Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1137 18:32:39
EUR 38.0409 18:32:39
USD 34.1337 18:32:39
ALTIN ONS $2631.1450 18:32:39

Konu: Bzrx takip edenler

1490 düşen kama kırılmış. Simdi yapmasi gereken kirmizi cizgi uzerinde tutunmak. Hedef 1490

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Blacksin ()

1490 uzeri mum acarsa 1754 bir sonra ki hedef!

0BeğenmedimŞikayet

Atak01 ()

Ustam isyanimi ettim bitcoine yeteri kadar şimdi altlara özellikle xtzye isyaaannn nan 2.13 2.14 yalaaan yalannn 2.50 aklımda bir tek sen kaldın inannn:)))

Fatihkarli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihkarli ()

Biraz isyan edermisin! :)

Atak01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

optmst ()

YFI'de destek dirençler nelerdir ustam. Teşekkürler.

Blacksin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Comolocco ()

Hocam o 1490 hedefinin hizasındaki kırmızı çizgi Bollinger orta bant çizgisimi?

0BeğenmedimŞikayet

Atak01 ()

Yok ustam gelmedi:)

0BeğenmedimŞikayet

Blacksin ()

Uzun bir yazi yazdim sanirim gelmedi :)

0BeğenmedimŞikayet

Atak01 ()

Bitcoin için birşey diyemem neye göre çıktığını ya da indiğini hala anlayamadım çok isterdim bilmeyi özellikle dominans bile bu süreçte bir işe yaramadı bitcoinin çıkması da bir işe yaramıyor anladığım kadarıyla altlar para kaynağı bekliyor ben de tersten çıkmama müteakip yatirimimi daha ongorulebilen borsalarda kullanmayı düşünüyorum coin de majorler de en dip geldi mi gelip alacaksın daha sonra bir hedef koyup satacaksin bu malı en dip dediğin yerde bile kademeli alacaksın ve bu süreçte vadeliye yatırmış gibi asla paraya ihtiyaç duymuyacaksin

0BeğenmedimŞikayet

Atak01 ()

Demokratların talep ettiği teşvik paketi çıkmadan maldan cikmani salmasina müteakip tekrar binmeni tavsiye ederim başkan ons ciddi salabilir bu paketle takip etmen gereken şahsi dusuncem 1950 değil bu gelişme olmalı önemli olan onsta (panik; korku endeksi, borsaların olumsuz etkilenmesi) teşvik paketinin bile yeterli olmadığı görüldüğü anda ons 20 şer 20 şer büyük bir ivmeyle 3000 doları kiracaktir

2BeğenmedimŞikayet

Blacksin ()

1950 seviyesini kirmasi gerekecek sanirim.

1BeğenmedimŞikayet

Atak01 ()

Onsun ataklarını izliyorsun dimi başkan 3000 dolara emin adimlarla gidisini

1BeğenmedimŞikayet

Atak01 ()

Başkan 45 lerden aldım 250 usdtlik 5 yıl bekletmeyi düşünüyorum delist olmasın yeter

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum