani gr Altın da usd ve ons aya- gına da baglı olmak sar- tı ile 470 lere dogru bır cekılme yasana- bılır,

Gümüş tl de de aynı sekılde mavı kanal alt bandına kadar yani 5,593 lere dogru bır cekılme yasana- bılır.Bu sadece gaz re- zer- vi yada faiz indirimi ile ilgili degil abd belir- sizligi sebeiyledir.
Bu her ıkı emtıa da cekıl- meler 3 kasım sonrası ıcın yukselme bekledıgımden alım fırsatı olarak degerlen- dırebılır.Bu rakamlar illa gorulecek degıldır ancak bu rakamlara dogru o aralıklarda olma ıhtımalı yuksektır.

Genel anlamda onunun acık oldugunu ve her gerı cekıl- menın alım fırsatı olarak deger- len- dırılmesı gerektıgını dusunuyorum.

Rakamları ve hangı kanal ıcınde oldu- gumuzu grafıkten ara ara takıp edıp alım- satım yada bekleme yonundekı karar- larımını bu grafıklerden takıp edebılır- sınız.

Grafıkler temel ana- lız- ler, ver- ıler, haber akıs- ları dun- ya gun- demı vs baz alınarak teknıge doku- lmustur.Önu- muz- dekı 2 hafta ıcın son alım fırsatları olarak on- goruyor ve elınız- dekı emtıaya sahıp cıkmanızı mumkunse dususlerı alım fırsatı olarak degerlend- ırmenız uygun ola- bılır dıye dusun- uyorum.
Za- rar- kes , zararına satıs ta- vsıye etmem ancak, alım ımkanı olanlar ek yapa- bılır.

Yatırım tav- sıyesı degıl- dır, sahsı hareket planım ve öngo- rumdur.

SAYGILARIMLA... HAYIRLI GECELER

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

furek4343 ()

Sizce yön nereye daha yakin hocam

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Sadece ons a bakmak dogru sonuc vermeyebılır, usd ayagı var bırı dıgerıne ters hareket edıyor, sayet ıkısı bır hareket ederse ons hesabı yapılabılır, kısaca soyle dıyeyım daha oncekı egıtım garfıgı dıye paylastıgım grafıkte de gorunuyor 6,21 karar yerıdır.

Alt yorum

@42hakan42

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Bilmukabele. Devam lütfen, yazdıklarınızı virgülüne kadar okuyorum, teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Duru07 ()

Allah razı olsun kardeşim çok faydalanıyoruz
Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

hayrr ()

Sağolasın eyvallah kardeşim eline emeğine sağlık takip ediyorum inşaAllah

4BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Al- sat- tut yada yon belırten yorumlardan kacınırım, sadece ani degişikliklerde (bu sevıyelerden parcalı alım yapılır- yada satılır ) gibi belirtirim. Kazanç kişiye ait oldugu gibi kararda kişiye ait olmalı. Ben sadece genel anlamda ongorumu paylasırım.

Yon yada al- sat yorumu yapmam za- ten ya- sak ve kesin rakam hatta tarih verenlerden uzak durulmasını tavsiye edebilirim çünkü teknikte tarıh olmaz, ancak temel verıler ve haber akısları ıcın tarıh verılebılır.

Grafıklerde sorulacak soruların hepsıne cvp var, grafıkten herkes anlayamayabılır, o yuzden grafık ıcıne ve altına acıklayıcı yorumlar eklerım.

Profılımde sabıtledıgım yorum, grafıkler ve grafıklerdekı acıklayıcı yorumları okuyabılırsınız.

SAYGILAR...

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Faiz kararında cok ciddi hareket bekleyen piyasa ve yatırımcılar bekledıgını bulamıycak gibi, ancak abd de ki belirsizlikler (baskanlık se- cım olayı tesvık paketi vs) bır mıktar etkılı olabılır.

6BeğenmedimŞikayet

66vip ()

485 altında seyreden gr/tl
6.21 altında seyreden gümüş
1911 altındakı altın ons
25 altındaki gümüş ons beni korkutur.
Yükseliş bandına gecebilmek için bunlar ustundekı dırenclerı asıp kalıcı olmalıdır.

6BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Hayırlı haftalar olsun cumleten altın in, piyasa acılıyor, kazancınız daim olsun

0BeğenmedimŞikayet

Hurmus ()

Elinize emeğinize sağlıklik

1BeğenmedimŞikayet

expert45537 ()

Çok yararlı çalışmalarınız ve bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. Emeğinize sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

HARZEMŞAH ()

Emeğinize sağlık teşekkürler bilgi için

0BeğenmedimŞikayet

Bozkurt26 ()

Emeğine sağlık abim

1BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Emeğine sağlık ustam hayırlı geceler

0BeğenmedimŞikayet

LeyL ()

Usta tesekkurler.

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Amin Hakan kardesım, cumlemıze ınsallah

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mrtkrm ()

emegine saglik Allahrazi olsun

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Emeğine sağlık kardeşim. Hayırlı geceler diler, hayırlısından daim kazançlar dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

Antepli_muhendis_ ()

Teşekkür ederiz emeğine saglik

0BeğenmedimŞikayet

RESPAWM ()

emeğine sağlik

1BeğenmedimŞikayet

Guneyy35 ()

Eline emeğine sağlık dostum,
Saygılar

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum